• Enlace Slider home mascletás

Junta Central Fallera

Nominaciones XXXVI Concurso Infantil de Teatro en Lengua Valenciana

Estas son las nominaciones del Concurso de teatro infantil de JCF

 

 

 

MILLOR OBRA INÉDITA

 

              A L’OBRA:  “Eh! volució”       

              DE LA FALLA: Sta. María Micaela-Martí l'Humá

              AL’OBRA:  “Un cap de setmana diferent”                        

              DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

                

              A L'OBRA: “Ni volta al mon... ni res de res”      

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí   

 

MILLOR MUNTATGE

 

               A L’OBRA: “Un conte al revés”        

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez  

            

              AL’OBRA:  “Un cap de setmana diferent”                       

              DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

                

              A L'OBRA: “Ni volta al mon... ni res de res”      

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí 

    

MILLOR ACTOR MENUT

 

              A:  Mateo Mirasol Salvador

              EN EL PAPER DE :  Mateo 

              DE L’OBRA:  “Un cap de setmana diferent”                       

              DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff     

                     

              A:  Gorka Pascual Vinat 

              EN EL PAPER DE : Estrela Platejá

             DE L’OBRA:  “Ni volta al mon... ni res de res”      

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.li       

 

              A:  Manuel Jiménez Lacomba 

              EN EL PAPER DE :  Orenci               

              DE L’OBRA:  “La Foto”       

              DE LA FALLA: Just Vilar-Mercat del Cabanyal

 

MILLOR ACTRIU MENUDA

 

              A: Alba Danvila Martí  

              EN EL PAPER DE : Ofelia                 

              DE L’OBRA: “Jaumlet”        

              DE LA FALLA: Regne de València-Mestre Serrano

 

              A: Marina Pamblanco Navarro 

              EN EL PAPER DE : Xiqueta               

              DE L’OBRA: “Un conte al revés”         

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

 

              A:  Rocío Sanz López 

              EN EL PAPER DE : Rat Penat 2

              DE L’OBRA: “Els reis de la casa”

              DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá 

    

 MILLOR ACTOR NOVELL

 

              A: Guillermo Sánchez Climent  

              EN EL PAPER DE : Tin tin Tarantino 

              DE L’OBRA:  “Ni volta al mon... ni res de res”     

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.li     

 

              A:  Jorge Llatas Fernandez 

              EN EL PAPER DE:  Jorge

              DE L’OBRA: “Un cap de setmana diferent”        

              DE LA FALLA:  Nord-Dr. Zamenhoff

 

              A:  Eloy Giménez de los Galanes Castelló 

              EN EL PAPER DE : Felip Foc 2

              DE L’OBRA:  “Ni volta al mon... ni res de res”     

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.li   

    

MILLOR ACTRIU NOVELL

 

              A:  Ainara Martinez Älvarez 

              EN EL PAPER DE : Princesa

              DE L’OBRA: “Un conte al revés”         

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

 

            

              A:  Lola Valencia Gómez 

              EN EL PAPER DE : Lola

              DE L’OBRA:  “Morts de rialla”       

              DE LA FALLA: Mercat de Russafa

 

              A:  Candela Palanca Chacón

              EN EL PAPER DE : Motxilla

              DE L’OBRA:   “El temple del sol”       

              DE LA FALLA: Dr. Oloriz-Arquebisbe Fabián i Fuero

 

MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT  

 

     

              A: Paula Tortosa Quintero   

              EN EL PAPER DE: Sushi

              DE L’OBRA:   “Dins de la mar”      

              DE LA FALLA: Calvo Acacio

 

              A: Amara Fontan García  

              EN EL PAPER DE: Grega 1

              DE L’OBRA:  “Eh! volució”       

              DE LA FALLA: Sta. María Micaela-Martí l'Humá

 

              A:  Valeria Carnerero Pamblanco 

              EN EL PAPER DE : Fada

              DE L’OBRA: “Un conte al revés”        

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

 

MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT

 

              A: Rafael Balbastre Collado   

              EN EL PAPER DE :  El Bola              

              DE L’OBRA:  “Joan el cendrós”       

              DE LA FALLA: Mariá Benlliure-Sèquia de Tormos

 

              A: Javier Elena Castilla  

              EN EL PAPER DE : Bruce Wayne     

              DE L’OBRA:  “Imagina't”       

              DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

 

              A:  Iker Pascual Vinat 

              EN EL PAPER DE :  Forellat 1          

              DE L’OBRA: “Ni volta al mon...  ni res de res”     

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí 

             

 MILLOR ACTRIU PRINCIPAL

 

               A: Raquel Gramaje Delgado   

              EN EL PAPER DE : Shire-Neta

              DE L’OBRA: “Dins de la Mar”        

              DE LA FALLA: Vilanova de castelló-Horticultor Galán

 

              A: María Diaz Ibáñez  

              EN EL PAPER DE : Reina

              DE L’OBRA: “Un conte al revés”        

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

 

              A: Ariadna García García  

              EN EL PAPER DE : Noble

              DE L’OBRA:  “Eh! volució”       

              DE LA FALLA: Sta. María Micaela-Martí l'Humá

   

MILLOR ACTOR PRINCIPAL

 

              A:  Marco Monleón Gimiso 

              EN EL PAPER DE : Troglodita 1

              DE L’OBRA:  “Eh! volució”       

              DE LA FALLA: Sta. María Micaela-Martí l'Humá

 

              A:  Andoni Soriano Vidal

              EN EL PAPER DE : Tomy

              DE L’OBRA: “Imagina't”        

              DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

 

              A:  Marc Altur Agüera 

              EN EL PAPER DE : Felip Foc 1

              DE L’OBRA: “Ni volta al mon... ni res de res”      

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí  

            

MILLOR DIRECCIÓ

 

              A: Juan Carlos Rodriguez Castillo

              DE L’OBRA: “Un conte al revés”        

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

             

              A: Silvia Delgado Herrera

              DE L’OBRA: “Dins de la Mar”        

              DE LA FALLA: Vilanova de Castelló-Horticultor Galán

 

              A: Juan José Morant Aznar

              DE L’OBRA:  “Un cap de setmana diferent”                       

              DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff       

      

MILLOR OBRA:

 

             A L’OBRA: “DINS DE LA MAR”

            DE LA FALLA: Vilanova de castelló-Horticultor Galán

 

            A L’OBRA: “UN CONTE AL REVES”

           DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez 

 

            A L’OBRA: “ELS REIS DE LA CASA”

            DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá

 

            A L’OBRA: “NI VOLTA AL MON... NI RES DE RES”

            DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

 

           A L’OBRA: “UN CAP DE SETMANA DIFERENT”

           DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff 

Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h

Este sitio usa cookies propias y de terceros para facilitar la navegación, contenidos de interés, obtener información estadísticas de uso de nuestros visitantes y ofrecer contenido multimedia integrado.

Si no cambia la configuración de su navegador, usted acepta su uso. Saber más

Acepto