• Enlace Slider home mascletás (4)

Junta Central Fallera

Programació Teatre Faller 2018-2019

Ací pots consultar tota la programació de Teatre Faller 2018-2019.

  

XXXVI CONCURS DE TEATRE INFANTIL EN LLENGUA VALENCIANA 

XLV CONCURS DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIANA

 

CALENDARI

SETEMBRE

09/09/2018 12:00 Hores

PINTOR SALVADOR ABRIL-PERIS I VALERO / NIT DE NOCES / Promoció

09/09/2018 21:30 Hores

PALLETER-ERUDIT ORELLANA / LA MARE DELS PEIXOS / Promoció

10/09/2018 21:30 Hores

MANUEL ARNAU – LA CREU COBERTA / EL GENDRES DE FINA / Promoció

11/09/2018 21:30 Hores

ESCULTOR GARCÍA MAS- PORT DE STA. MARÍA / EL SALT DEL LLIT / Promoció

13/09/2018 21:30 Hores

SANT VICENT – PERIODISTA AZZATI / PRONOSTIC RESERVAT / Promoció

14/09/2018 21:30 Hores

CARRER DE DALT – SANT TOMÁS / L´ART D´APARENÇAR (VERSIÓ AL VALENCIÄ DE FRUNCI-

DOS NACIMOS) / Promoció

16/09/2018 21:30 Hores

JOSEP SOTO MICÓ – SÍNDIC MOCHOLÍ / !MALAIT SIGUES¡ / Promoció

17/09/2018 21:30 Hores

JOAN BAPTISTE VIVES / NO TÉ GRÀCIA LA COSA / Promoció

18/09/2018 21:30 Hores

JERONIMA GALÉS–L. PASCUAL I ABAD / UN LLEU CAMI A LA FOSCA / Promoció

19/09/2018 21:30 Hores

MERCAT DE RUSSAFA / DIVORCIADES, EVANGÈLIQUES I VEGETARIANES / Promoció

24/09/2018 21:30 Hores

CORRETGERIA – BANY DELS PAVESOS / SEMPRE LA SOGRA / Promoció

25/09/2018 21:30 Hores

DUC DE GAETA – LA POBLA DE FARNALS / L´ESCENA DEL CRIM / Promoció

26/09/2018 21:30 Hores

VIVONS – ROMEU DE CORBERA / INSEGURETAT SOCIAL / Promoció

27/09/2018 21:30 Hores

BARRI DE SANT ISIDRE / ELS AMICS D´OLIVIA Promoció

 

OCTUBRE

01/10/2018 21:30 Hores

BARRI DE BETERÓ / METRO / Promoció

02/10/2018 21:30 Hores

PERE CABANES – JOAN XXIII / 13 I DIMARTS / Promoció

04/10/2018 21:30 Hores

STA. MARIA MICAELA- MARTÍ L´HUMÀ / ”SORPRESA” / Promoció

06/10/2018 10:30 Hores

STA. GENOVEVA TORRES – ARQ. TOLSÁ / ELS REIS DE LA CASA / Infantil

06/10/2018 12:30 Hores

FRA JACINT RODRÍGUEZ – PINTOR CORTINA / LA LLAGRIMETA / Infantil

06/10/2018 16:30 Hores

MERCAT DE CASTILLA / LA VERTADERA HISTORIA DE CAPUTXETA ROJA / Infantil

06/10/2018 18:30 Hores

VIL-LA NOVA DE CASTELLÓ – HORT. GALÁN / DINS DE LA MAR / Infantil

06/10/2018 22:00 Hores

BORRULL – SOCORS / MARÍN MARTÍNEZ / Promoció

08/10/2018 21:30 Hores

DR. DOMÉNEC OROZCO - BAILÉN / CANCÚN / Promoció

10/10/2018 21:30 Hores

RIBERA – CONVENT SANTA CLARA / FAMILIA POLITICA / Promoció

12/10/2018 10:30 Hores

JUST VILAR – MERCAT DEL CABANYAL / LA FOTO / Infantil

12/10/2018 12:30 Hores

QUART EXTRAMURS- VELÀZQUEZ / UN CONTE AL RÈVES / Infantil

12/10/2018 16:30 Hores

NORD – DR. ZAMENHOFF / UN CAP DE SETMANA DIFERENT / Infantil

12/10/2018 18:30 Hores

QUART – PALOMAR / GALÀCTICA / Infantil

12/10/2018 22:00 Hores

CONSERVA-BERENGUER MALLOL / ALES DE CERA / Promoció

13/10/2018 10:30 Hores

ARQUEBISBE OLAECHEA-S. MARCEL-LÍ / NI VOLTA AL MON.. NI RES DE RES / Infantil

13/10/2018 12:30 Hores

MARIÀ BENLLIURE – SÉQUIA DE TORMOS / JOAN EL CENDROS / Infantil

14/10/2018 10:30 Hores

DUC DE GAETA – LA POBLA DE FARNALS / IMAGINA´T / Infantil

14/10/2018 12:30 Hores

REGNE DE VALÈNCIA- MESTRE SERRANO / JAUMLET / Infantil

14/10/2018 16:30 Hores

PLAçA MERCAT DE RUSSAFA / MORTS DE RIALLA / Infantil

14/10/2018 18:30 Hores

CALVO ACACIO/ DINS DE LA MAR / Infantil

14/10/2018 22:00 Hores

MESTRE BELLVER- MARIÀ RIBERA / 3 SOMRIURES PER NADAL / Promoció

22/10/2018 21:30 Hores

SAGUNT-SANT ANTONI -PARE URBÀ / LA HISTORIA DE PAT I GERLDINE / Promoció

23/10/2018 21:30 Hores

TOMASOS-CARLES CERVERA / EL METODE DE GRÖNHOLM Promoció

24/10/2018 21:30 Hores

PLAÇA DEL DOCTOR COLLADO / FINS QUE LA MORT ENS SEPARE / Promoció

25/10/2018 21:30 Hores

QUART – PALOMAR / LA PRIMERA NIT / Promoció

29/10/2018 21:30 Hores

CÀDIS-DÈNIA / LA VIE EN ROSE / Juvenil

ARQUEBISBE OLAECHEA- SANT MARCEL-LÍ / BURUNDANGA / Juvenil

30/10/2018 21:30 Hores

RUBEN DARÍO – FRA LLUÍS COLOMER / SWIMING POOL / Juvenil

REGNE DE VALÈNCIA – DUC DE CALÀBRIA / !REVOLUCIÓ! /Juvenil

 

NOVEMBRE

05/11/2018 21:30 Hores

FRA .JACINT RODRÍGUEZ – PINTOR CORTINA / L´EDAT DE LA IRA / Juvenil

L´ELIANA- EL CID / CRISI I CASTIC / Juvenil

07/11/2018 21:30 Hores

JESÚS-SANT FRANCESC DE BORJA / MIRACLE EN EL CONVENT DE STA. MARIA JUANA /Juvenil

CÀDIS–RETOR FEMENIA–PUERTO RICO / MANDÍBULA AFILADA / Juvenil

08/11/2018 21:30 Hores

CRA. SANT LLUÍS – DR. WAKSMAN / TEMPTACIONS / Juvenil

NORD- DR. ZAMENHOFF / VOLGUTS PARES / Juvenil

12/11/2018 21:30 Hores

BORRULL – SOCORS/ #PRE100S, #AB100S, #INNO100S / Juvenil

JUST VILAR – MERCAT DEL CABANYAL / PER LA FAM D´HERETAR / Juvenil

13/11/2018 21:30 Hores

BARRI DE BETERÓ / PIC NIC / Juvenil

14/11/2018 22:00 Hores

DR. OLÓRIZ – ARQ. FABIÁN I FUERO / DESÇALSOS PEL PARC / Principal

18/11/2018 16:30 Hores

STA. MARIA MICAELA- MARTÍ L´HUMÁ / ”EH!VOLUCIÓ” / Infantil

18/11/2018 18:30 Hores

L´ELIANA- EL CID / UN TRESSOR A LA MALETA / Infantil

19/11/2018 22:00 Hores

ARXIDUC CARLES – MÚSIC GOMIS / SWIMMING POOL / Principal

20/11/2018 22:00 Hores

RUBEN DARIO – FRA LLUÍS COLOMER / A VUELTAS CON LA VIDA / Principal

21/11/2018 22:00 Hores

ARQUEBISBE OLAECHEA – SANT MARCEL-LÍ / DINERS (MOLT) NEGRES / Principal

26/11/2018 22:00 Hores

JESÚS – SANT FRANCESC DE BORJA / VENTS DE LLEVANT / Principal

27/11/2018 22:00 Hores

BORRULL – TÚRIA / PARLAM / Principal

28/11/2018 22:00 Hores

REGNE DE VALÈNCIA – DUC DE CALÀBRIA / LES ENTRETINGUDES / Principal

 

DESEMBRE

03/12/2018 22:00 Hores

MARIÁ BENLLIURE – SÉQUIA DE TORMOS / EL RETAULE DE LES MARAVELLES / Principal

04/12/2018 22:00 Hores

PLAÇA DE LA MERCÉ / LLEPOLIA / Principal

06/12/2018 16:30 Hores

DR. OLÓRIZ- ARQUEBISBE FABIÁN I FUERO / EL TEMPLE DEL SOL / Infantil

06/12/2018 18:30 Hores

SAGUNT – S. ANTONI-PARE URBÁ / OSTRES, EL MESTRE! / Infantil

06/12/2018 22:30 Hores

L´ELIANA – EL CID / TRAMPA MORTAL / Principal

07/12/2018 22:00 Hores

DR. SANCHIS BERGÓN – TÚRIA / NO HI HA LLADRE QUE PER BÈ NO VINGA / Principal

08/12/2018 22:00 Hores

FRA JACINT RODRÍGUEZ – PINTOR CORTINA / CALÍGULA / Principal

10/12/2018 22:00 Hores

BARRACA-TRAV. ESGLÉSSIA DEL ROSARI / EL FANTASMA DE L´AGÜELO / Principal

11/12/2018 22:00 Hores

SEVILLA – DÈNIA / 7 ANYS / Principal

12/12/2018 22:00 Hores

CÀDIS – DÈNIA / TINC UN PLA?? / Principal

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h