• Enlace Slider home mascletás (4)

Junta Central Fallera

Composició de Junta Central Fallera 2022-2023

Aquests són els membres de la Junta Directiva de la Junta Central Fallera.

Secretària General: Carmen Blasco Lucas
Áreas de Secretaria, Informàtica i Censos, Recompenses, Arxiu i Biblioteca

Vicepresidència 1a Cristina Estévez Mariñas
Àrees de Festejos i Actes Oficials i Juntes Locals

Vicepresidència 2a María Tomás López
Áreas de Mitjans i Comunicació, Solidaritat i Inclusió i Patrimoni i Promoció exterior

Vicepresidència 3a Lucía Morales López
Área de Protocol i Relacions Públiques

Vicepresidència 4a Inma Guerrero Bolinches
Áreas d'Infantils, Joventut i Esports

Vicepresidència 5a María Angeles Torras Gimeno
Áreas de Cultura i Publicacions

VICEPRESIDÈNCIA 1a – ÀREA DE FESTEJOS I ACTES OFICIALS I JUNTES LOCALS:

Delegació de Festejos i Actes Oficials

Delegat: Fernando Seguí Monleón
(falla núm. 5 Dr. Olòriz – arquebisbe Fabián y Fuero)

Secretària: Mónica Peris David
(falla núm. 147 plaça Mare de Déu de Lepant)

Delegació de Juntes Locals

Delegat: Manuel Jorge González
(falla núm. 127 Dr. Sanchis Bergón – Túria)

Secretària: Irene Sánchez Alberola
(falla núm. 262 Campament – la Iessa)

VICEPRESIDÈNCIA 2a – ÀREES DE MITJANS I COMUNICACIÓ, SOLIDARITAT I INCLUSIÓ, PATRIMONI I PROMOCIÓ EXTERIOR:

Delegació de Mitjans i Comunicació

Delegat: Nacho Fuertes Gómez-Cencillo
(falla núm. 373 Antiga Senda Senent – Albereda)

Secretària: Mª Amparo Martí Beneyto
(falla núm. 54 Joaquín Costa-Borriana)

Delegació de Solidaritat

Delegada: Cristina Peris Hernández
(falla núm. 114 Carrera Sant Lluís – av. Dr. Waksman)

Secretària: Ana Isabel Nevot Rubio
(falla núm. 257 Músic Espí – Gravador Fabregat)

Delegació de Patrimoni i Promoció Exterior

Delegada: Pepa Gómez Valle
(falla núm. 99 Ferran el Catòlic – Erudit Orellana – J. De Mena)

Secretària: Carolina Albiach Gascó
(falla núm. 187 Regne de València- Duc de Calàbria)

VICEPRESIDÈNCIA 3a – ÀREA DE PROTOCOL I RELACIONS PÚBLIQUES:

Delegació de Protocol i Relacions Públiques

Delegada: Blanca Gemma Gamborino Pérez
(falla núm. 271 Plza Mossén Milâ)

Secretària: Concha López Raimundo
(falla núm. 300 falla Santa María Micaela-Martín l'Humà)

VICEPRESIDÈNCIA 4a – ÀREES D'INFANTILS, JOVENTUT I ESPORTS:

Delegació d'Infantils

Delegada: Concepción Martínez Gras
(falla núm. 28 Cuba – Literat Azorín – Pintor Gisbert)

Secretària: Mª Paz Obón Herrero
(falla núm. 72 J. Navarro – Carrícola)

Delegació de Joventut

Delegada: Inmaculada Mata Martínez
(falla núm. 127 Dr. Sanchis Bergón – Túria)

Secretària: Amparo Serrano Pons
(falla núm. 221 Llibertat-Teodoro Llorente)

Delegació d'Esports

Delegada: Mercedes de la Guía Macia
(falla núm. 173 Plaza Pintor Segrelles)

Secretari: Francisco Castellano Ibáñez
(falla núm. 110 plaça Lope de Vega)

VICEPRESIDÈNCIA 5a – ÀREES DE CULTURA I PUBLICACIONS:

Delegació de Cultura

Delegat: Antonio Marco Albert
(falla núm. 300 falla Santa María Micaela-Martín l'Humà)

Secretària: Consuelo Cuevas Gracia
(falla núm. 180 Plaza España)

Delegació de Publicacions

Delegada: Mª José Guijarro López
(falla núm. 145. Duc de Gaeta- La Pobla de Farnals)

Secretari: Segismundo Verdú Flores
(falla núm. 341 Carters – litògraf Pascual Abad)

SECRETARIA GENERAL: SECRETÀRIA, INFORMÀTICA I CENSOS, RECOMPENSES, ARXIU I BIBLIOTECA:

Sotssecretari 1r: Alejandro Rodríguez Pedret
(falla núm. 81 Goya – Brasil)

Sotssecretari 2n: Pedro J. Alias de Rueda
(falla núm. 308 Mercat de Castella)

Secretari d'Actes: Lluís Mesa i Reig
(falla núm. 305 Universitat Vella – plaça del Patriarca)

Tècnic de l'Ajuntament de València
Vicente Revert Tapia

Recompenses

Delegat: Luis Gallart Gamir
(falla núm. 318 Av. Tarongers – Universitat Politècnica – camí de Vera)

Secretari: Joaquín Ruiz Hernández
(falla núm. 159-Dr. Manuel Candela-Beatriz Tortosa

Informàtica

Secretari: Enrique José Aviñó Hernández
(falla núm. 184 indústria – Sants Just i Pastor)

Delegació d'Arxiu i Biblioteca

Delegat: Luis Vicente Coll Mora
(falla núm. 143 plaça de la Reina)

Secretari: Javier Mozas Hernando
(falla núm. 247 Lleons – Poeta Mas i Ros)

PRESIDÈNCIA:

Delegació de Falla

Delegat: Salvador García Meri
(falla núm. 47 Alberic – Heroi Romeu)

Secretari: Vicente Roca Román
(falla núm. 278 J. Costa – comte d’Altea)

Responsable Gremi ARTFA

Responsable de ARTFA: Juanjo García
(falla núm. 177 Sueca – literat Azorín)

Responsable de Pirotècnia

Responsable: Víctor Arroyo Pérez
(falla núm. 29 Peu de la Creu)

Delegació d'Incidències

Delegat: Antonio Lázaro López
Falla núm. 330 V.Sancho Tello – Xile – Av. Aragó)

Secretària: Margarita Gómez Espinosa
(falla núm. 62 Mossén Sorell – Corona)

Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte