• Enlace Slider home mascletás (7)

Junta Central Fallera

  • Inici
  • Notícies
  • Nominacions i ordre d'actuació finals XXXVII concurs de Playbacks de Junta Central Fallera 2022-2023

Nominacions i ordre d'actuació finals XXXVII concurs de Playbacks de Junta Central Fallera 2022-2023

Consulta les nominacions i l'ordre d'actuació de les finals XXXVII concurs de Playbacks de Junta Central Fallera 2022-2023

FINALISTES GRUP B:

Comissió: GENERAL LLORENS
Lema: EL CORAZÓN MÁS FUERTE

ACÀCIES-PICAIO
JAQUE MATE

DOCTOR DOMINGO OROZCO-BAILÉN
EN LAS PROFUNDIDADES

JOSEP SOTO MICÓ-SÍNDIC MOCHOLÍ
LA DECISIÓN DE JULIETA

JERÓNIMA GALÉS-LITÒGRAF PASQUAL I ABAD
Y TÚ, ¿CUÁL SERÍAS?

FRANCESC CLIMENT-L'URUGUAI
EX-WIVES


FINALISTES GRUP A:

COSTA I BORRÀS-AGOSTINA D'ARAGÓ
KLOMPEN

SAPADORS-VICENT LLEÓ
EL GOLEM

AVGDA. BURJASSOT-PARE CARBONELL
MOULIN ROUGE

FRAY J. RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA
& JULIET

ILLES CANÀRIES-TRAFALGAR
1956

MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA
SHHHHH


NOMINACIONS GRUP B:

MILLOR DECORAT:

DOCTOR DOMINGO OROZCO-BAILÉN
EN LAS PROFUNDIDADES

JOSEP SOTO MICÓ-SÍNDIC MOCHOLÍ
LA DECISIÓN DE JULIETA

FRANCESC CLIMENT-L'URUGUAI
EX-WIVES

MILLOR VESTUARI:

ACÀCIES-PICAIO
JAQUE MATE

JERÓNIMA GALÉS-LITÒGRAF PASQUAL I ABAD
Y TÚ, ¿CUÁL SERÍAS?

FRANCESC CLIMENT-L'URUGUAI
EX-WIVES

MILLOR COREOGRAFIA:

DOCTOR DOMINGO OROZCO-BAILÉN
EN LAS PROFUNDIDADES

JOSEP SOTO MICÓ-SÍNDIC MOCHOLÍ
LA DECISIÓN DE JULIETA

JERÓNIMA GALÉS-LITÒGRAF PASQUAL I ABAD
Y TÚ, ¿CUÁL SERÍAS?

MILLOR INTÈRPRET FEMENÍ:

NURIA SAIZ CHISBERT
JOSEP SOTO MICÓ-SÍNDIC MOCHOLÍ
LA DECISIÓN DE JULIETA

NOELIA GÓMEZ VALIENTE
JERÓNIMA GALÉS-LITÒGRAF PASQUAL I ABAD
Y TÚ, ¿CUÁL SERÍAS?

SHEILA LÓPEZ MARTÍNEZ
FRANCESC CLIMENT-L'URUGUAI
EX-WIVES

MILLOR INTÈRPRET MASCULÍ:

ÁLVARO PERIS DELGADO
DOCTOR DOMINGO OROZCO-BAILÉN
EN LAS PROFUNDIDADES

DIEGO PERIS DELGADO
DOCTOR DOMINGO OROZCO-BAILÉN
EN LAS PROFUNDIDADES

JOSÉ VICENTE RIDAURA GIMENO
JOSEP SOTO MICÓ-SÍNDIC MOCHOLÍ
LA DECISIÓN DE JULIETA


NOMINACIONS GRUP A:

MILLOR DECORAT:

COSTA I BORRÀS-AGOSTINA D'ARAGÓ
KLOMPEN

SAPADORS-VICENT LLEÓ
EL GOLEM

FRAY J. RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA
& JULIET

MILLOR VESTUARI:

COSTA I BORRÀS-AGOSTINA D'ARAGÓ
KLOMPEN

FRAY J. RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA
& JULIET

ILLES CANÀRIES-TRAFALGAR
1956

MILLOR COREOGRAFIA:

AVGDA. BURJASSOT-PARE CARBONELL
MOULIN ROUGE

ILLES CANÀRIES-TRAFALGAR
1956

MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA
SHHHHH

MILLOR INTÈRPRET FEMENÍ:

MARIA COLLADO LUZZY
COSTA I BORRÀS-AGOSTINA D'ARAGÓ
KLOMPEN

LORENA MOYA GARCÍA
AVGDA. BURJASSOT-PARE CARBONELL
MOULIN ROUGE

PATRICIA RIOS GONZÁLEZ
FRAY J. RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA
& JULIET


MILLOR INTÈRPRET MASCULÍ:

ADRIÁN RAMO MARTÍNEZ
SAPADORS-VICENT LLEÓ
EL GOLEM

FRANCISCO JAVIER ALMENAR MARTÍNEZ
SAPADORS-VICENT LLEÓ
EL GOLEM

JONATHAN NUÑEZ HOLGADO
FRAY J. RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA
& JULIET

SORTEIG ORDRE D'ACTUACIÓ:

1º 246 JOSEP SOTO MICO- SÍNDIC MOCHOLÍ LA DECISIÓN DE JULIETA GRUP B
2º 118 ACÀCIES-PICÀIO JAQUE MATE GRUP B
3º 340 FRANCESC CLIMENT -L'URUGUAI EX-WIVES GRUP B
4º 291 JERÓNIMA GALÉS-LITÒGRAF PASCUAL I ABDAD Y TÚ ¿CUAL SERÍAS? GRUP B
5º 222 DOCTOR DOMINGO OROZCO-BAILÉN EN LAS PROFUNCIDADES GRUP B
6º 93 GENERAL LLORENS EL CORAZON FUERTE GRUP B

1º 197 MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA SHHHHHHHH GRUP A
2º 141 FRAY J. RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA &JULIET GRUP A
3º 178 ILLES CANÀRIES-TRAFALGAR 1956 GRUP A
4º 55 SAPADORS-VICENT LLEÓ EL GOLEM GRUP A
5º 38 COSTA I BORRÀS-AGOSTINA D'ARAGÓ KLOMPEN GRUP A
6º 111 AVGDA.BURJASSOT-PARE CARBONELL MOULIN ROUGE GRUP A

Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte