• Enlace Slider home mascletás (8)

Junta Central Fallera

XXXIV Concurs de Play-Backs 2019-20

Ací podeu consultar l'ordre i dia d'actuació de cada comissió

DIA ACTUACIÓ

dimecres, 23 d'octubre de 2019

Nº CENS

COMISSIÓ

TÍTOl PLAY-BACK

MOD

94

MERCADO DE MONTEOLIVETE, PLAZA                             

CRAZY D

GRUPO B

35

JUAN DE AGUILO - GASPAR AGUILAR                            

DREAM MARKET

GRUPO B

231

POETA ALBEROLA - TOTANA                                    

ROAD TO REVOLUTION

GRUPO B

359

INGENIERO JOSE SIRERA - PIO IX                             

UN VIAJE MAGICO

GRUPO B

341

CARTEROS - LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD                        

COCO CHANEL

GRUPO B

235

BARRIO DE LA LUZ                                           

IMAGINANDO LA LUNA

GRUPO B

 

 

 

 

DIA ACTUACIÓ

dijous, 24 d'octubre de 2019

Nº CENS

COMISSIÓ

TÍTOL PLAY-BACK

MOD

240

MAESTRO BELLVER - MARIANO RIBERA                           

THE GREATEST SHOWMAN

GRUPO B

93

GENERAL LLORENS-DR. MARCO MERENCIANO                       

EL REY LEÓN

GRUPO B

246

JOSE SOTO MICO-SINDICO MOCHOLI                             

IN TO THE WOODS

GRUPO B

78

OBISPO AMIGO,PLAZA-CUENCA                                  

ONCE UPON A MATTRES

GRUPO B

302

CHIVA - FRANCISCO DE LLANO                                 

SISTER ACT

GRUPO B

161

REGNE DE VALENCIA, AVDA.-CISCAR                            

LA MALDICIÓN

GRUPO B

 

 

 

 

DIA ACTUACIÓ

dimecres, 6 de novembre de 2019

Nº CENS

COMISSIÓ

TÍTOL PLAY-BACK

MOD

153

SAN PEDRO - VIRGEN DE VALLIVANA                            

WICKED

GRUPO A

308

MERCADO DE CASTILLA                                        

REVOLUTION

GRUPO A

178

ISLAS CANARIAS-TRAFALGAR-SAMUEL ROS                        

COMPLETA TU COLECCIÓN

GRUPO A

252

MARIA ROS-SANTO TOMAS                                      

UN VIAJE AL PASADO

GRUPO A

38

COSTA Y BORRAS - AGUSTINA DE ARAGON                        

MAMA DUDU

GRUPO A

141

FRAY J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA                          

ASUCAR

GRUPO A

 

 

 

 

 

 

DIA ACTUACIÓ

dijous, 7 de novembre de 2019

Nº CENS

COMISSIÓ

TÍTOL PLAY-BACK

MOD

55

ZAPADORES - VICENTE LLEO                                   

VELVET

GRUPO A

291

GENERAL BARROSO-LITOGR. PASCUAL Y ABAD                     

VIKINGR MUSEUM

GRUPO A

276

CARRERA MALILLA - ISLA CABRERA                             

ALADDIN

GRUPO A

197

MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA                       

CORAZÓN DE MADERA

GRUPO A

222

DR. DOMINGO OROZCO-BAILEN                                  

WICKED: MEMORIAS DE UNA BRUJA MALA

GRUPO A

 

 

 

 

 

FINAL INDIVIDUAL

dijous, 14 de novembre de 2019

Nº CENS

COMISSIÓ

TÍTOL PLAY-BACK

MOD

129

RAMIRO DE MAEZTU-LOS LEONES                                

Y SE HIZO LA LUZ

INDIVIDUAL

66

ARBOL, PLAZA DEL                                           

LAS RELIQUIAS DE LA MUERTE

INDIVIDUAL

222

DR. DOMINGO OROZCO-BAILEN                                 

?THE SHUW MUST GO ON?

INDIVIDUAL

100

ARZOBISPO OLAECHEA-SAN MARCELINO

LA CIUDAD PERDIDA

INDIVIDUAL

253

PI Y MARGALL-A. CERVELLERA                                 

ASGARD

INDIVIDUAL

 

 

 

 

 

FINAL GRUP B

dijous, 21 de novembre de 2019

FINAL GRUP A

dijous, 28 de novembre de 2019

 

 

DIA ACTUACIÓN

miércoles, 23 de octubre de 2019

Nº CENSO

COMISIÓN

TÍTULO PLAY-BACK

MOD

94

MERCADO DE MONTEOLIVETE, PLAZA                             

CRAZY D

GRUPO B

35

JUAN DE AGUILO - GASPAR AGUILAR                            

DREAM MARKET

GRUPO B

231

POETA ALBEROLA - TOTANA                                    

ROAD TO REVOLUTION

GRUPO B

359

INGENIERO JOSE SIRERA - PIO IX                             

UN VIAJE MAGICO

GRUPO B

341

CARTEROS - LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD                        

COCO CHANEL

GRUPO B

235

BARRIO DE LA LUZ                                           

IMAGINANDO LA LUNA

GRUPO B

 

 

 

 

DIA ACTUACIÓN

jueves, 24 de octubre de 2019

Nº CENSO

COMISIÓN

TÍTULO PLAY-BACK

MOD

240

MAESTRO BELLVER - MARIANO RIBERA                           

THE GREATEST SHOWMAN

GRUPO B

93

GENERAL LLORENS-DR. MARCO MERENCIANO                       

EL REY LEÓN

GRUPO B

246

JOSE SOTO MICO-SINDICO MOCHOLI                             

IN TO THE WOODS

GRUPO B

78

OBISPO AMIGO,PLAZA-CUENCA                                  

ONCE UPON A MATTRES

GRUPO B

302

CHIVA - FRANCISCO DE LLANO                                 

SISTER ACT

GRUPO B

161

REGNE DE VALENCIA, AVDA.-CISCAR                            

LA MALDICIÓN

GRUPO B

 

 

 

 

DIA ACTUACIÓN

miércoles, 6 de noviembre de 2019

Nº CENSO

COMISIÓN

TÍTULO PLAY-BACK

MOD

153

SAN PEDRO - VIRGEN DE VALLIVANA                            

WICKED

GRUPO A

308

MERCADO DE CASTILLA                                        

REVOLUTION

GRUPO A

178

ISLAS CANARIAS-TRAFALGAR-SAMUEL ROS                        

COMPLETA TU COLECCIÓN

GRUPO A

252

MARIA ROS-SANTO TOMAS                                      

UN VIAJE AL PASADO

GRUPO A

38

COSTA Y BORRAS - AGUSTINA DE ARAGON                        

MAMA DUDU

GRUPO A

141

FRAY J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA                          

ASUCAR

GRUPO A

 

 

 

 

 

 

DIA ACTUACIÓN

jueves, 7 de noviembre de 2019

Nº CENSO

COMISIÓN

TÍTULO PLAY-BACK

MOD

55

ZAPADORES - VICENTE LLEO                                   

VELVET

GRUPO A

291

GENERAL BARROSO-LITOGR. PASCUAL Y ABAD                     

VIKINGR MUSEUM

GRUPO A

276

CARRERA MALILLA - ISLA CABRERA                             

ALADDIN

GRUPO A

197

MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA                       

CORAZÓN DE MADERA

GRUPO A

222

DR. DOMINGO OROZCO-BAILEN                                  

WICKED: MEMORIAS DE UNA BRUJA MALA

GRUPO A

 

 

 

 

 

FINAL INDIVIDUAL

jueves, 14 de noviembre de 2019

Nº CENSO

COMISIÓN

TÍTULO PLAY-BACK

MOD

129

RAMIRO DE MAEZTU-LOS LEONES                                

Y SE HIZO LA LUZ

INDIVIDUAL

66

ARBOL, PLAZA DEL                                           

LAS RELIQUIAS DE LA MUERTE

INDIVIDUAL

222

DR. DOMINGO OROZCO-BAILEN                                 

?THE SHUW MUST GO ON?

INDIVIDUAL

100

ARZOBISPO OLAECHEA-SAN MARCELINO

LA CIUDAD PERDIDA

INDIVIDUAL

253

PI Y MARGALL-A. CERVELLERA                                 

ASGARD

INDIVIDUAL

 

 

 

 

 

FINAL GRUPO B

jueves, 21 de noviembre de 2019

FINAL GRUPO A

jueves, 28 de noviembre de 2019

 

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h