• Enlace Slider home mascletás (5)

Junta Central Fallera

  • Inici
  • Notícies
  • Estes són les candidates a Falleres Majors de València 2024

Estes són les candidates a Falleres Majors de València 2024

Estes són les candidates a Falleres Majors de València 2024

 

(Les fotografies estan ordenades per ordre alfabètic)

 

INFANTILS:

AGATHA ALBEROLA GONZÁLEZ

AGATHA ALBEROLA GONZÁLEZ

AINARA GARCÍA MARTÍNEZ

AINARA GARCÍA MARTÍNEZ

AITANA GOMAR ÚBEDA

AITANA GOMAR ÚBEDA

AITANA PIRIS PÉREZ

AITANA PIRIS PÉREZ

AITANA PORTER CEBRIÁN

AITANA PORTER CEBRIÁN

AITANA ROLDÁN MANSILLA

AITANA ROLDÁN MANSILLA

ALBA SANCHÍS VILLALBA

ALBA SANCHÍS VILLALBA

ALMA MARTÍNEZ PORTA

ALMA MARTÍNEZ PORTA

AMAIA BELENGUER SÁNCHEZ

AMAIA BELENGUER SÁNCHEZ

AMPARO RAMÓN GIL

AMPARO RAMÓN GIL

ANDREA PÉREZ BENITO

ANDREA PÉREZ BENITO

ARIADNA MORENO PÉREZ

ARIADNA MORENO PÉREZ

AYLA ALEIXANDRE SORIANO

AYLA ALEIXANDRE SORIANO

BERTA MARÍA FRONTERA SANMARTÍN

BERTA MARÍA FRONTERA SANMARTÍN

BLANCA GALCERÁN ORTEGA

BLANCA GALCERÁN ORTEGA

CANDELA LÓPEZ MOLLÁ

CANDELA LÓPEZ MOLLÁ

CARLA BENSI AFAN

CARLA BENSI AFAN

CARLA ESTORNELL DE LA VIÑA

CARLA ESTORNELL DE LA VIÑA

CARLA GUILLÉN BARTUAL

CARLA GUILLÉN BARTUAL

CARLA MARTÍNEZ GILABERT

CARLA MARTÍNEZ GILABERT

CARLA RAMÍREZ TORÁN

CARLA RAMÍREZ TORÁN

CARLA SORIANO CARSÍ

CARLA SORIANO CARSÍ

CARMINA ORTIZ MASSMANIAN

CARMINA ORTIZ MASSMANIAN

CAROLINA REAL REVERT

CAROLINA REAL REVERT

CLAUDIA PRIETO GARCÉS

CLAUDIA PRIETO GARCÉS

CLAUDIA SANCHIS GÓMEZ

CLAUDIA SANCHIS GÓMEZ

CRISTINA CERVERA PALAU

CRISTINA CERVERA PALAU

CRISTINA CUESTA MOCHOLÍ

CRISTINA CUESTA MOCHOLÍ

DANIELA CHUNG GARCÍA

DANIELA CHUNG GARCÍA

DANIELA CRIADO HERRAIZ

DANIELA CRIADO HERRAIZ

DANIELA EGEA LÓPEZ

DANIELA EGEA LÓPEZ

DESIREE CRESPO CRESPO

DESIREE CRESPO CRESPO

EMMA TORRES GIMENO

EMMA TORRES GIMENO

EVA GARCÍA MONLLOR

EVA GARCÍA MONLLOR

EVA HARTO SALVADOR

EVA HARTO SALVADOR

GABRIELLA GIANNATTASIO DELLISOLA HERRERO

GABRIELLA GIANNATTASIO DELLISOLA HERRERO

JULIA BOXAN CASINO

JULIA BOXAN CASINO

JULIA DARIES RICART

JULIA DARIES RICART

LAIRA IGLESIAS LLUCH

LAIRA IGLESIAS LLUCH

LARA SALCEDO CODOÑER

LARA SALCEDO CODOÑER

LEYRE JUNCOSA UJAQUE

LEYRE JUNCOSA UJAQUE

LIDIA ROMERO LEAL

LIDIA ROMERO LEAL

LOLA LÓPEZ FLOR

LOLA LÓPEZ FLOR

LUCÍA SÁNCHEZ-TEJERINA GIMENO

LUCÍA SÁNCHEZ-TEJERINA GIMENO

MAFALDA MIÑANA MASCARELL

MAFALDA MIÑANA MASCARELL

MARIA GENÉS PIZCUETA

MARIA GENÉS PIZCUETA

MARINA GARCÍA ARRIBAS

MARINA GARCÍA ARRIBAS

MARINA LACOMBA SÁNCHEZ

MARINA LACOMBA SÁNCHEZ

MARTINA DORADO RIERA

MARTINA DORADO RIERA

MARÍA DOMÍNGUEZ ABELLÁN

MARÍA DOMÍNGUEZ ABELLÁN

MARÍA OJEDA ÁLVAREZ

MARÍA OJEDA ÁLVAREZ

MARÍA PAVÓN BELLO

MARÍA PAVÓN BELLO

MARÍA SELLÉS PÉREZ

MARÍA SELLÉS PÉREZ

NATALIA BLANCO DUART

NATALIA BLANCO DUART

NELA SÁNCHEZ OLTRA

NELA SÁNCHEZ OLTRA

NICOLE MAESTRE QUEVEDO

NICOLE MAESTRE QUEVEDO

NOA MARTÍNEZ CAPARRÓS

NOA MARTÍNEZ CAPARRÓS

NURIA SAIZ NAVARRO

NURIA SAIZ NAVARRO

OLGA UÑA MILARA

OLGA UÑA MILARA

PAULA ESCRIBANO DÍAZ

PAULA ESCRIBANO DÍAZ

PAULA FUENTES BOCA

PAULA FUENTES BOCA

PAULA GONZÁLEZ MORENO

PAULA GONZÁLEZ MORENO

PAULA GÓMEZ RAMOS

PAULA GÓMEZ RAMOS

PAULA RODRÍGUEZ NAVARRO

PAULA RODRÍGUEZ NAVARRO

ROCÍO BONAL BONORA

ROCÍO BONAL BONORA

ROCÍO PAREDES ANDRÉS

ROCÍO PAREDES ANDRÉS

SARA BORGOÑÓN CASTRO

SARA BORGOÑÓN CASTRO

SARA SANCHO ROMERO

SARA SANCHO ROMERO

SOFÍA ARTAL PALOP

SOFÍA ARTAL PALOP

VALERIA CASANOVA CARRATALÁ

VALERIA CASANOVA CARRATALÁ

VALERIA GARCÍA MÁRQUEZ

VALERIA GARCÍA MÁRQUEZ

VALERIA MATEO CÁNOVAS

VALERIA MATEO CÁNOVAS

VALERIA TEJERO BONAFONT

VALERIA TEJERO BONAFONT

MAJORS:

ALBA BARBERÁ NIETO

ALBA BARBERÁ NIETO

ALBA PEINADO GÓMEZ

ALBA PEINADO GÓMEZ

ALBA SABATER CAÑAS

ALBA SABATER CAÑAS

ANA CARRASCOSA MONTAÑA

ANA CARRASCOSA MONTAÑA

ANA GRAU SIRERA

ANA GRAU SIRERA

ANA MIRALLES COLOMA

ANA MIRALLES COLOMA

ANDREA FUSTER FELIPE

ANDREA FUSTER FELIPE

ANDREA GARCÍA MARTÍNEZ

ANDREA GARCÍA MARTÍNEZ

ANGELA SOLER COSTA

ANGELA SOLER COSTA

ARANTXA GONZÁLEZ MARQUINA

ARANTXA GONZÁLEZ MARQUINA

BEATRIZ GOSALBES GILO

BEATRIZ GOSALBES GILO

BEATRIZ PRIETO LÓPEZ

BEATRIZ PRIETO LÓPEZ

BLANCA GARCÍA SALA

BLANCA GARCÍA SALA

CAMINO CALVETE VICENTE

CAMINO CALVETE VICENTE

CARLA GÓMEZ RUIZ

CARLA GÓMEZ RUIZ

CARLA MARTÍNEZ POVEDA

CARLA MARTÍNEZ POVEDA

CARLA MIQUEL CÁMARA

CARLA MIQUEL CÁMARA

CARLA OLMOS LLOVERA

CARLA OLMOS LLOVERA

CARLA RODRÍGUEZ MASIÁ

CARLA RODRÍGUEZ MASIÁ

CARMEN MARTÍNEZ LÓPEZ

CARMEN MARTÍNEZ LÓPEZ

CARMEN MOLLÁ BOSCÁ

CARMEN MOLLÁ BOSCÁ

CAROLINA MARTÍNEZ SERENA

CAROLINA MARTÍNEZ SERENA

CAROLINA PÉREZ ESPADA

CAROLINA PÉREZ ESPADA

CAROLINA TORRES RÍOS

CAROLINA TORRES RÍOS

CELIA FUSTER PALLARÉS

CELIA FUSTER PALLARÉS

CRISTINA VERA SORIANO

CRISTINA VERA SORIANO

ELISA TORRES LÓPEZ

ELISA TORRES LÓPEZ

GEMA PONZ AURELL

GEMA PONZ AURELL

JESSICA OJEDA VÁZQUEZ DE AGREDOS

JESSICA OJEDA VÁZQUEZ DE AGREDOS

JUDITH ELENA NOGUERA MARTÍNEZ

JUDITH ELENA NOGUERA MARTÍNEZ

LAURA CONEJOS ALFARO

LAURA CONEJOS ALFARO

LAURA PONCE PASTOR

LAURA PONCE PASTOR

LAURA ROS GIMENO

LAURA ROS GIMENO

LIDIA BERLANGA GONZÁLEZ

LIDIA BERLANGA GONZÁLEZ

LORENA LUJÁN PARRA

LORENA LUJÁN PARRA

LUCÍA BARTOLOMÉ PRIEGO

LUCÍA BARTOLOMÉ PRIEGO

LUCÍA GREGORI GIMÉNEZ

LUCÍA GREGORI GIMÉNEZ

LUCÍA HERNÁNDEZ CARABAL

LUCÍA HERNÁNDEZ CARABAL

LUCÍA PASTOR RAMOS

LUCÍA PASTOR RAMOS

LUCÍA SANTARRUFINA TERRASA

LUCÍA SANTARRUFINA TERRASA

MARINA PATRICIA PIÑERO PARDO

MARINA PATRICIA PIÑERO PARDO

MARTA MARZO DASÍ

MARTA MARZO DASÍ

MARTA TARGA SORRIBES

MARTA TARGA SORRIBES

MARTA TERESA CHAPA HERRERO

MARTA TERESA CHAPA HERRERO

MARÍA AMPARO MARTÍ BENEITO

MARÍA AMPARO MARTÍ BENEITO

MARÍA BELENGUER SEVILLA

MARÍA BELENGUER SEVILLA

MARÍA ESTELA ARLANDIS FERRANDO

MARÍA ESTELA ARLANDIS FERRANDO

MARÍA JIMÉNEZ GARCÍA

MARÍA JIMÉNEZ GARCÍA

MARÍA JOSÉ CASTELLÓ LERMA

MARÍA JOSÉ CASTELLÓ LERMA

MARÍA NAVARRO ÁLVAREZ

MARÍA NAVARRO ÁLVAREZ

MARÍA SOLERA TEJADO

MARÍA SOLERA TEJADO

MIREIA PISÁ CORREDOR

MIREIA PISÁ CORREDOR

MIRIAM LOZANO PINTO

MIRIAM LOZANO PINTO

NATALIA MOYA SÁNCHEZ

NATALIA MOYA SÁNCHEZ

NATALIA PALOMERO ANDREU

NATALIA PALOMERO ANDREU

NEREA NAVARRO MARTÍNEZ

NEREA NAVARRO MARTÍNEZ

NURIA MIRALLES SERRANO

NURIA MIRALLES SERRANO

NURIA SOLAZ JIMÉNEZ

NURIA SOLAZ JIMÉNEZ

OLGA CORBÍN ALITE

OLGA CORBÍN ALITE

PATRICIA GISBERT MOLINER

PATRICIA GISBERT MOLINER

PAULA BIELSA CASANOVA

PAULA BIELSA CASANOVA

PAULA RAGA MIQUEL

PAULA RAGA MIQUEL

PAULA VALLS LÓPEZ

PAULA VALLS LÓPEZ

PILAR BATALLER ORTUÑO

PILAR BATALLER ORTUÑO

RAQUEL ANDRÉS DURBÁ

RAQUEL ANDRÉS DURBÁ

RAQUEL CHULIÁ GÓMEZ

RAQUEL CHULIÁ GÓMEZ

ROSA BAÑULS MIQUEL

ROSA BAÑULS MIQUEL

ROSA MARÍA GALLEGO ORTIZ

ROSA MARÍA GALLEGO ORTIZ

SALUD ÚBEDA ESTEVE

SALUD ÚBEDA ESTEVE

SANDRA DAVID SAN CANUTO

SANDRA DAVID SAN CANUTO

SARA BELÉN NAVARRO GIMENO

SARA BELÉN NAVARRO GIMENO

SILVIA PINILLA ESPINAR

SILVIA PINILLA ESPINAR

VALERIA CABO MARTÍ

VALERIA CABO MARTÍ

 

 Fotografías: Armando Romero (JCF)

 

 

Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte