• Enlace Slider home mascletás (8)

Junta Central Fallera

  • Inici
  • Notícies
  • Estes són les preseleccionades a Falleres Majors de València 2022

Estes són les preseleccionades a Falleres Majors de València 2022

Estes són les preseleccionades a Falleres Majors de València 2022

Algirós

  • Cayetana Montoya Miró

    Cayetana Montoya Miró

    falla Barri Sant Josep
  • Valeria Andujar Godino

    Valeria Andujar Godino

    falla República Argentina-Dr. Pallarés Iranzo
  • Mª Elena Collado Trinidad

    Mª Elena Collado Trinidad

    falla Dr. Manuel Candela-Beatriu Tortosa

  • Eva Macián Ferrer

    Eva Macián Ferrer

    falla Barri Sant Josep
  • Alicia Godino Pavón

    Alicia Godino Pavón

    falla República Argentina-Dr. Pallarés Iranzo
  • Cueva Santa Cerezo

    Cueva Santa Cerezo

    falla Tarongers-Universitat Politècnica

Benicalap

  • Valeria Vanacloig Ferrandis

    Valeria Vanacloig Ferrandis

    falla Sant Josep Pignatelli-Doctor Peset Aleixandre
  • Carmen Calduch Sebastiá

    Carmen Calduch Sebastiá

    falla Burjassot-Pare Carbonell
  • Leire Mulas Segarra

    Leire Mulas Segarra

    falla Manuel Melià i Fuster-María Fernanda D'Ocón

  • Betlem Navarro Garcia

    Betlem Navarro Garcia

    falla Alqueries de Bellver-Garbí
  • Lucía Montesinos Pérez

    Lucía Montesinos Pérez

    falla L'Equador-Alcalde Gurrea
  • Laura Ibáñez Gurillo

    Laura Ibáñez Gurillo

    falla Acàcies-Picaio

Benimàmet-Burjassot-Beniferri

  • María Cabello Ferrer

    María Cabello Ferrer

    falla Nàquera-Lauri Volpi
  • Tatiana Franco Armiñana

    Tatiana Franco Armiñana

    falla Isaac Peral-Misser Domingo Mascó
  • Amparo Blat Martínez

    Amparo Blat Martínez

    falla Tenda (Pl.)

  • Marina Ballester Estevan

    Marina Ballester Estevan

    falla Lluís Cano (Pl.)
  • Nerea Navarro Martínez

    Nerea Navarro Martínez

    falla Pi i Margall-Arturo Cervellera
  • Lucía Osuna Morant

    Lucía Osuna Morant

    falla Llibertat-Teodor Llorente

Botànic-La Petxina

  • María Llago Luzuriaga

    María Llago Luzuriaga

    falla Pérez Galdós-Calixt III
  • Aitana Fernández Pastor

    Aitana Fernández Pastor

    falla Santa Maria Micaela-Martí l'Humà
  • Ivana Ilieva Ruiz

    Ivana Ilieva Ruiz

    falla Nort-Doctor Zamenhoff

  • Eva Alcahuz Martín

    Eva Alcahuz Martín

    falla Palleter-Erudit Orellana
  • Sara Gómez Sornosa

    Sara Gómez Sornosa

    falla Sant Ignasi de Loiola-Jesús i Maria
  • Sofía Molero Blanch

    Sofía Molero Blanch

    falla Doctor Sanchis Bergón-Túria

Camins al Grau

  • Carla Felip Lledo

    Carla Felip Lledo

    falla Arts i Oficis-Actor Llorens
  • Sofía Brotons Palomar

    Sofía Brotons Palomar

    falla Pintor Maella-França-Menorca
  • Laura Lucía García Vaquero

    Laura Lucía García Vaquero

    falla Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

  • Anabel Soria Salvador

    Anabel Soria Salvador

    falla Albereda-França
  • Alba Ferrandiz Bajo

    Alba Ferrandiz Bajo

    falla Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals
  • Cristina Albiach Genovés

    Cristina Albiach Genovés

    falla Rodríguez de Cepeda-Llorenç Palmireno

Campanar

  • Lucía Fernández Romero

    Lucía Fernández Romero

    falla Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana
  • Ángela Pinazo Tormo

    Ángela Pinazo Tormo

    falla La Vall d'Albaida-La Canal de Navarrés
  • Lola Escribano Almedros

    Lola Escribano Almedros

    falla Pare Domènech-Pius XII

  • Paula Jerez García

    Paula Jerez García

    falla La Vall de Laguar-Pare Ferris
  • Carolina Cifre Roig

    Carolina Cifre Roig

    falla Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana
  • Inmaculada Rubio Muñoz

    Inmaculada Rubio Muñoz

    falla Serra Martés-Miguel Servet

Canyamelar-Grau-Natzaret

  • Daniela Latorre Navarro

    Daniela Latorre Navarro

    falla Rosari-Calabuig (Pl.)
  • Maica Fernández Checa Navarro

    Maica Fernández Checa Navarro

    falla Josep Benlliure-Teatre de la Marina
  • Inés Aguilar Yerves

    Inés Aguilar Yerves

    falla Progrés-Teatre de la Marina

  • Yolanda Parets Díaz

    Yolanda Parets Díaz

    falla Major-Moraira-Natzaret
  • Ana Cano Rodilla

    Ana Cano Rodilla

    falla Progrés-Teatre de la Marina
  • Amparo Doñate Garrido

    Amparo Doñate Garrido

    falla Just Vilar-Mercat del Cabanyal

El Carme

  • Marta Moliner Barcelona

    Marta Moliner Barcelona

    falla Serrans-Els Furs (Pl.)
  • Natalia Escribano Giner

    Natalia Escribano Giner

    falla Arbre (Pl.)
  • Claudia Muñoz Cuallado

    Claudia Muñoz Cuallado

    falla Blanqueries

  • Mayu Ruiz Bustamante

    Mayu Ruiz Bustamante

    falla Portal de la Valldigna-Salines
  • Paula Rocafull Lis

    Paula Rocafull Lis

    falla Mossén Sorell-Corona
  • Mireia Sánchez Valero

    Mireia Sánchez Valero

    falla Blanqueries

El Pilar-Sant Francesc

  • Nuria Ferrando Igual

    Nuria Ferrando Igual

    falla Oest
  • Carla Vicente Alfonso

    Carla Vicente Alfonso

    falla Bosseria-Tossal
  • Nora Ruiz Montalt

    Nora Ruiz Montalt

    falla Ribera-Convent Santa Clara

  • María Albors Calduch

    María Albors Calduch

    falla Pilar (Pl.)
  • Patricia Cobacho Juan

    Patricia Cobacho Juan

    falla Sant Vicent-Periodista Azzati
  • Carla Julia Fernández

    Carla Julia Fernández

    falla Quart-Palomar

Jesús

  • Sara Selles Gutiérrez

    Sara Selles Gutiérrez

    falla Costa i Borràs-Agostina d'Aragó
  • Natalia Salmean Salazar

    Natalia Salmean Salazar

    falla Joan d'Aguiló-Gaspar Aguilar
  • María Pedrajas Llorens

    María Pedrajas Llorens

    falla Jacint Labaila-Manuel Simó

  • Tatiana Cárceles Lázaro

    Tatiana Cárceles Lázaro

    falla Jacint Labaila-Manuel Simó
  • Cristina Díaz Pérez

    Cristina Díaz Pérez

    falla Baró de Patraix-Conca
  • María Ferández Luz Bañuls

    María Ferández Luz Bañuls

    falla Veneçuela-Agustí Sales

Creu Coberta

  • Nerea López Maestre

    Nerea López Maestre

    falla Ingeniero José Sirera-Pío IX
  • Daniela Martín de la Plaza Hervas

    Daniela Martín de la Plaza Hervas

    falla Joaquín Navarro-Carrícola
  • Ithaisa Orient González

    Ithaisa Orient González

    falla Sant Vicent Màrtir-Pianista Ampar Iturbi

  • Tania López Caba

    Tania López Caba

    falla Manuel Arnau-Creu Coberta
  • Esther Ordinas Llop

    Esther Ordinas Llop

    falla Arzobispo Olaechea-San Marcelino
  • Rocío Benet Luque

    Rocío Benet Luque

    falla Camino de Alba-Castillo de Cullera

La Roqueta-Arrancapins

  • Rocío Songel García

    Rocío Songel García

    falla Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal
  • Cayetana Santacruz Blasco

    Cayetana Santacruz Blasco

    falla Ferran el Catòlic-Àngel Guimerà
  • Natalia Landete Alonso

    Natalia Landete Alonso

    falla Cervantes-Pare Jofré

  • Carmen Carbonell Zamorano

    Carmen Carbonell Zamorano

    falla Jesús-Sant Francesc de Borja
  • Anabel Esparza Piñero

    Anabel Esparza Piñero

    falla Alberic-Heroi Romeu
  • Andrea Alfonso Tornero

    Andrea Alfonso Tornero

    falla Albacete-Marvà

La Seu-La Xerea-El Mercat

  • Daniela Alcoy Damía

    Daniela Alcoy Damía

    falla Negret (Pl.)
  • Mª Amparo Nadal Gresa

    Mª Amparo Nadal Gresa

    falla Lope de Vega (Pl.)
  • Eva Piquer Corbatón

    Eva Piquer Corbatón

    falla Sant Bult (Pl.)

  • Sofía Guillot Aleixandre

    Sofía Guillot Aleixandre

    falla Lope de Vega (Pl.)
  • Sara Paya Garrido

    Sara Paya Garrido

    falla Reina-Pau-Sant Vicent
  • María Hermenegildo Zamora

    María Hermenegildo Zamora

    falla Universitat Vella-Patriarca (Pl.)

Malvarrosa-Cabanyal-Beteró

  • Claudia Estrela Moraño

    Claudia Estrela Moraño

    falla Sant Pere-Mare de Déu de la Vallivana
  • Marina Martín García

    Marina Martín García

    falla Doctor Álvaro López-Sant Joan de Dèu
  • Paula Lacomba Sánchez

    Paula Lacomba Sánchez

    falla Barraca-Espadà

  • M. Ilina Benalba Navalón

    M. Ilina Benalba Navalón

    falla Vidal de Canyelles-Sánchez Coello
  • Nuria Reig Gascón

    Nuria Reig Gascón

    falla Barri Beteró
  • Noelia Candela Nacher

    Noelia Candela Nacher

    falla Malva-Rosa-Antoni Ponz-Cavite

Mislata

  • Paula Entrena Picazo

    Paula Entrena Picazo

    falla Salvador Giner-Gregori Gea
  • Sofía Estudillo Levia

    Sofía Estudillo Levia

    falla L'Eliana-El Cid

  • Esther Merino Bernabeu

    Esther Merino Bernabeu

    falla L'Eliana-El Cid
  • Esmeralda Sanchis García

    Esmeralda Sanchis García

    falla Felip Bellver-Mare Ràfols

Olivereta

  • Belén García Vilata

    Belén García Vilata

    falla Alcàsser-Iàtova
  • Carmen Giménez Amaro

    Carmen Giménez Amaro

    falla Olivereta-Cerdà i Rico
  • Adriana González Quilis

    Adriana González Quilis

    falla Lluís Lamarca-Velàzquez

  • Carmen Martín Carbonell

    Carmen Martín Carbonell

    falla Poeta Alberola-Totana
  • Mariela Saavedra Peiró

    Mariela Saavedra Peiró

    falla Barri de La Llum
  • Lucía Herraiz Palomares

    Lucía Herraiz Palomares

    falla Lluís Lamarca-Velàzquez

Patraix

  • Daniela García Martínez

    Daniela García Martínez

    falla Mare de Déu de la Cabeça-J.M. Mortes Lerma
  • Adriana Pastor Mico

    Adriana Pastor Mico

    falla Humanista Mariner-Manuel Simó

  • Sandra Mayoral Cicuendez

    Sandra Mayoral Cicuendez

    falla Mestre Bellver-Marià Ribera
  • Emilia Carbó Rubio

    Emilia Carbó Rubio

    falla Xiva-Francisco de Llano

Pla del Reial-Benimaclet

  • Alba Hurtado Escobar

    Alba Hurtado Escobar

    falla Frederic Mistral-Murta
  • Carla Ramírez Torán

    Carla Ramírez Torán

    falla Vicent Sancho Tello-Xile
  • Aitana Sepúlveda Porta

    Aitana Sepúlveda Porta

    falla Avinguda Valladolid-Enginyer Vicent Pichó

  • Claudia Mas Galarza

    Claudia Mas Galarza

    falla Exposició-Misser Mascó
  • Irene Celda Soriano

    Irene Celda Soriano

    falla Poeta Altet-Benicarló
  • María Mur Moreno

    María Mur Moreno

    falla Poeta Asins-Alegret-Puçol

Pla del Remei-Gran Via

  • Carla Alcocer Mayordomo

    Carla Alcocer Mayordomo

    falla Regne de València-Ciscar
  • Carlota Bordils Cabedo

    Carlota Bordils Cabedo

    falla Mestre Gozalbo-Comte d'Altea
  • Valentina Ravelló Faubel

    Valentina Ravelló Faubel

    falla Comte de Salvatierra-Ciril Amorós

  • Ana Villanueva Real

    Ana Villanueva Real

    falla Regne de València-Ciscar
  • Ester Monte Martínez

    Ester Monte Martínez

    falla Mestre Gozalbo-Comte d'Altea
  • Paloma Eroles Martínez

    Paloma Eroles Martínez

    falla Comte de Salvatierra-Ciril Amorós

Poblats al Sud

  • Adela García Gimeno

    Adela García Gimeno

    falla Glòria-Felicitat-El Tremolar
  • Ana Cervera David

    Ana Cervera David

    falla Mare de Déu de Lepanto (Pl.)

  • Lidia Rodrigo Catalá

    Lidia Rodrigo Catalá

    falla Glòria-Felicitat-El Tremolar
  • Carolina Soriano Alabau

    Carolina Soriano Alabau

    falla Mare de Déu de Lepanto (Pl.)

Quart de Poblet-Xirivella

  • Carme Salut Calabuig Montroy

    Carme Salut Calabuig Montroy

    falla Sant Antoni
  • Berta Mª Fronteras Sanmartin

    Berta Mª Fronteras Sanmartin

    falla Alacant
  • Natalia Medina Izquierdo

    Natalia Medina Izquierdo

    falla l'Alcoià-Sagunt

  • Beatriz Buigues Montoliu

    Beatriz Buigues Montoliu

    falla Marqués de Solferit
  • Olga Cervero Carbonell

    Olga Cervero Carbonell

    falla Mestre Serrano-Alacant
  • Mª Amparo Pozuelo

    Mª Amparo Pozuelo

    falla Pius XII-Jaume Roig

Quatre Carreres

  • Carla García Vivó

    Carla García Vivó

    falla Mercat de Montolivet (Pl.)
  • Natalia Quilis Bleda

    Natalia Quilis Bleda

    falla Lluís Oliag-Mariola-Granada
  • Lucía Tamarit Tamarit

    Lucía Tamarit Tamarit

    falla Sapadors-Vicent Lleó

  • Carla Pascual Arroyo

    Carla Pascual Arroyo

    falla Carrera de Malilla-Illa Cabrera
  • Ángela Gajate Hernández

    Ángela Gajate Hernández

    falla Ausiàs Marc-Na Rovella
  • Paula Rosaleny Rubio

    Paula Rosaleny Rubio

    falla Carrera de Malilla-Enginyer J. Benlloch

Rascanya

  • Irene González Soriano

    Irene González Soriano

    falla Santa Genoveva Torres-A. Tosal
  • Erika Segovia Sánchez

    Erika Segovia Sánchez

    falla Músico Espí-Gravador Fabregat
  • Paula Escribano Díaz

    Paula Escribano Díaz

    falla Gayano Lluch

  • María Burillo Cabrera

    María Burillo Cabrera

    falla Santiago Rusiñol-Conde Lumiares
  • María Fernández Fernández

    María Fernández Fernández

    falla Gayano Lluch
  • Shauni Álvaro García

    Shauni Álvaro García

    falla Primado Reig-S. Vte. Paul

Russafa A

  • Nahia Almero Calero

    Nahia Almero Calero

    falla Mercat de Russafa
  • Alba María Casasús Calabria

    Alba María Casasús Calabria

    falla Tomasos-Carles Cervera

  • Camila Román Pérez

    Camila Román Pérez

    falla Regne de València-Sant Valer
  • Lucía Paya Ramírez

    Lucía Paya Ramírez

    falla Mestre Aguilar-Maties Perelló

Russafa B

  • Patricia Zurano Cívico

    Patricia Zurano Cívico

    falla Cuba-Puerto Rico
  • Valeria Gaspar Pérez

    Valeria Gaspar Pérez

    falla Cádiz-Dénia

  • Sandra Sanchis Peyro

    Sandra Sanchis Peyro

    falla Cuba-Puerto Rico
  • Ana Sebastiá Gimeno

    Ana Sebastiá Gimeno

    falla Cadiz-Literato Azorín

Saïdia

  • Mar Gautier Martínez

    Mar Gautier Martínez

    falla Nador-Miraculosa
  • Isabel Esplugues Balaguer

    Isabel Esplugues Balaguer

    falla La Pobla del Duc-Benipeixcar
  • Adriana Balaguer Delgado

    Adriana Balaguer Delgado

    falla Vil·lanova de Castelló-Horticultor Galán

  • Andrea Mª Calabuig Mestre

    Andrea Mª Calabuig Mestre

    falla Sagunt-Sant Guillem
  • Carla Colprin Martínez

    Carla Colprin Martínez

    falla Doctor Olóriz-Arquebisbe Fabián i Fuero
  • Mª Begoña Micó Ferrandis

    Mª Begoña Micó Ferrandis

    falla Trinitat-Alboraia

Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte