• Enlace Slider home mascletás (4)

Junta Central Fallera

Calendari Concurs de Teatre i Teatre Infantil

La presentació del concurs serà el 6 de setembre

18 de juliol de 2018
Reunió amb els Tècnics de La Rambleta, al mateix Espai Cultural
(Horari a determinar)

Dijous 06 de setembre 2018
20,00.- h. Presentació Oficial del Concurs de Teatre


CATEGORIA PROMOCIÓ

09/09/18
12,00h. Falla Pintor Salvador Abril-Peris i Valero
21,30 h. Palleter-Erudit Orellana

10/09/18
21,30 h. Falla joan Baptiste Vives-Salvador Ferrandis Luna

11/09/18
21,30 h. Falla Escultor García Más-Port de Sta. María

12/09/18
21,30 h. Falla Sant Vicent-Periodista Azzatti

13/09/18
21,30 h. Falla Vilanova de Castelló-Host. Galán

14/09/18
21,30 h. Falla Carrer de Dalt-Santo Tomás

16/09/18
21,30 h. Falla Josep Soto Micó-Sindic Mocholí

17/09/18
21,30 h. Falla Manuel Arnau-Creu Coberta

18/09/18
21,30 h. Falla Gral. Barroso-Lit. Pascual i Abad


19/09/18
21,30 h. Falla Pça. Mercat de Russafa

24/09/18
21,30 h. Falla Corretgería-Bany dels Pavesos

25/09/18
21,30 h. Falla Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

26/09/18
21,30 h. Falla Vivons-Romeu de Corbera

27/09/18
21,30 h. Falla Barri de Sant Isidre

01/10/2018
21,30 h. Falla Barri de Beteró

02/10/2018
21,30 h. Falla Pere Cabanes-Joan XXIII

04/10/2018
21,30 h. Falla Sta. María Micaela-Martí l´Humá

06/10/2018
22,00 h. Falla Borrull-Socors

08/10/2018
21,30 h. Falla Dr. Domènec Orozco-Bailén

10/10/2018
21,30 h. Falla Ribera-Convent de Sta. Clara

12/10/2018
22,00 h. Falla Conserva-Berenguer Mallol

14/10/2018
22,00 h. Falla Mestre Bellver-Mariano Ribera

22/10/2018
21,30 h. Falla Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbano

23/10/2018
21,30 h. Falla Tomasso-Carles Cervera

24/10/2018
21,30 h. Falla Plaça del Doctor Collado

25/10/2018
21,30 h. Falla Quart-Palomar


CATEGORIA JUVENIL

29/10/2018
21,30 h. Falla Càdis-Dènia
A continuació Falla ArquebisbeOlaechea-Sant Marcel.lí

30/10/2018
21,30 h. Falla Barri de Beteró
A continuació Falla Regne de València-Duc de Calàbria

05/11/18
21,30 h. Falla Fra Jacint Rodríguez-Pintor Cortina
A continuació Falla L'Eliana-Cid

07/11/18
21,30 h. Falla Jesús-Sants Francesc de Borja
A continuació Falla Càdis-Retor Femenía-Puerto Rico

08/11/18
21,30 h. Falla Cra. San Lluís-Dr. Waskman
A continuació Falla Nord-Dr. Zamenhoff

12/11/18
21,30 h. Falla Borrull-Socors
A continuació Falla Just Vilar-Mercat del Cabanyal

13/11/18
21,30 h. Falla Rubén Darío-Fra Lluís Colomer


CATEGORÍA PRINCIPAL

14/11/2018
22,00 h. Falla Dr. Oloriz-Arq. Fabian i Fuero

19/11/2018
22,00 h. Falla Arxiduc Carles-Músic Gómis

20/11/2018
22,00 h. Falla Ruben Darío-Fra Lluis Colomer

21/11/2018
22,00 h. Falla Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí


26/11/2018
22,00 h. Falla Jesús-Sant Francesc de Borja

27/11/2018
22,00 h. Falla Borrull-Túria

28/11/2018
22,00 h. Falla Regne de València-Duc de Calábria

03/12/2018
22,00 h. Falla Mariá Benlliure-Sèquia de Tormos

04/12/2018
22,00 h. Falla Plaça de la Mercé

06/12/2018
22,30 h. Falla L'Eliana-Cid

07/12/2018
22,00 h. Falla Dr. Sanchis Bergón-Túria

08/12/2018
22,00 h. Falla Fra Jacint Rodriguez-Pintor Cortina

10/12/2018
22,00 h. Falla Barraca-Trav. Esglessia del Rosari

11/12/2018
22,00 h. Falla Sevilla-Dènia

12/12/2018
22,00 h. Falla Càdis-Dènia

XXXVI Concurs Infantil de Teatre en Llengua Valenciana JCF

06/10/2018
10,30 h. Falla Sta. Genoveva Torres-Arq. Tolsá
12,30 h. Falla Fra Jacint Rodriguez-Pintor Cortina
16,30 h. Falla Mercat de Castella
18,30 h. Falla Vila-Nova de Castelló-Hort.Galán

12/10/2018
10,30 h. Falla Just Vilar-Mercat del Cabanyal
12,30 h. Falla Quart Extramurs-Velázquez
16,30 h. Falla Nord-Dr. Zamenhoff
18,30 h. Falla Quart-Palomar
13/10/2018
10,30 h. Falla Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí
12,30 h. Falla Mariá Benlliure-Sèquia de Tormos

14/10/2018
10,30 h. Falla Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals
12,30 h. Falla Regne de València-Mestre Serrano
16,30 h. Falla Plaça Mercat de Russafa
18,30 h. Falla Gral. Barroso-Calvo Acacio

18/11/2018
10,30 h. Falla Sta. María Micaela-Martí l'Humá
12,30 h. Falla L'Eliana-Cid

06/12/2018
16,30 h. Falla Dr. Oloriz-Fabian i Fuero
18,30 h. Falla Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbano


Dimarts 19/12/2017
18:30 h. Acte de Nominacions Infantils
20:15 h. Acte de Nominacions Majors

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h