• Enlace Slider home mascletás (2)

  • IMG 20160903 WA0012
  • IMG 20160903 WA0013
  • IMG 20160903 WA0014
  • IMG 20160903 WA0016
  • IMG 20160903 WA0017
  • IMG 20160903 WA0018
  • IMG 20160903 WA0019
  • IMG 20160903 WA0020
  • IMG 20160903 WA0021
  • IMG 20160903 WA0022
  • IMG 20160903 WA0023
  • IMG 20160903 WA0024
  • IMG 20160903 WA0025
  • IMG 20160903 WA0026

    Programació Teatre Faller 2016

    Ací pots consultar tota la programació de Teatre Faller 2016.

     

    Ací pots consultar tota la programació de Teatre Faller 2016.

    SETEMBRE

    04/09/2016 - 21:30 hores

    CÀDIS-DÈNIA / ELS IDUS DE MARÇ / Curta B

    GENERAL BARROSO-LITÒGRAF PASCUAL ABAD / NÈLO BACORA / Curta B

    05/09/2016 - 21:30 hores

    SEVILLA-DÉNIA / MAMÀS / Curta B

    SANT VICENT-PERIODISTA AZZATI / A LA CÚA / Curta B

    06/09/2016 - 21:30 hores

    AZCÀRRAGA-FERRAN EL CATÒLIC / UNA FAMILIA MOLT PARTICULAR / Curta B

    GUILLEM DE CASTRO-TRIADOR / ELS FANTASMES DEL T.I.M.O* / Curta B

    11/09/2016 - 21:30 hores

    DOCTOR SANCHIS BERGÓN-TÚRIA / L'EROTISSIMA DONYA INES / Curta B

    PERE CABANES-JOAN XXIII / BAR MANOLI / Curta B

    12/09/2016 - 21:30 hores

    ESCULTOR GARCÍA MAS-PUERTO DE SANTA MARÍA / EMBOLICS DE VEÏNS D'UN BARRI BÉ / Curta B

    ARXIDUC CARLES-MÚSIC GOMIS / NEGOCI ARRISCAT / Curta B

    13/09/2016 - 21:30 hores

    ALBERIC-HEROI ROMEU / LES SABUDES / Curta B

    MERCÉ (PL) / EL MUNTACARREGUES / Curta B

    14/09/2016 - 21:30 hores

    MANUEL ARNAU-LA CREU COBERTA / LA FRASE* / Curta B

    MERCAT DE RUSSAFA / FEMENÍ PLURAL / Curta B

    15/09/2016 - 21:30 hores

    JESÚS-SANT FRANCESC DE BORJA / TERAPIA DE POR* / Curta B

    CORRETGERIA-BANY DELS PAVESOS / LO QUE FAN FER LES DONES / Curta B

    18/09/2016 - 21:30 hores

    BORRULL-SOCORS / SENSE #100IMENTS* / Curta B

    VIL·LANOVA DE CASTELLÓ-HORTICULTOR GALÁN / SPOILER / Curta B

    19/09/2016 - 21:30 hores

    MANUEL DE FALLA-TAMARINDES / CRIATURES / Curta B

    PRIMAT REIG-VINARÒS / MORT EN EL JARDI* / Curta B

    20/09/2016 - 21:30 hores

    RUBEN DARÍO-FRA LLUÍS COLOMER / LA CANTANT CALBA / Curta B

    TRINITAT-ALBORAIA / TOT / Curta B

    25/09/2016 - 21:30 hores

    POETA GARCÍA LORCA-OLTÀ / PRONOSTIC RESERVAT / Curta B

    BORRULL-TÚRIA / EL CASTING* / Curta B

    26/09/2016 - 21:30 hores

    DOCTOR COLLADO (PL.) / JO.....SOC JO?* / Curta B

    CÀDIS-RETOR FEMENIA-PUERTO RICO / DEU MINUTS ABANS DEL GAT I EL GOS / Curta B

    27/09/2016 - 21:30 hores

    JOSEP SOTO MICÓ-SÍNDIC MOCHOLÍ / TONTA, TU! / Curta B

    SAGUNT-SANT ANTONI-PARE URBÀ / VOLGUTS PARES / Curta B

    28/09/2016 - 21:30 hores

    JESÚS-SANT FRANCESC DE BORJA / GERMANIES* / Curta A

    ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCEL.LÍ / REQUIEM / Curta A

    29/09/2016 - 21:30 hores

    BARRACA-ESGLÉSIA DEL ROSARI / UN HOME CASAT / Curta B

    OCTUBRE

    03/10/2016 - 21:30 hores

    REGNE DE VALÈNCIA-DUC DE CALÀBRIA / FLORENCE! BASADA EN LA VIDA DE FLORENCE FOSTER JENKINS / Curta A

    RUBEN DARÍO-FRA LLUÍS COLOMER / LA FUITA / Curta A

    04/10/2016 - 21:30 hores

    PINTOR SALVADOR ABRIL-PERIS I VALERO / BALADA PER A TRES INOCENTS / Curta A

    MARIÀ BENLLIURE-SÉQUIA DE TORMOS / L'IMPORTANCIA DE CRIDAR-SE ERNEST / Curta A

    05/10/2016 - 21:30 hores

    FRA J. RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA / EL SOMNI D'UNA NIT D'ESTIU / Curta A

    SEVILLA-DÉNIA / L'ALTRE / Curta A

    06/10/2016 - 21:30 hores

    SANTA MARIA MICAELA-MARTÍ L’HUMÀ / CHECK OUT* / Curta A

    CÀDIS-RETOR FEMENIA-PUERTO RICO / L'ESTRANYA PARELLA / Curta A

    11/10/2016 - 21:30 hores

    RUBEN DARÍO-FRA LLUÍS COLOMER / D'HIROSIMA I NAGASAKI / Llarga

     

    * OBRA INÈDITA

    CALENDARI

    12/10/2016 - 11:00 hores

    PERE CABANES-JOAN XXIII / VISCA EL TEATRE / Infantil

    DOCTOR GIL I MORTE-DOCTOR VILA I BARBERÀ / AMPARITO LA LLARGA I MENUDA / Infantil

    12/10/2016 - 18:00 hores

    JUST VILAR-MERCAT DEL CABANYAL / DES-CONCERT* / Infantil

    ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCEL·LÍ / TOT EN UN TIC-TAC* / Infantil

    13/10/2016 - 21:30 hores

    GIORGETA-ROÍS DE CORELLA / SOMIANT LORCA* / Llarga

    18/10/2016 - 21:30 hores

    FRA J. RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA / BLACK COMEDY / Llarga

    23/10/2016 - 11:00 hores

    CAMÍ DE BARCELONA-TRAVESSERA I CAMÍ DE MONTCADA / EL PAÍS DELS PAPIROFLÈXICS* / Infantil

    VIL·LANOVA DE CASTELLÓ-HORTICULTOR GALÁN / IL·LUSIONS* / Infantil

    24/10/2016 - 21:30 hores

    ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCEL·LÍ / POLÍTICAMENT INCORRECTE / Larga

    26/10/2016 - 21:30 hores

    PINTOR SALVADOR ABRIL-PERIS I VALERO / DESPRES DE LA PLUJA / Llarga

    30/10/2016 - 11:00 hores

    SANTA MARIA MICAELA-MARTÍ L'HUMÀ / ALTRA DE PRINCESSES* / Infantil

    SAGUNT-SANT ANTONI-PARE URBÀ / TIRANT LO CLOWN / Infantil

    31/10/2016 - 21:30 hores

    QUART-PALOMAR / LA CASA DEL PONT* / Llarga

    NOVEMBRE

    01/11/2016 - 21:30 hores

    SEVILLA-DÉNIA / FEMENÍ PLURAL (EX) / Larga

    06/11/2016 - 18:00 hores

    FRA J. RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA / LA PORTA DELS SOMNIS / Infantil

    BARRI BETERÓ / VOLGUTS PARES / Infantil

    07/11/2016 - 21:30 hores

    L'ELIANA-EL CID / MORT PER ASSASSINAT / Llarga

    09/11/2016 - 21:30 hores

    REGNE DE VALÈNCIA-DUC DE CALÀBRIA / LES TROIANES / Llarga

    14/11/2016 - 21:30 hores

    DOCTOR GIL I MORTE-DOCTOR VILA I BARBERÀ / SOLS ES AMOR I ALTRES COSES* / Llarga

    16/11/2016 - 21:30 hores

    DOCTOR OLÓRIZ-ARQUEBISBE FABIÁN I FUERO / LA PUTA ENAMORADA / Llarga

    20/11/2016 - 18:00 hores

    POETA GARCÍA LORCA-OLTÀ / LA VERITABLE HISTORIA DE CAPUTXETA ROJA / Infantil

    GENERAL BARROSO-CALVO ACACIO / EL CIRC DE JACKY / Infantil

    21/11/2016 - 21:30 hores

    CÀDIS-RETOR FEMENIA-PUERTO RICO / LA CASA DE BERNARDA ALBA / Llarga

    23/11/2016 - 21:30 hores

    BORRULL-TÚRIA / UN HORA DE FELICITAT / Llarga

    27/11/2016 - 11:00 hores

    SANTA GENOVEVA TORRES-ARQUITECTE TOLSÁ / EL CIRC DE JACK / Infantil

    NORT-DOCTOR ZAMENHOFF / EL TRESOR DE MARCEL.LA / Infantil

    27/11/2016 - 18:00 hores

    QUART-PALOMAR / CONTE CONTAT... QUIN GUIRIGALL!* / Infantil

    L'ELIANA-EL CID / TERRA-NOVA* / Infantil

    28/11/2016 - 21:30 hores

    ARXIDUC CARLES-MÚSIC GOMIS / TERÀPIES / Llarga

    30/11/2016 - 21:30 hores

    NEGRET (PL.) / CAFÉ CURT / Llarga

    DESEMBRE

    06/12/2016 - 11:00 hores

    MARIÀ BENLLIURE-SÉQUIA DE TORMOS / EN UN MÓN DIFERENT / Infantil

    SANTIAGO RUSIÑOL-COMTE DE LUMIARES / A ON ESTÀ AURORA* / Infantil

    06/12/2016 - 18:00 hores

    QUART EXTRAMURS-VELÀZQUEZ / TINI, UNA BRUIXETA ESPECIAL / Infantil

    DUC DE GAETA-LA POBLA DE FARNALS / MENUTS DEUS!* / Infantil