• Enlace Slider home mascletás (8)

Junta Central Fallera

XXXIII Concurs Playbacks 2018-19

Dies d'actuació i orde dels mateixos, sorteig celebrat el 13 de setembre

 

 

18 d'octubre de 2018

Nº CENSO

COMISIÓN

TÍTULO PLAY-BACK

Nº ORDEN

MOD

215

BARON DE PATRAIX-CUENCA

THE PHANTOM OF THE OPERA

1

INDIVIDUAL

324

GARCIA LORCA, AVDA - OLTA

MARCA DE CONDENA

2

INDIVIDUAL

195

GRABADOR JORDAN-ESCULTOR PASTOR

MANOS A LA OBRA

3

INDIVIDUAL

253

PI Y MARGALL-A. CERVELLERA

MAD

4

INDIVIDUAL

220

FERMIN GALAN Y GARC. HERNANDEZ-PRIMAVE

THE MANIFEST OF MOTHER MOPNST

5

INDIVIDUAL

 

25 d'octubre de 2018

Nº CENSO

COMISIÓN

TÍTULO PLAY-BACK

Nº ORDEN

MOD

100

ARZOBISPO OLAECHEA-SAN MARCELINO

LA MANSION DE TIA AGATHA

1

INDIVIDUAL

366

SANTIAGO RUSIÑOL - CONDE LUMIARES

GUAUUU, QUÉ VESTIDOS!!

2

INDIVIDUAL

252

MARIA ROS-SANTO TOMAS

DANCING WITH THE STARS

3

INDIVIDUAL

364

PIO XII - JAIME ROIG

ECLIPSE

4

INDIVIDUAL

222

DR. DOMINGO OROZCO-BAILEN

LAS SOLTERAS DE ORO

5

INDIVIDUAL

 

1 de novembre de 2018

Nº CENSO

COMISIÓN

TÍTULO PLAY-BACK

Nº ORDEN

MOD

341

CARTEROS - LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD

THE GREATEST SHOWMAN

1

GRUPO

215

BARON DE PATRAIX-CUENCA

MOVIMIENTO HIPPIE

2

GRUPO

240

MAESTRO BELLVER - MARIANO RIBERA

MAMA QUIERO SER INFLUENCER

3

GRUPO

220

FERMIN GALAN Y GARC. HERNANDEZ-PRIMAVE

THE TROPICAL BIRDS

4

GRUPO

55

ZAPADORES - VICENTE LLEO

GAME OVER

5

GRUPO

111

BURJASOT AVDA.-PADRE CARBONELL

SPAMALOT

6

GRUPO

 

8 de novembre de 2018

 Nº CENSO

COMISIÓN

TÍTULO PLAY-BACK

Nº ORDEN

MOD

141

FRAY J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA

0

1

GRUPO

38

COSTA Y BORRAS - AGUSTINA DE ARAGON

KRION

2

GRUPO

351

DR. ALVARO LOPEZ - SAN JUAN DE DIOS

COSAS DE MAGIA

3

GRUPO

178

ISLAS CANARIAS-TRAFALGAR

VIVOS O MUERTOS

4

GRUPO

153

SAN PEDRO - VIRGEN DE VALLIVANA

EL GRAN SHOWMAN

5

GRUPO

252

MARIA ROS-SANTO TOMAS

LA TIENDA DE LOS HORRORES

6

GRUPO

 

15 de novembre de 2018

 Nº CENSO

COMISIÓN

TÍTULO PLAY-BACK

Nº ORDEN

MOD

288

PERIODISTA GIL SUMBIELA-AZUCENA

TU AGUIJON ME SUENA

1

GRUPO

284

CERAMISTA ROS - J.MARIA MORTES LERMA

LA MAGIA DEL SOL

2

GRUPO

197

MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA

LA CUARTA ALMA

3

GRUPO

291

JERONIMA GALES-LITOGR. PASCUAL Y ABAD

PASAJE AL NUEVO MUNDO

4

GRUPO

269

NAQUERA - LAURI VOLPI

MUJER CONTRA MUJER

5

GRUPO

222

DR. DOMINGO OROZCO-BAILEN

FELIZ AÑO NUEVO

6

GRUPO

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h