Recorreguts per les Falles Experimentals Majors i Infantils 2019
Horaris dels dies 15, recorreguts Falles Infantils, i 16 de març, recorreguts Falles Majors
RECORREGUT FALLES INFANTILS - EXPERIMENTALS DIA 15 DE MARÇ
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
387 |
JESUS MORANTE I BORRAS - CAMINOT (LA PUNTA) |
POBLATS AL SUD |
9:30 |
2 |
314 |
TRES CAMINS - PINEDO |
POBLATS AL SUD |
|
3 |
211 |
LEPANTO - GUILLEN DE CASTRO |
BOTANIC-LA PETXINA |
10:30 |
4 |
21 |
BORRULL-SOCORS |
BOTANIC-LA PETXINA |
11:00 |
5 |
80 |
RIPALDA-BENEFICIENCIA-SAN RAMON |
EL CARMEN |
|
6 |
305 |
PATRIARCA, PLAZA DEL |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
12:00 |
7 |
202 |
HUMANISTA MARINER-MANUEL SIMO |
PATRAIX |
|
8 |
311 |
CASTIELFABIB - MARQUES S. JUAN |
CAMPANAR |
13:00 |
9 |
26 |
CIUDAD DEL ARTISTA FALLERO |
BENICALAP |
13:30 |
10 |
379 |
LA VALL D'ALBAIDA - LA CANAL DE NAVARRES |
CAMPANAR |
16:00 |
11 |
319 |
SAN VTE.DE PAUL-DIPUT.CLARA CAMPOAMOR |
RASCANYA |
|
12 |
318 |
TARONGERS, AV.DELS-UNIVERS. POLITECNICA |
ALGIROS |
17:00 |
RECORREGUT FALLES MAJORS - EXPERIMENTALS DIA 16 DE MARÇ
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
314 |
TRES CAMINOS - PINEDO |
POBLATS AL SUD |
8:30 |
2 |
387 |
JESUS MORANTE I BORRAS - CAMINOT (LA PUNTA) |
POBLATS AL SUD |
|
3 |
211 |
LEPANTO - GUILLEN DE CASTRO |
BOTANIC-LA PETXINA |
9:15 |
4 |
7 |
BORRULL - TURIA |
BOTANIC-LA PETXINA |
|
5 |
21 |
BORRULL-SOCORS |
BOTANIC-LA PETXINA |
10:00 |
6 |
80 |
RIPALDA-BENEFICIENCIA-SAN RAMON |
EL CARMEN |
|
7 |
305 |
PATRIARCA, PLAZA DEL |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
10:45 |
8 |
327 |
PINTOR PASCUAL CAPUZ - FONTANARES |
PATRAIX |
|
9 |
302 |
CHIVA - FRANCISCO DE LLANO |
PATRAIX |
11:30 |
10 |
202 |
HUMANISTA MARINER-MANUEL SIMO |
PATRAIX |
|
11 |
236 |
JESUS, PLAZA DE |
JESUS |
12:15 |
12 |
52 |
MICER RABASA - POETA MARAGALL |
JESUS |
|
13 |
311 |
CASTIELFABIB - MARQUES S. JUAN |
CAMPANAR |
13:00 |
14 |
379 |
LA VALL D'ALBAIDA-LA CANAL DE NAVARRES |
CAMPANAR |
|
15 |
26 |
CIUDAD DEL ARTISTA FALLERO |
BENICALAP |
13:45 |
16 |
134 |
VILLANUEVA DE CASTELLON-HORT. GALAN |
ZAIDIA |
16:00 |
17 |
319 |
SAN VTE.DE PAUL-DIPUT.CLARA CAMPOAMOR |
RASCANYA |
|
18 |
318 |
TARONGERS, AV.DELS-UNIVERS. POLITECNICA |
ALGIROS |
16:45 |
19 |
168 |
JOSE BENLLIURE-TEATRO DE LA MARINA |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
|
|