• Enlace Slider home mascletás

Junta Central Fallera

Recorregut dels jurats de Betlems

Itinerari i dies de recorregut del jurat en modalitats tradicional i lliure

 

 

TRADICIONAL A

 

DIA 8 DE DESEMBRE A PARTIR DE LES 9 HORES

Nº falla

NOM

ADREÇA

39

CASTELLON - SEGORBE                                        

SEGORBE, 1 BAJO

308

MERCADO DE CASTILLA                                        

PLAZA DE MAGUNCIA, S/N

48

CRUZ Y MISLATA                                              

CALLE DOCTOR PESET Nº 29 BAJO-MISLATA

175

BARRIO MONTE DE PIEDAD                                    

CALLE MONTESA, Nº 57 ( XIRIVELLA)

269

NAQUERA - LAURI VOLPI                                      

CALLE LAURI VOLPI, Nº24 ( BURJASSOT)

162

GRUPOS VIRGEN DEL CARMEN                                  

CALLE CAMPILLO DE ALTOBUEY, Nº 3

112

MALVARROSA AVDA.-A. PONZ-CAVITE                            

AVD. MALVARROSA, Nº 92 BAJO

68

CONSERVA-BERENGUER MALLOL                                  

CALLE CONSERVA, Nº 9

184

INDUSTRIA - SANTOS JUSTO Y PASTOR                          

CALLE FUE, 8-10

192

RAMIRO DE MAEZTU-H. FURIO                                  

CALLE MUÑIZ H. DE ALBA, Nº 39

 

TRADICIONAL B

 

DIA 8 DE DESEMBRE A PARTIR DE LES 9 HORES - MATÍ

Nº falla

NOM

ADREÇA

368

HUERTO SAN VALERO-AVDA. DE LA PLATA                        

CALLE ALCALDE GISBERT RICO, 16

354

MARQUES DE LOZOYA-POE.CERVERA GRIFOL                        

CALLE ALCALDE GISBERT RICO, Nº 27 BAJO

259

OLTA-JUAN RAMON JIMENEZ                                    

JUAN RAMON JIMENEZ, 49

177

SUECA - LITERATO AZORIN                                    

CALLE LITERATO AZORIN, 5 BAJO

24

CADIZ - LITERATO AZORIN                                    

CALLE REINA Dª MARIA, 5

170

REGNE DE VALENCIA, AVDA.-SAN VALERO                        

CALLE ARZOBISPO MELO, Nº 7 BAJO

 

DIA 8 DE DESEMBRE A PARTIR DE LES 16:30 HORES - VESPRADA

63

RIPALDA - SOGUEROS                                         

CALLE RIPALDA, Nº 2

8

MURILLO-PALOMAR                                            

C/PALOMAR,Nº4

10

OESTE, AVDA. DEL                                           

CALLE ROGER DE FLOR, Nº 2

15

BOLSERIA-TROS ALT                                          

CARRER CONQUISTA , 5

56

AZCARRAGA - FERNANDO EL CATOLICO                           

CALLE AZCARRAGA, Nº 33 BAJO

240

MAESTRO BELLVER - MARIANO RIBERA                           

MAESTRO BELLVER, 23 BAJO

371

JOSEP MARIA BAYARRI-LOS ISIDROS                            

CALLE SANTIAGO DE LES, 4 BAJO

 

DIA 9 DE DESEMBRE A PARTIR DE LES 9 HORES - MATÍ

255

BARRIO QUINT-PIZARRO                                        

CALLE QUINT, Nº 9

263

SALVADOR GINER-GREGORIO GEA                                

CALLE SAN VICENTE, Nº 4 BAJO - MISLATA

320

ECUADOR, AVDA - ALCALDE GURREA                             

AVD. ECUADOR, NUMERO 42

69

S. JOSE PIGNATELLI-AV.DR.PESET ALEIXAND.                   

CALLE FELIX DEL RIO, Nº 44

369

POETAS ANONIMOS-REAL DE GANDIA                             

POETAS ANOMINOS, NUMERO 5

131

YECLA - CARDENAL BENLLOCH                                  

CALLE SALVADOR PAU, 32

145

DUQUE DE GAETA - PUEBLA DE FARNALS                         

C/POBLA DE FARNALS,Nº60 BAJO

 

DIA 9 DE DESEMBRE A PARTIR DE LES 16:30 HORES - VESPRADA

178

ISLAS CANARIAS-TRAFALGAR

CALLE ISLAS CANARIAS, Nº 108 BAJO

168

JOSE BENLLIURE-TEATRO DE LA MARINA                          

CALLE JOSE BENLLIURE, Nº 114 BAJO

70

VIDAL DE CANELLES - SANCHEZ COELLO                         

CALLE SANCHEZ COELLO, Nº 7 BAJO

59

ARAS DE ALPUENTE - CASTELL DE POP                          

PLAZA ARAS DE LOS OLMOS, 3

326

HELLIN - PEDRO DE LUNA                                     

GIMENEZ I COSTA, 59  BAJO

246

JOSE SOTO MICO-SINDICO MOCHOLI                             

CALLE SINDICO MOCHOLI, Nº 4 BAJO

 

LLIURE A

 

DIA 8 DE DESEMBRE A PARTIR DE LES 9 HORES

Nº falla

NOM

ADREÇA

2

MERCADO DE RUZAFA, PLAZA                                   

PLAZA DOCTOR LANDETE Nº 4 BAJO

9

NA JORDANA, PLAZA DE                                       

CALLE SALVADOR GINER, 9 BAJO

310

DR. GIL Y MORTE - DR. VILA BARBERA                          

CALLE DOCTOR GIL Y MORTE, Nº 13

154

SAN VICENTE - MARVA                                        

CALLE DOCTOR VILA BARBERA, Nº 9

189

GIORGETA, AVDA - ROIG DE CORELLA                           

CALLE ROIG DE CORELLA, Nº 3

231

POETA ALBEROLA - TOTANA                                    

CALLE NICOLAS ESTEVANEZ, Nº 5

359

INGENIERO JOSE SIRERA - PIO IX                             

CALLE INGENIERO JOSE SIRERA, Nº 32 BAJO

181

BARRIO BETERO                                              

MANUELA ESTELLES Nº 87 BAJO

151

JUSTO VILAR - PLAZA MERCADO CABAÑAL                        

CALLE FRANCISCO BALDOMA, Nº 84

 

 

LLIURE B

 

DIA 8 DE DESEMBRE A PARTIR DE LES 9 HORES - MATÍ

Nº falla

NOM

ADREÇA

114

CRA. SAN LUIS - AVDA. DR. WAKSMAN                          

AVD. DOCTOR WASMAN, Nº 58

142

CUBA - BUENOS AIRES                                        

CALLE BUENOS AIRES, Nº 29

27

CADIZ - LOS CENTELLES                                      

CALLE LOS CENTELLES, Nº 25 BAJO

32

DOCTOR SERRANO-CARLOS CERVERA-CLERO                        

CALLE CLERO, 11

180

PLAZA DE ESPAÑA-GRAN VIA RAMON Y CAJAL-P.BENEDITO          

CALLE CONVENTO JERUSALEN, Nº 51

7

BORRULL - TURIA                                            

CALLE BORRULL, Nº 17

36

GUILLEN DE CASTRO-TRIADOR                                  

CALLE GUILLEN DE CASTRO, 97

127

DR. SANCHIS BERGON - TURIA                                 

CALLE TURIA, Nº 67

46

BAJA - MESON DE MORELLA                                    

C/BAJA Nº26

50

CORRETGERIA-BANY DELS PAVESOS                              

CALLE SALINAS, Nº 21 BAJO

300

SANTA MARIA MICAELA - MARTIN EL HUMANO                     

CALLE SANTA MARIA MICAELA, Nº 11

 

DIA 8 DE DESEMBRE A PARTIR DE LES 16:30 HORES - VESPRADA

302

CHIVA - FRANCISCO DE LLANO                                 

CALLE FRANCISCO DE LLANO, Nº 7 BAJO

203

JUAN BAUTISTA VIVES

CALLE OLIMPIA OROZENA TORRES, Nº 44

81

GOYA - BRASIL                                              

CALLE GOYA, Nº 32 BAJO

108

PINTOR STOLZ - BURGOS                                      

CALLE CASTILLO DE BENISANO, Nº 7 BAJO

385

PLAZA VTE. CASTELL MAIQUES                                 

CALLE PADRE ESTEBAN PERNET, 12 BAJO DCHA.

353

ALCACER - YATOVA                                            

CALLE ARCHENA, Nº 39 BAJO

136

FELIPE BELLVER-MADRE RAFOLS                                

PADRE LLANSOL Nº24 ( MISLATA)

229

ANTONIO MOLLE-GREGORIO GEA                                 

AVD. GREGORIO GEA, 75 - MISLATA

254

PADRE SANTONJA-C. BENLLOCH                                 

CALLE PADRE SANTONJA, Nº 19

363

L'ALCOTA - SAGUNTO                                         

CALLE SAGUNTO, Nº 5 BAJO ( QUART DE POBLET )

274

TIENDA, PLAZA DE LA                                        

CALLE BERNARDO PRIETO, Nº 13 ( BENIMAMET)

 

DIA 9 DE DESEMBRE A PARTIR DE LES 9 HORES - MATÍ

275

POUET, PLAZA DEL                                           

CALLE MAESTRO LOPEZ, Nº 81 BAJO

288

PERIODISTA GIL SUMBIELA-AZUCENA                             

C/PERIODISTA GIL SUMBIELA Nº68

118

ACACIAS - PICAYO                                           

CALLE PICAYO, Nº 14 (ACCESO CALLE ROSALES)

106

PRIMADO REIG, AVDA.-SAN VICENTE PAUL                       

CALLE MOTILLA DEL PALANCAR, Nº 6 BAJO

384

SANTA GENOVEVA TORRES-ARQUITECTO TOLSA-ALFAHUIR            

SANTA GENOVEVA TORRES, 30

366

SANTIAGO RUSIÑOL - CONDE LUMIARES                          

CALLE SANTIAGO RUSIÑOL, Nº 4

107

BILBAO - MAXIMILIANO THOUS                                  

CALLE HERMANOS FABRILO, Nº 7

281

MINISTRO LUIS MAYANS-PLATERO SUAREZ                        

CALLE MINISTRO LUIS MAYANS, Nº 19 BAJO DERECHA

272

MENENDEZ Y PELAYO-AVDA. CATALUÑA                           

CALLE RAMON GORDILLO, Nº 4

318

TARONGERS, AV.DELS-UNIVERS. POLITECNICA                    

UNIVERSIDAD POLITECNICA DE VALENCIA

144

PROGRESO-TEATRO LA MARINA                                  

CALLE PROGRESO, Nº 108 BAJO

 

DIA 9 DE DESEMBRE A PARTIR DE LES 16:30 HORES - VESPRADA

49

BARRACA - ESPADAN                                          

CALLE BARRACA, 213

234

ESCALANTE - AMPARO GUILLEN                                 

CALLE JOSE BENLLIURE, Nº 139

153

SAN PEDRO - VIRGEN DE VALLIVANA                            

CALLE ESPADAN, Nº 13

226

JUAN JOSE DOMINE-PORT                                      

CALLE ERNESTO ANASTASIO, Nº 3 BAJO IZQDA.

349

SANTOS JUSTO Y PASTOR - SERRERIA                           

CARRER DE LA SERRADORA, Nº 59

128

MAESTRO VALLS-MARINO ALBESA                                 

CALLE MAESTRO VALLS, Nº 13

192

RAMIRO DE MAEZTU-H. FURIO                                  

PLAZA ORGANISTA CABO,5 BAJO IZQUIERDO

285

RODRIGUEZ DE CEPEDA-L. PALMIREÑO                           

CALLE RUGAT, Nº 8

330

VICENTE SANCHO TELLO - CHILE - AVDA.ARAGON                 

CALLE DOCTOR FERRAN Nº 7

323

FUENCALIENTE - LEBON                                       

CALLE FUENCALIENTE, Nº 10

380

PINTOR MAELLA - AVDA. FRANCIA-MENORCA                      

CALLE TRAFALGAR, Nº 42

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h