• Enlace Slider home mascletás (3)

Junta Central Fallera

Delegats de sector

Estos són els delegats que formaran part de la JCF durant l'exercici 2016-2017.

 

  DELEGATS SECTOR 2016-2017  
       
SECTOR ANYS NOM FALLA
ALGIROS 1 Luisa Gil Iranzo Yecla - Cardenal Benlloch
2 Luis Gallart Gamir Av. Tarongers - Universitat Politècnica
3 Salvador Carsí Sancho Els Lleons - Poeta Mas i Ros
BENICALAP 1 Sergio Edo Lope Alquerias de Bellver - Garbi
2 Fco. Jose Sivera Moreno Benicadell  -  San  Roc
3 César Pérez Soria  S.J.Pignatelli-Dr.Peset Aleix.
BENIMÀMET - BURJASSOT - BENIFERRI 1 Mª Pilar  Barella  Gallur Cristobal  Sorni - Mto. Fdo Marti
2 Jorge Marco Luna Fermin Galan-Primavera
3 Pedro Martínez Muñoz Campamento-La yesa
BOTÀNIC - LA PETXINA 1 Jorge Miguel Guarro Monllor Fdo.El Catolico-Erud.Orellana
2 Vicente De Castro Moscardo Sanchis Bergon-Turia
3 Antonio Marco Albert Sta. Mª Micaela - Martin Humano
CAMINS AL GRAU 1    
2 Antonio Muñoz Lopez Islas  Canarias - Trafalgar
3 Enrique Aviño Hernandez Industria-Santos Justo y Pastor
CAMPANAR 1 Jose Vte.Lahuerta Embuena Av.Burjasot-Joaquin Ballester
2 Vicente Ramón Jorda Avda. Burjasot - Crta. De Paterna
3 Borja Sanz Benlloch Mestre Arambul Sanz - Campanar
CANYAMELAR - GRAU - NAZARET 1 Sergio Bordes Arnal Progreso-Teatro de la Marina
2 Ramon Quevedo Alabau Pza. la Creu - Pza. els Angels
3 Miguel Ángel García Navarro Barraca - Travessia Església del Rosari
EL CARME 1 Joaquín Ortega Miralles Marques de Caro-Dr.Chiarri
2 Alejandro  Bueno  Llopis Pza. Santa  Cruz
3 Pilar Carbonell Mari Ripalda - Sogueros
LA CREU COBERTA 1 Vicente Aguilar Gil Joaquin Navarro - Carricola
2 Segismundo Verdú Flores Carteros-Lit. Pacual i Abad
3 Francisco Masía Gadea Gral.Barroso-Calvo Acacio
JESUS 1 Carlos Juan Amorós Venezuela - Agustin Sales
2 Mª Carmen Butiña Cuenca Jesus - Maestro Sosa
3 Luis Soto Del Arco Baron de Patraix-Cuenca
MALVA-ROSA - CABANYAL - BETERÓ 1 Antonio Miguel Barberá Nieto Padre Luis Navarro - Remonta
2 David Tortosa Cosmo San Rafael - Anton Martin
3 Gabriel  Aranaz Carrión Barraca  -  Espadan
MISLATA 1 Esteban  La Red  Bujeda Antonio  Molle -  Gregorio Egea
2 Eduardo Giménez Domingo La Eliana _ Cid
3 Joaquin Carlos  Esteve  Ponce Quint  -  Pizarro
OLIVERETA 1 Pedro J. Alias  de  Rueda Pza. Vicente Castell Mahiques
2 Rafael  Navarro  Roig Sainetero  Arniches -  A. Ribes
3 Mari Carmen Manchado Llorens Mercat de Castilla
PATRAIX 1 Mª Teresa  Terol  Bellvis Pza.  Patraix
2 Pascual Pérez Villuendas Maestro Bellver
3 Susana Alcolea Martí Sant Isidre
EL PILAR - SANT FRANCESC 1 Jose  Lloret  Gil San  Vicente  -  Periodista Azzati
2 Amparo Castello Asencio Ribera - Convento Santa Clara
3 Daniel  Lloret  Serra Ribera - Convento de Sta. Clara
PLA DEL REIAL - BENIMACLET 1 Juan  Antonio  Llago Clement Baron de San Petrillo - E. Navarro
2 Luis Cócera  Valero Molinell  -  Alboraya
3 Ángel Santamaría Romero Ing. Vicente Picho - Avda. Valladolid
PLA DEL REMEI - GRAN  VIA 1 Javier Tejero  Zabal Maestro Gozalbo - Conde Altea
2 Olegario  Sales  Muñoz Conde Salvatierra - Cirilo Amoros
3 José Boix Segarra Grabador Esteve - Cirilo Amoros
POBLATS AL  SUD 1 Fernando Molina  Bellido Gloria - Felicidad - Tremolar
2 Mª Isolina  Verdeguer  Soler Pza. Virgen de Lepanto
3 Sandra Giner Segarra Hellín - Pedro Luna
QUART DE POBLET - XIRIVELLA 1 Beatriz Ramos Lluna Poeta Llorente - Baron de Carcer
2 Francisco  Roig  Pardo Tribunal de Las Aguas
3 Fanny Enrique Valcárcel Doctor Gómez Ferrer
QUATRE CARRERES 1 Daniel  Buj  Escorihuela Obispo Jaime Perez - Luis Oliag
2 David Porta Serrano Carrera Malilla - Ing. J. Benlloch
3 Francisco  Torres  Lozano Cra. Malilla  -  Isla Cabrera
RASCANYA 1 Mª Eugenia  Maillo  Regidor Avd. Primado Reig  - San Vicente de Paul
2 Luis Carlos  Cortés  Ballestero Marques de Montortal - Jose Esteve
3 María del Mar Segovia Mora Músico Espí - Grabador Fabregat
LA ROQUETA - ARRANCAPINS 1 Mercedes De La Guía Maciá Jesus - San Francisco de Borja
2 Vicente Sirera Pérez Jesus - San Francisco de Borja
3 Alberto de Marco Simón Pl. Bisbe Amigó - Cuenca
RUZAFA  A 1 Carlos Val  Biosca Tomasos   -   Carlos  Cervera
2 Pere  Sánchez  Pertegás Ptor. Salvador Abril - Peris y Valero
3 Roberto Elias Martín Mekboub Dr. Serrano- Carlos Cervera - Clero
RUZAFA  B 1 Josep  García  Bosch Cadiz  -  Literato  Azorin
2 Julio  Gan  Lucas Cadiz  -  Los  Centelles
3 Concepción Martínez Gras Cuba - Literato Azorin
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT 1 Alicia  Gómez  Maciá Pza. del Negrito
2 Luis Vicente Coll Mora Pza la Reina - Paz - San Vicente
3 Pilar  Falcó  Capilla Pza  de  Mosen  Mila
ZAIDIA 1 Fernando  Seguí  Monleón Dr.  Oloriz  -  Arz.  Fabian  y  Fuero
2 Mª Cristina  Estévez  Mariñas Llorers  -  Arquitecto  Lucini
3 Miguel Cotanda Gumbau Bilbao - Maximilià Thous

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h