• Enlace Slider home mascletás (8)

Junta Central Fallera

Premis LI concurs de dibuix de Junta Central Fallera 2022-2023

Consulta els premis del LI concurs de dibuix de Junta Central Fallera, celebrat el passat diumenge 5 de juny de 2022.

Categoria A

1r PREMI
Lola Bardera Medina
Falla: Azcárraga – Ferran El Catòlic núm. 56

2n PREMI
Lukas Rojas Palomares
Falla: Illes Canàries – Dama d'Elx núm. 183

3r PREMI
Pablo Domingo Gramage
Falla: Ferran El Catòlic – Àngel Guimerà núm. 79

Categoria B

1r PREMI
Jaume Navarro Cantero

Falla: Avd. Equador – Alcalde Gurrea nº320

2n PREMI
Vera González Ibáñez
Falla: Sant Josep de la Muntanya – Terol núm. 140

3r PREMI
Atenea Vidal Gironés
Falla: Lleons – Poeta Mas i Ros núm. 247

Categoria C

1r PREMI
Lucía Corcoles Potet
Falla: Av. Equador – Alcalde Gurrea núm. 320

2n PREMI
Lucía Recio Cerdá
Falla: Virgen de la Cabeza núm. 282

3r PREMI
Nerea Campos Fernández
Falla: Sant Joan Bosco – Duc de Mandas núm. 157


Cartells de falles

1r PREMI
Mónica Saavedra Aparicio
Falla: Duc de Gaeta – Pobla de Farnals núm. 145

2n PREMI
Ainara Quilez Dobon
Falla: Andres Piles - Salvador Tuset núm. 358

3r PREMI
Elena Juan Martí
Falla: Veneçuela – Agustín Sales núm. 199

PREMI EXTRAORDINARI
Ariadna Rodríguez Clerigues
Falla: Castielfabib – Marques de S. Juan núm. 311

La delegació d'Infantils de Junta Central Fallera vol agrair al jurat la seua disposició i treball, que ha hagut de triar els premiats entre els més de 900 dibuixos.

Lola Bardera Medina

Lola Bardera Medina

CATEGORIA A PRIMER PREMI Falla: Azcárraga – Ferran El Catòlic
Lukas Rojas Palomares

Lukas Rojas Palomares

CATEGORIA A SEGON PREMI Falla: Illes Canàries – Dama d'Elx
Pablo Domingo Gramage

Pablo Domingo Gramage

CATEGORIA A TERCER PREMI Falla: Ferran El Catòlic – Àngel Guimerà
Jaume Navarro Cantero

Jaume Navarro Cantero

CATEGORIA B PRIMER PREMI Falla: Avd. Equador – Alcalde Gurrea
Vera González Ibáñez

Vera González Ibáñez

CATEGORIA B SEGON PREMI Falla: Sant Josep de la Muntanya – Terol
Atenea Vidal Gironés

Atenea Vidal Gironés

CATEGORIA B TERCER PREMI Falla: Lleons – Poeta Mas i Ros
Lucía Corcoles Potet

Lucía Corcoles Potet

CATEGORIA C PRIMER PREMI Falla: Av. Equador – Alcalde Gurrea
Lucía Recio Cerdá

Lucía Recio Cerdá

CATEGORIA C SEGON PREMI Falla: Virgen de la Cabeza
Nerea Campos Fernández

Nerea Campos Fernández

CATEGORIA C TERCER PREMI Falla: Sant Joan Bosco – Duc de Mandas
Mónica Saavedra Aparicio

Mónica Saavedra Aparicio

CATEGORIA D PRIMER PREMI Falla: Duc de Gaeta – Pobla de Farnals
Ainara Quilez Dobon

Ainara Quilez Dobon

CATEGORIA D SEGON PREMI Falla: Andres Piles - Salvador Tuset
Elena Juan Martí

Elena Juan Martí

CATEGORIA D TERCER PREMI Falla: Veneçuela – Agustín Sales
Ariadna Rodríguez Clerigues

Ariadna Rodríguez Clerigues

PREMI EXTRAORDINARI Falla: Castielfabib – Marques de S. Juan

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h