• Enlace Slider home mascletás

Junta Central Fallera

Recorregut Jurats - Falles Infantils 2019

Horaris del recorregut dels jurats per a les Falles Infantils 2019

 

 SECCIÓN ESPECIAL 

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

1 204   ESPARTERO-GRAN VIA RAMON Y CAJAL                                 LA ROQUETA-ARRANCAPINS    9:30

                                                                          

2 177 SUECA - LITERATO AZORIN RUZAFA - B 10:00
3 55 ZAPADORES - VICENTE LLEO QUATRE CARRERES 10:30
4 44 MAESTRO GOZALBO - CONDE DE ALTEA PLA DEL REMEI-GRAN VIA 11:00
5 83 CISCAR - BURRIANA PLA DEL REMEI-GRAN VIA 11:30
6 149 CONDE SALVATIERRA - CIRILO AMOROS PLA DEL REMEI-GRAN VIA 12:00
7 22 EXPOSICION-MICER MASCO-A. BACA PLA DEL REIAL-BENIMACLET 12:30
8 145 DUQUE DE GAETA - PUEBLA DE FARNALS CAMINS AL GRAU 13:00
9 181 BARRIO BETERO MALVARROSA-CABANYAL-BETERO 13:30
10 112 MALVARROSA AVDA.-A. PONZ-CAVITE MALVARROSA-CABANYAL-BETERO 16:00
11 227 GAYANO LLUCH RASCANYA 16:30
12 264 LEPANTO-D. JUAN DE AUSTRIA MISLATA 17:00
13 9 NA JORDANA, PLAZA DE EL CARMEN 17:30
14 143 REINA, PLAZA DE LA-PAZ-SAN VICENTE LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT 18:00
15 12 CONVENTO JERUSALEN-MATEMATICO MARZAL LA ROQUETA-ARRANCAPINS 18:30

SECCIÓN PRIMERA 

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

      1 34     PILAR, PLAZA DEL                                                                           EL PILAR-SANT FRANCESC 9:30

2 78 OBISPO AMIGO,PLAZA-CUENCA LA ROQUETA-ARRANCAPINS 10:00
3 317 CAMINO NUEVO PICANYA-NICOLAU PRIMITIU PATRAIX 10:30
4 100 ARZOBISPO OLAECHEA-SAN MARCELINO LA CREU COBERTA 11:00
5 14 ALMIRANTE CADARSO-CONDE ALTEA PLA DEL REMEI-GRAN VIA 11:30
6 278 JOAQUIN COSTA - CONDE ALTEA PLA DEL REMEI-GRAN VIA 12:00
7 84 GRABADOR ESTEVE-CIRILO AMOROS PLA DEL REMEI-GRAN VIA 12:30
8 384 SANTA GENOVEVA TORRES-ARQUITECTO TOLSA-ALFAH RASCANYA 13:00
9 120 MOLINELL-ALBORAYA PLA DEL REIAL-BENIMACLET 13:30
10 1 MERCADO CENTRAL LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT 16:00

SECCIÓN SEGUNDA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 86     BLOCS PLATJA                                                                                  CANYAMELAR-GRAU-NAZARET 9:30

2 49 BARRACA - ESPADAN MALVARROSA-CABANYAL-BETERO
3 162 GRUPOS VIRGEN DEL CARMEN MALVARROSA-CABANYAL-BETERO
4 375 PASEO ALAMEDA-AV. FRANCIA CAMINS AL GRAU 10:30
5 330 VICENTE SANCHO TELLO - CHILE - AVDA.ARAGON PLA DEL REIAL-BENIMACLET
6 187 REGNE DE VALENCIA, AVDA.-D. CALABRIA RUZAFA - A
7 28 CUBA - LITERATO AZORIN RUZAFA - B 11:30
8 242 RIBERA-CONVENTO SANTA CLARA EL PILAR-SANT FRANCESC
9 89 SAN VICENTE - PERIODISTA AZZATTI EL PILAR-SANT FRANCESC
10 6 LINTERNA-NA ROBELLA-AV. DEL OESTE LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT 12:30
11 65 SERRANOS-PLAZA DE LOS FUEROS EL CARMEN
12 111 BURJASOT AVDA.-PADRE CARBONELL BENICALAP
13 358 ANDRES PILES IVARS - SALVADOR TUSET BENICALAP 13:30
14 300 SANTA MARIA MICAELA - MARTIN EL HUMANO BOTANIC-LA PETXINA 16:00
15 173 JESUS - SAN FRANCISCO DE BORJA LA ROQUETA-ARRANCAPINS
16 284 CERAMISTA ROS - J.MARIA MORTES LERMA PATRAIX
17 316 ARCHIDUQUE CARLOS - MUSICO GOMIS PATRAIX 17:00
18 101 CARRERA MALILLA-ING.J. BENLLOCH QUATRE CARRERES

SECCIÓN TERCERA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 302    CHIVA - FRANCISCO DE LLANO                                                   PATRAIX 9:30

2 141 FRAY J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA LA CREU COBERTA
3 291 JERONIMA GALES-LITOGR. PASCUAL Y ABAD LA CREU COBERTA
4 260 BARRIO DE SAN ISIDRO PATRAIX 10:30
5 235 BARRIO DE LA LUZ OLIVERETA
6 197 MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA CAMPANAR
7 267 MARIANO BENLLIURE - A. TORMOS BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI 11:30
8 79 FDO. EL CATOLICO - ANGEL GUIMERA LA ROQUETA-ARRANCAPINS
9 41 CUBA - PUERTO RICO RUZAFA - B
10 165 PIZARRO - CIRILO AMOROS PLA DEL REMEI-GRAN VIA 12:30
11 289 ISABEL LA CATOLICA - CIRILO AMOROS PLA DEL REMEI-GRAN VIA
12 31 LO RAT PENAT CAMINS AL GRAU
13 178 ISLAS CANARIAS-TRAFALGAR CAMINS AL GRAU 13:30
14 129 RAMIRO DE MAEZTU-LOS LEONES CAMINS AL GRAU 16:00
15 228 ARQUITECTO ALFARO-FRANCISCO CUBELLS CANYAMELAR-GRAU-NAZARET
16 59 ARAS DE ALPUENTE - CASTELL DE POP CANYAMELAR-GRAU-NAZARET
17 169 MAYOR-MORAIRA-NAZARET CANYAMELAR-GRAU-NAZARET 17:00
18 147 VIRGEN DE LEPANTO, PLAZA POBLATS AL SUD

SECCIÓN CUARTA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 183    ISLAS CANARIAS - DAMA DE ELCHE                                          CAMINS AL GRAU 9:30

2 184 INDUSTRIA - SANTOS JUSTO Y PASTOR CAMINS AL GRAU
3 192 RAMIRO DE MAEZTU-H. FURIO CAMINS AL GRAU
4 179 HIERROS - JUAN BAUTISTA PERALES CAMINS AL GRAU 10:30
5 226 JUAN JOSE DOMINE-PORT CANYAMELAR-GRAU-NAZARET
6 328 INGENIERO MANUEL MAESE-C. LLORENS MALVARROSA-CABANYAL-BETERO
7 171 RAMON DE ROCAFULL-CONDE ALACUAS MALVARROSA-CABANYAL-BETERO 11:30
8 214 CRISTOBAL SORNI-M. MARTIN BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI
9 33 MONTORTAL - TORREFIEL RASCANYA
10 10 OESTE, AVDA. DEL EL PILAR-SANT FRANCESC 12:30
11 122 CERVANTES - PADRE JOFRE LA ROQUETA-ARRANCAPINS
12 67 LUIS LAMARCA - VELAZQUEZ OLIVERETA
13 96 QUART EXTRAMUROS - VELAZQUEZ OLIVERETA 13:30
14 47 ALBERIQUE - HEROE ROMEU LA ROQUETA-ARRANCAPINS 16:00
15 158 ALBACETE - MARVA LA ROQUETA-ARRANCAPINS
16 53 PINTOR SEGRELLES, PLAZA DEL LA ROQUETA-ARRANCAPINS
17 232 PIO XI - FONTANARES JESUS 17:00
18 186 OBISPO JAIME PEREZ-LUIS OLIAG QUATRE CARRERES

SECCIÓN QUINTA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 11     MERCED, PLAZA DE LA                                                                  LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT 9:30

2 3 DOCTOR COLLADO, PLAZA LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT
3 39 CASTELLON - SEGORBE RUZAFA - B
4 82 OLIVERETA-CERDA Y RICO OLIVERETA 10:30
5 308 MERCADO DE CASTILLA OLIVERETA
6 103 VALENCIA - T.LLORENTE (CHIRIVELLA) QUART DE POBLET-XIRIVELLA
7 176 CAMPANAR, AVDA.-HIPOLITO ROVIRA CAMPANAR 11:30
8 388 MANUEL MELIA I FUSTER-CARLOS CORTINA BENICALAP
9 274 TIENDA, PLAZA DE LA BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI
10 269 NAQUERA - LAURI VOLPI BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI 12:30
11 366 SANTIAGO RUSIÑOL - CONDE LUMIARES RASCANYA
12 107 BILBAO - MAXIMILIANO THOUS ZAIDIA
13 45 SAGUNTO - SAN ANTONIO - PADRE URBANO ZAIDIA 13:30
14 123 L'ALGUER - ING.RAFAEL JANINI ALGIROS 16:00
15 68 CONSERVA-BERENGUER MALLOL CAMINS AL GRAU
16 151 JUSTO VILAR - PLAZA MERCADO CABAÑAL CANYAMELAR-GRAU-NAZARET
17 380 PINTOR MAELLA - AVDA. FRANCIA-MENORCA CAMINS AL GRAU 17:00
18 377 AVDA. DE FRANCIA - ALFREDO TORAN I OLMOS CAMINS AL GRAU

SECCIÓN SEXTA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 221   LIBERTAD-TEODORO LLORENTE                                                 BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI 9:30

2 217 ESPARTERO-MAESTRO PLASENCIA BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI
3 74 ALQUERIAS DE BELLVER - GARBI BENICALAP
4 295 CAMINO DE MONCADA - PINTOR JACOMART RASCANYA 10:30
5 43 MARQUES MONTORTAL- BERNI CATALA RASCANYA
6 61 MARQUES DE MONTORTAL-JOSE ESTEVE RASCANYA
7 29 PIE DE LA CRUZ-D. JUAN DE VILLARRASA EL PILAR-SANT FRANCESC 11:30
8 110 LOPE DE VEGA, PLAZA LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT
9 231 POETA ALBEROLA - TOTANA OLIVERETA
10 310 DR. GIL Y MORTE - DR. VILA BARBERA LA ROQUETA-ARRANCAPINS 12:30
11 32 DOCTOR SERRANO-CARLOS CERVERA-CLERO RUZAFA - A
12 161 REGNE DE VALENCIA, AVDA.-CISCAR PLA DEL REMEI-GRAN VIA
13 27 CADIZ - LOS CENTELLES RUZAFA - B 13:30
14 174 P.SALVADOR ABRIL-PERIS Y VALERO "EL QUARANTAHUI RUZAFA - A 16:00
15 247 LEONES-POETA MAS Y ROS ALGIROS
16 218 AUSIAS MARCH , AVD.-NA ROBELLA QUATRE CARRERES
17 276 CARRERA MALILLA - ISLA CABRERA QUATRE CARRERES 17:00
18 331 MARQUES DE SOLFERIT QUART DE POBLET-XIRIVELLA

SECCIÓN SÉPTIMA 

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 118    ACACIAS - PICAYO                                                                          BENICALAP 9:30
2 288 PERIODISTA GIL SUMBIELA-AZUCENA BENICALAP
3 121 LUIS CANO, PLAZA BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI
4 262 CAMPAMENTO - LA YESA BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI 10:30
5 5 DR. OLORIZ-ARZOBISPO FABIAN Y FUERO ZAIDIA
6 325 MAESTRO RODRIGO, AVDA-GENERAL AVILES CAMPANAR
7 254 PADRE SANTONJA-C. BENLLOCH MISLATA 11:30
8 56 AZCARRAGA - FERNANDO EL CATOLICO BOTANIC-LA PETXINA
9 154 SAN VICENTE - MARVA LA ROQUETA-ARRANCAPINS
10 216 RUBEN VELA-AVD. DR. WAKSMANN QUATRE CARRERES 12:30
11 283 JACINTO BENAVENTE, AVDA-REINA D.GERMANA PLA DEL REMEI-GRAN VIA
12 156 GENERAL PANDO-SERRANO FLORES PLA DEL REIAL-BENIMACLET
13 303 ALEMANIA - EL BACHILLER PLA DEL REIAL-BENIMACLET 13:30
14 188 PRIMADO REIG,AVDA - VINAROZ PLA DEL REIAL-BENIMACLET 16:00
15 115 FEDERICO MISTRAL - MURTA PLA DEL REIAL-BENIMACLET
16 77 BARRIO DE SAN JOSE ALGIROS
17 128 MAESTRO VALLS-MARINO ALBESA CAMINS AL GRAU 17:00
18 144 PROGRESO-TEATRO LA MARINA CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

SECCIÓN OCTAVA 

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 230    MOSSEN JOSE CUENCA - PINEDO                                                POBLATS AL SUD 9:30

2 132 GLORIA-FELICIDAD-TREMOLAR POBLATS AL SUD
3 114 CRA. SAN LUIS - AVDA. DR. WAKSMAN QUATRE CARRERES
4 259 OLTA-JUAN RAMON JIMENEZ QUATRE CARRERES 10:30
5 350 TRIBUNAL DE LES AIGUES QUART DE POBLET-XIRIVELLA
6 229 ANTONIO MOLLE-GREGORIO GEA MISLATA
7 191 PADRE DOMENECH, PLAZA - AVDA PIO XII CAMPANAR 11:30
8 87 ARCHIDUQUE CARLOS - CHIVA PATRAIX
9 130 PATRAIX, PLAZA DE PATRAIX
10 35 JUAN DE AGUILO - GASPAR AGUILAR JESUS 12:30
11 23 TOMASOS-CARLOS CERVERA RUZAFA - A
12 170 REGNE DE VALENCIA, AVDA.-SAN VALERO RUZAFA - A
13 279 MATIAS PERELLO - LUIS SANTANGEL RUZAFA - A 13:30
14 126 PINTOR S. ABRIL- PEDRO III EL GRANDE RUZAFA - A 16:00
15 54 JOAQUIN COSTA - BURRIANA PLA DEL REMEI-GRAN VIA
16 17 QUART-PALOMAR EL PILAR-SANT FRANCESC
17 319 SAN VTE.DE PAUL-DIPUT.CLARA CAMPOAMOR RASCANYA 16:30
18 360 RUBEN DARIO - FRAY LUIS COLOMER ALGIROS

SECCIÓN NOVENA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 166    STA.CRUZ DE TENERIFE                                                                  OLIVERETA 9:30

2 282 VIRGEN DE LA CABEZA-J.M.MORTES LERMA PATRAIX
3 327 PINTOR PASCUAL CAPUZ - FONTANARES PATRAIX
4 334 DR. MARAÑON - MAESTRO PALAU MISLATA 10:30
5 146 TRES FORQUES-CUENCA-PEREZ GALDOS JESUS
6 140 SAN JOSE DE LA MONTAÑA-TERUEL BOTANIC-LA PETXINA
7 15 BOLSERIA-TROS ALT EL PILAR-SANT FRANCESC 11:30
8 194 VISITACION - ORIHUELA ZAIDIA
9 163 PUEBLA DEL DUC-BENIPEIXCAR ZAIDIA
10 266 MENDIZABAL BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI 12:30
11 342 INGENIERO VTE. PICHO-AV.VALLADOLID PLA DEL REIAL-BENIMACLET
12 270 CUENCA TRAMOYERES - LA GUARDIA CIVIL PLA DEL REIAL-BENIMACLET
13 272 MENENDEZ Y PELAYO-AVDA. CATALUÑA PLA DEL REIAL-BENIMACLET 13:30
14 168 JOSE BENLLIURE-TEATRO DE LA MARINA CANYAMELAR-GRAU-NAZARET 16:00
15 225 ROSARIO - PLAZA CALABUIG CANYAMELAR-GRAU-NAZARET
16 155 BARRACA-TRAV. IGLESIA ROSARIO CANYAMELAR-GRAU-NAZARET
17 249 SEGOVIA, PL.-AVDA. DR. TOMAS SALA LA CREU COBERTA 16:30
18 94 MERCADO DE MONTEOLIVETE, PLAZA QUATRE CARRERES

SECCIÓN DÉCIMA 

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 139    PORTUGAL, AVDA. - FRAGATA                                                    ZAIDIA 9:30

2 320 ECUADOR, AVDA - ALCALDE GURREA BENICALAP
3 275 POUET, PLAZA DEL BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI
4 245 MANUEL DE FALLA-TAMARINDOS CAMPANAR 10:30
5 311 CASTIELFABIB - MARQUES S. JUAN CAMPANAR
6 240 MAESTRO BELLVER - MARIANO RIBERA PATRAIX
7 236 JESUS, PLAZA DE JESUS 11:30
8 180 PLAZA DE ESPAÑA-GRAN VIA RAMON Y CAJAL-P.BENEDI LA ROQUETA-ARRANCAPINS
9 205 NORTE- DR. ZAMENHOFF BOTANIC-LA PETXINA
10 62 MOSEN SORELL-CORONA EL CARMEN 12:30
11 71 TRINIDAD - ALBORAYA ZAIDIA
12 148 ALFONSO EL MAGNANIMO, PLAZA - NAVE LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT
13 20 SALAMANCA - CONDE ALTEA PLA DEL REMEI-GRAN VIA 13:30
14 285 RODRIGUEZ DE CEPEDA-L. PALMIREÑO CAMINS AL GRAU 16:00
15 97 SENECA - YECLA ALGIROS
16 349 SANTOS JUSTO Y PASTOR - SERRERIA CAMINS AL GRAU
17 351 DR. ALVARO LOPEZ - SAN JUAN DE DIOS MALVARROSA-CABANYAL-BETERO 17:00
18 125 BARON S.PETRILLO-L.JOVANI PLA DEL REIAL-BENIMACLET

SECCIÓN UNDÉCIMA 

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 42     LA CRUZ, PLAZA - LOS ANGELES                                                CANYAMELAR-GRAU-NAZARET 9:30

2 322 BARRACA - COLUMBRETES MALVARROSA-CABANYAL-BETERO
3 234 ESCALANTE - AMPARO GUILLEN MALVARROSA-CABANYAL-BETERO
4 64 DR. PESET ALEIXANDRE-EN GUILLEN FERRER ZAIDIA 10:30
5 26 CIUDAD DEL ARTISTA FALLERO BENICALAP
6 135 BURJASOT AVDA.-JOAQUIN BALLESTER-REUS CAMPANAR
7 30 VALLE DE LAGUAR - PADRE FERRIS CAMPANAR 11:30
8 80 RIPALDA-BENEFICIENCIA-SAN RAMON EL CARMEN
9 104 ROJAS CLEMENTE, PLAZA BOTANIC-LA PETXINA
10 40 CALABAZAS - EN GALL LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT 12:30
11 108 PINTOR STOLZ - BURGOS OLIVERETA
12 81 GOYA - BRASIL OLIVERETA
13 116 JOSE MAESTRE OLIVERETA 13:30
14 367 PUEBLA DE VALVERDE-II REPUBLICA ESPAÑOLA PATRAIX 16:00
15 142 CUBA - BUENOS AIRES RUZAFA - B
16 2 MERCADO DE RUZAFA, PLAZA RUZAFA - A
17 239 PERIS Y VALERO, AVDA - CUBA RUZAFA - B 17:00
18 307 ANGEL VILLENA - PINTOR SABATER QUATRE CARRERES

SECCIÓN DUODÉCIMA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 201    PALLETER - ERUDITO ORELLANA                                                BOTANIC-LA PETXINA 9:30

2 57 PELAYO - MATEMATICO MARZAL LA ROQUETA-ARRANCAPINS
3 309 NEGRITO, PLAZA DEL LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT
4 102 FELIX PIZCUETA - CIRILO AMOROS-RUZAFA PLA DEL REMEI-GRAN VIA 10:30
5 75 SAGUNTO - SAN GUILLEN ZAIDIA
6 336 SIERRA MARTES-MIGUEL SERVET CAMPANAR
7 268 ISAAC PERAL - MICER MASCO BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI 11:30
8 48 CRUZ Y MISLATA MISLATA
9 357 MORERIA, PLAZA DE LA MISLATA
10 332 POETA LLORENTE QUART DE POBLET-XIRIVELLA 12:30
11 371 JOSEP MARIA BAYARRI-LOS ISIDROS OLIVERETA
12 340 FRANCISCO CLIMENT - URUGUAY JESUS
13 199 VENEZUELA-AGUSTIN SALES JESUS 13:30
14 152 SAN VICENTE MARTIR-PIANISTA A. ITURBI LA CREU COBERTA 16:00
15 326 HELLIN - PEDRO DE LUNA POBLATS AL SUD
16 265 RIO SEGURA,PLAZA-HORNO DE ALCEDO POBLATS AL SUD
17 304 ISAAC PERAL - MENDEZ NUÑEZ CANYAMELAR-GRAU-NAZARET 17:00
18 159 DR. MANUEL CANDELA-BEATRIZ TORTOSA ALGIROS

SECCIÓN DECIMOTERCERA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 281    MINISTRO LUIS MAYANS-PLATERO SUAREZ                          ZAIDIA 9:30

2 106 PRIMADO REIG, AVDA.-SAN VICENTE PAUL RASCANYA
3 238 BURJASOT, AVDA-SIERRA DE AGULLENT BENICALAP
4 253 PI Y MARGALL-A. CERVELLERA BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI 10:30
5 292 MAESTRO ARAMBUL SANZ, PLAZA-CAMPANAR CAMPANAR
6 286 PLAZA PERE MARIA ORTS I BOSCH MISLATA
7 255 BARRIO QUINT-PIZARRO MISLATA 11:30
8 164 PEREZ GALDOS, AVDA.-CALIXTO III BOTANIC-LA PETXINA
9 160 SAN IGNACIO DE LOYOLA-JESUS Y MARIA BOTANIC-LA PETXINA
10 127 DR. SANCHIS BERGON - TURIA BOTANIC-LA PETXINA 12:30
11 339 BLANQUERIAS EL CARMEN
12 38 COSTA Y BORRAS - AGUSTINA DE ARAGON JESUS
13 189 GIORGETA, AVDA - ROIG DE CORELLA LA ROQUETA-ARRANCAPINS 13:30
14 324 GARCIA LORCA, AVDA - OLTA QUATRE CARRERES 16:00
15 348 CADIZ - CURA FEMENIA - PUERTO RICO RUZAFA - B
16 318 TARONGERS, AV.DELS-UNIVERS. POLITECNICA ALGIROS
17 133 REINA - VICENTE GUILLOT MALVARROSA-CABANYAL-BETERO 17:00
18 224 PLAZA LA SEQUIOTA-EL PALMAR POBLATS AL SUD

SECCIÓN DECIMOCUARTA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 250    CADIZ - DENIA                                                                                   RUZAFA - B 9:30

2 98 MAESTRO AGUILAR - MATIAS PERELLO RUZAFA - A
3 124 LUIS OLIAG-MARIOLA-GRANADA QUATRE CARRERES
4 251 CARRERA SAN LUIS-RAFAEL ALBIÑANA QUATRE CARRERES 10:30
5 341 CARTEROS - LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD LA CREU COBERTA
6 294 JACINTO LABAILA - MANUEL SIMO JESUS
7 63 RIPALDA - SOGUEROS EL CARMEN 11:30
8 37 ALTA - SANTO TOMAS EL CARMEN
9 277 GUARDACOSTAS - MUSICO JARQUE CUALLADO ZAIDIA
10 93 GENERAL LLORENS BENICALAP 12:30
11 223 BENICADELL-SAN ROQUE BENICALAP
12 207 MAESTRO LOPE - JOSE CARSI BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI
13 252 MARIA ROS-SANTO TOMAS BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI 13:30
14 138 PADRE VIÑAS-AGUSTIN LARA RASCANYA 16:00
15 185 POETA ALTET - BENICARLO PLA DEL REIAL-BENIMACLET
16 212 ARTES Y OFICIOS - ACTOR LLORENS CAMINS AL GRAU
17 244 JOSE MARIA HARO-POETA MAS Y ROS ALGIROS 17:00
18 354 MARQUES DE LOZOYA-POE.CERVERA GRIFOL QUATRE CARRERES

SECCIÓN DECIMOQUINTA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 58     SEVILLA - DENIA                                                                              RUZAFA - A 9:30

2 167 EN PLOM - GUILLEN DE CASTRO EL PILAR-SANT FRANCESC
3 19 SANT BULT, PLAZA DE LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT
4 73 SANTA CRUZ, PLAZA DE EL CARMEN 10:30
5 198 ANGEL, PLAZA DEL EL CARMEN
6 66 ARBOL, PLAZA DEL EL CARMEN
7 202 HUMANISTA MARINER-MANUEL SIMO PATRAIX 11:30
8 353 ALCACER - YATOVA OLIVERETA
9 335 LA ELIANA - CID MISLATA
10 333 MAESTRO SERRANO - ALICANTE QUART DE POBLET-XIRIVELLA 12:30
11 69 S. JOSE PIGNATELLI-AV.DR.PESET ALEIXAND. BENICALAP
12 90 NADOR - MILAGROSA ZAIDIA
13 157 SAN JUAN BOSCO - DUQUE DE MANDAS RASCANYA 13:30
14 105 POETA ASINS - ALEGRET - PUZOL "ELS JOVENILS" PLA DEL REIAL-BENIMACLET 16:00
15 131 YECLA - CARDENAL BENLLOCH ALGIROS
16 150 DR. MANUEL CANDELA-AVDA. DEL PUERTO CAMINS AL GRAU
17 208 ESCALANTE - MARINA MALVARROSA-CABANYAL-BETERO 17:00
18 109 SAN RAFAEL - ANTON MARTIN MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

SECCIÓN DECIMOSEXTA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 374    PEDRO CABANES-JUAN XXIII                                                       BENICALAP 9:30

2 298 PEDRO CABANES - CONDE LUMIARES RASCANYA
3 257 MUSICO ESPI- GRABADOR FABREGAT RASCANYA
4 352 POETA EMILIO BARO-ENRIQUE GINESTA PLA DEL REIAL-BENIMACLET 10:30
5 13 ACTOR MORA-AVENIDA CONSTITUCION ZAIDIA
6 21 BORRULL-SOCORS BOTANIC-LA PETXINA
7 99 G.VIA FERNANDO CATOLICO-ERUDITO ORELLANA BOTANIC-LA PETXINA 11:30
8 263 SALVADOR GINER-GREGORIO GEA MISLATA
9 362 LUZ CASANOVA - PADRE ESPASA QUART DE POBLET-XIRIVELLA
10 210 ALICANTE QUART DE POBLET-XIRIVELLA 12:30
11 215 BARON DE PATRAIX-CUENCA JESUS
12 213 VIVONS - ROMEU DE CORBERA RUZAFA - A
13 24 CADIZ - LITERATO AZORIN RUZAFA - B 13:30
14 323 FUENCALIENTE - LEBON CAMINS AL GRAU 16:00
15 312 SENECA - POETA MAS Y ROS ALGIROS
16 76 JOSE BENLLIURE-VICENTE GUILLOT MALVARROSA-CABANYAL-BETERO
17 70 VIDAL DE CANELLES - SANCHEZ COELLO MALVARROSA-CABANYAL-BETERO 17:00
18 195 GRABADOR JORDAN-ESCULTOR PASTOR QUATRE CARRERES

SECCIÓN DECIMOSÉPTIMA 

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 370    LLORERS - ARQUITECTO LUCINI                                                  ZAIDIA 9:30

2 95 CAMINO BARCELONA-TRAVESIA MONCADA ZAIDIA
3 60 CONCHITA PIQUER-MONESTIR DE POBLET CAMPANAR
4 361 CIUDAD DE CORDOBA-VICENTE TOMAS MARTI BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI 10:30
5 293 BENIMODO - INGENIERO DICENTA BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI
6 7 BORRULL - TURIA BOTANIC-LA PETXINA
7 190 VIRGEN DE LA FUENSANTA OLIVERETA 11:30
8 209 SAN ANTONIO QUART DE POBLET-XIRIVELLA
9 193 MANUEL ARNAU - CRUZ CUBIERTA LA CREU COBERTA
10 85 CUBA - DENIA RUZAFA - B 12:30
11 344 POLO Y PEYROLON - CIUDAD DE MULA PLA DEL REIAL-BENIMACLET
12 153 SAN PEDRO - VIRGEN DE VALLIVANA MALVARROSA-CABANYAL-BETERO 13:30

SECCIÓN DECIMOCTAVA

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 329    GRUP DE PEIXADORS DEL PERELLONET                                   POBLATS AL SUD 9:30
2 338 EMBARCADERO - HISTORIADOR BETI POBLATS AL SUD
3 392 BLAS GAMEZ - ANGEL VILLENA QUATRE CARRERES
4 343 PIANISTA MARTINEZ CARRASCO,AVDA - ESLIDA QUATRE CARRERES 10:30
5 51 CTRA. ESCRIVA -COOP.SAN FERNANDO JESUS
6 258 CALVO ACACIO LA CREU COBERTA
7 72 JOAQUIN NAVARRO - CARRICOLA LA CREU COBERTA 11:30
8 359 INGENIERO JOSE SIRERA - PIO IX LA CREU COBERTA
9 305 PATRIARCA, PLAZA DEL LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT
10 8 MURILLO-PALOMAR EL PILAR-SANT FRANCESC 12:30
11 18 SAN MIGUEL-PLAZA DE VICENTE IBORRA EL CARMEN
12 365 ALFARA DEL PATRIARCA - P.GIL SUMBIELA BENICALAP
13 220 FERMIN GALAN Y GARC. HERNANDEZ-PRIMAVERA BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI 13:30
14 237 SENENT IBAÑEZ-MASSARROJOS RASCANYA 16:00
15 290 CASAS DE BARCENA RASCANYA
16 117 DAROCA - PADRE VIÑAS RASCANYA
17 113 REPUBLICA ARGENTINA-DR.PALLARES IRANZO ALGIROS 17:00
18 346 RIO TAJO - CAVITE MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

SECCIÓN DECIMONOVENA 
 
ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 364    PIO XII - JAIME ROIG                                                                       QUART DE POBLET-XIRIVELLA 9:30

2 355 SAN JUAN, PLAZA DE QUART DE POBLET-XIRIVELLA
3 206 DR. GOMEZ FERRER QUART DE POBLET-XIRIVELLA
4 136 FELIPE BELLVER-MADRE RAFOLS MISLATA 10:30
5 321 ESCULTOR GARCIA MAS-PUERTO SANTA MARIA CAMPANAR
6 119 BURJASOT AVDA. - CARRETERA DE PATERNA CAMPANAR
7 389 MANUEL MELIA I FUSTER-MARIA FERNANDA D'OCON BENICALAP 11:30
8 50 CORRETGERIA-BANY DELS PAVESOS LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT
9 88 BAILEN - XATIVA LA ROQUETA-ARRANCAPINS
10 137 QUART - TURIA BOTANIC-LA PETXINA 12:30
11 241 PADRE ALEGRE-ENRIQUE NAVARRO PLA DEL REIAL-BENIMACLET
12 296 HONDURAS, PLAZA DE ALGIROS
13 386 MENORCA-LUIS BOLINCHES CANYAMELAR-GRAU-NAZARET 13:30
14 246 JOSE SOTO MICO-SINDICO MOCHOLI LA CREU COBERTA 16:00
15 299 MARIA ROS - MANUEL IRANZO POBLATS AL SUD

SECCIÓN VIGÉSIMA 

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 314    TRES CAMINOS - PINEDO                                                               POBLATS AL SUD 9:30

2 25 CAMINO ALBA-CASTILLO CULLERA LA CREU COBERTA
3 200 CARCAGENTE - COMPROMISO DE CASPE JESUS
4 261 GRUPO ANTONIO RUEDA OLIVERETA 10:30
5 175 BARRIO MONTE DE PIEDAD QUART DE POBLET-XIRIVELLA
6 383 HORTA SUD - LA COSTERA CAMPANAR
7 379 LA VALL D'ALBAIDA-LA CANAL DE NAVARRES CAMPANAR 11:30
8 16 MARQUES DE CARO-DR. CHIARRI EL CARMEN
9 4 PORTAL DE VALLDIGNA-SALINAS EL CARMEN
10 233 AVDA. DE LA PLATA - LA SENYERA QUATRE CARRERES 12:30

SECCIÓN VIGÉSIMO PRIMERA 

ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 248    SAINETERO ARNICHES,PL.-A. RIBES                                           OLIVERETA 9:30
2 280 DR. BERENGUER FERRER, PLAZA OLIVERETA
3 385 PLAZA VTE. CASTELL MAIQUES OLIVERETA
4 363 L'ALCOTA - SAGUNTO QUART DE POBLET-XIRIVELLA 10:30
5 391 MONTESA - DR.MARAÑON LA CREU COBERTA
6 52 MICER RABASA - POETA MARAGALL JESUS
7 196 GUILLEN SOROLLA-RECAREDO EL PILAR-SANT FRANCESC 11:30
8 211 LEPANTO - GUILLEN DE CASTRO BOTANIC-LA PETXINA
9 297 HERNANDEZ LAZARO - VALLE BALLESTERA CAMPANAR
10 287 RIO BIDASOA - CONDE TORREFIEL RASCANYA 12:30
11 313 POBLE, PLAZA DEL - SAN ROC (CARPESA) RASCANYA
12 373 ANTIGUA SENDA SENENT-PASEO ALAMEDA PLA DEL REIAL-BENIMACLET
13 306 CEDRO - EXPLORADOR ANDRES ALGIROS 13:30
14 273 REGNE DE VALENCIA, AVDA.-MAESTRO SERRANO RUZAFA - A 16:00
SECCIÓN VIGÉSIMO SEGUNDA
 
ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

1 46     BAJA - MESON DE MORELLA                                                        EL CARMEN 9:30
2 92 EN SENDRA - PLAZA COLL EL PILAR-SANT FRANCESC
3 271 PLAÇA MOSSEN MILA LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT
4 36 GUILLEN DE CASTRO-TRIADOR EL PILAR-SANT FRANCESC 10:30
5 91 PINTOR DOMINGO-GUILLEN DE CASTRO EL PILAR-SANT FRANCESC
6 243 MALAGA-DR. MONTORO ZAIDIA
7 134 VILLANUEVA DE CASTELLON-HORT. GALAN ZAIDIA 11:30
8 222 DR. DOMINGO OROZCO-BAILEN BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI
9 356 EVARISTO BAS - CULLERA BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI
10 203 JUAN BAUTISTA VIVES OLIVERETA 12:30
11 172 PEREZ GALDOS-JESUS-MAESTRO SOSA JESUS
12 369 POETAS ANONIMOS-REAL DE GANDIA PLA DEL REIAL-BENIMACLET
13 256 BLASCO IBAÑEZ-PLAZA MAESTRO RIPOLL ALGIROS 13:30
14 347 PADRE LUIS NAVARRO - REMONTA MALVARROSA-CABANYAL-BETERO 16:00
15 387 JESUS MORANTE I BORRAS - CAMINOT (LA PUNTA) POBLATS AL SUD
16 381 SIRENA-DELFINES POBLATS AL SUD
17 368 HUERTO SAN VALERO-AVDA. DE LA PLATA QUATRE CARRERES 17:00
FUERA DE CONCURSO 
 
ORDEN     CENSO             COMISION                                                                 SECTOR                                   HORA

 

  182    ANGEL GUIMERA-PINTOR VILA PRADES                                  BOTANIC-LA PETXINA  

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h