• Enlace Slider home mascletás

Junta Central Fallera

  • Inici
  • Notícies
  • Estes són les preseleccionades a Falleres Majors de València 2022

Estes són les preseleccionades a Falleres Majors de València 2022

Estes són les preseleccionades a Falleres Majors de València 2022

Algirós

  • Cayetana Montoya Miró

    Cayetana Montoya Miró

    falla Barri Sant Josep
  • Valeria Andujar Godino

    Valeria Andujar Godino

    falla República Argentina-Dr. Pallarés Iranzo
  • Mª Elena Collado Trinidad

    Mª Elena Collado Trinidad

    falla Dr. Manuel Candela-Beatriu Tortosa

  • Eva Macián Ferrer

    Eva Macián Ferrer

    falla Barri Sant Josep
  • Alicia Godino Pavón

    Alicia Godino Pavón

    falla República Argentina-Dr. Pallarés Iranzo
  • Cueva Santa Cerezo

    Cueva Santa Cerezo

    falla Tarongers-Universitat Politècnica

Benicalap

  • Valeria Vanacloig Ferrandis

    Valeria Vanacloig Ferrandis

    falla Sant Josep Pignatelli-Doctor Peset Aleixandre
  • Carmen Calduch Sebastiá

    Carmen Calduch Sebastiá

    falla Burjassot-Pare Carbonell
  • Leire Mulas Segarra

    Leire Mulas Segarra

    falla Manuel Melià i Fuster-María Fernanda D'Ocón

  • Betlem Navarro Garcia

    Betlem Navarro Garcia

    falla Alqueries de Bellver-Garbí
  • Lucía Montesinos Pérez

    Lucía Montesinos Pérez

    falla L'Equador-Alcalde Gurrea
  • Laura Ibáñez Gurillo

    Laura Ibáñez Gurillo

    falla Acàcies-Picaio

Benimàmet-Burjassot-Beniferri

  • María Cabello Ferrer

    María Cabello Ferrer

    falla Nàquera-Lauri Volpi
  • Tatiana Franco Armiñana

    Tatiana Franco Armiñana

    falla Isaac Peral-Misser Domingo Mascó
  • Amparo Blat Martínez

    Amparo Blat Martínez

    falla Tenda (Pl.)

  • Marina Ballester Estevan

    Marina Ballester Estevan

    falla Lluís Cano (Pl.)
  • Nerea Navarro Martínez

    Nerea Navarro Martínez

    falla Pi i Margall-Arturo Cervellera
  • Lucía Osuna Morant

    Lucía Osuna Morant

    falla Llibertat-Teodor Llorente

Botànic-La Petxina

  • María Llago Luzuriaga

    María Llago Luzuriaga

    falla Pérez Galdós-Calixt III
  • Aitana Fernández Pastor

    Aitana Fernández Pastor

    falla Santa Maria Micaela-Martí l'Humà
  • Ivana Ilieva Ruiz

    Ivana Ilieva Ruiz

    falla Nort-Doctor Zamenhoff

  • Eva Alcahuz Martín

    Eva Alcahuz Martín

    falla Palleter-Erudit Orellana
  • Sara Gómez Sornosa

    Sara Gómez Sornosa

    falla Sant Ignasi de Loiola-Jesús i Maria
  • Sofía Molero Blanch

    Sofía Molero Blanch

    falla Doctor Sanchis Bergón-Túria

Camins al Grau

  • Carla Felip Lledo

    Carla Felip Lledo

    falla Arts i Oficis-Actor Llorens
  • Sofía Brotons Palomar

    Sofía Brotons Palomar

    falla Pintor Maella-França-Menorca
  • Laura Lucía García Vaquero

    Laura Lucía García Vaquero

    falla Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

  • Anabel Soria Salvador

    Anabel Soria Salvador

    falla Albereda-França
  • Alba Ferrandiz Bajo

    Alba Ferrandiz Bajo

    falla Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals
  • Cristina Albiach Genovés

    Cristina Albiach Genovés

    falla Rodríguez de Cepeda-Llorenç Palmireno

Campanar

  • Lucía Fernández Romero

    Lucía Fernández Romero

    falla Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana
  • Ángela Pinazo Tormo

    Ángela Pinazo Tormo

    falla La Vall d'Albaida-La Canal de Navarrés
  • Lola Escribano Almedros

    Lola Escribano Almedros

    falla Pare Domènech-Pius XII

  • Paula Jerez García

    Paula Jerez García

    falla La Vall de Laguar-Pare Ferris
  • Carolina Cifre Roig

    Carolina Cifre Roig

    falla Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana
  • Inmaculada Rubio Muñoz

    Inmaculada Rubio Muñoz

    falla Serra Martés-Miguel Servet

Canyamelar-Grau-Natzaret

  • Daniela Latorre Navarro

    Daniela Latorre Navarro

    falla Rosari-Calabuig (Pl.)
  • Maica Fernández Checa Navarro

    Maica Fernández Checa Navarro

    falla Josep Benlliure-Teatre de la Marina
  • Inés Aguilar Yerves

    Inés Aguilar Yerves

    falla Progrés-Teatre de la Marina

  • Yolanda Parets Díaz

    Yolanda Parets Díaz

    falla Major-Moraira-Natzaret
  • Ana Cano Rodilla

    Ana Cano Rodilla

    falla Progrés-Teatre de la Marina
  • Amparo Doñate Garrido

    Amparo Doñate Garrido

    falla Just Vilar-Mercat del Cabanyal

El Carme

  • Marta Moliner Barcelona

    Marta Moliner Barcelona

    falla Serrans-Els Furs (Pl.)
  • Natalia Escribano Giner

    Natalia Escribano Giner

    falla Arbre (Pl.)
  • Claudia Muñoz Cuallado

    Claudia Muñoz Cuallado

    falla Blanqueries

  • Mayu Ruiz Bustamante

    Mayu Ruiz Bustamante

    falla Portal de la Valldigna-Salines
  • Paula Rocafull Lis

    Paula Rocafull Lis

    falla Mossén Sorell-Corona
  • Mireia Sánchez Valero

    Mireia Sánchez Valero

    falla Blanqueries

El Pilar-Sant Francesc

  • Nuria Ferrando Igual

    Nuria Ferrando Igual

    falla Oest
  • Carla Vicente Alfonso

    Carla Vicente Alfonso

    falla Bosseria-Tossal
  • Nora Ruiz Montalt

    Nora Ruiz Montalt

    falla Ribera-Convent Santa Clara

  • María Albors Calduch

    María Albors Calduch

    falla Pilar (Pl.)
  • Patricia Cobacho Juan

    Patricia Cobacho Juan

    falla Sant Vicent-Periodista Azzati
  • Carla Julia Fernández

    Carla Julia Fernández

    falla Quart-Palomar

Jesús

  • Sara Selles Gutiérrez

    Sara Selles Gutiérrez

    falla Costa i Borràs-Agostina d'Aragó
  • Natalia Salmean Salazar

    Natalia Salmean Salazar

    falla Joan d'Aguiló-Gaspar Aguilar
  • María Pedrajas Llorens

    María Pedrajas Llorens

    falla Jacint Labaila-Manuel Simó

  • Tatiana Cárceles Lázaro

    Tatiana Cárceles Lázaro

    falla Jacint Labaila-Manuel Simó
  • Cristina Díaz Pérez

    Cristina Díaz Pérez

    falla Baró de Patraix-Conca
  • María Ferández Luz Bañuls

    María Ferández Luz Bañuls

    falla Veneçuela-Agustí Sales

Creu Coberta

  • Nerea López Maestre

    Nerea López Maestre

    falla Ingeniero José Sirera-Pío IX
  • Daniela Martín de la Plaza Hervas

    Daniela Martín de la Plaza Hervas

    falla Joaquín Navarro-Carrícola
  • Ithaisa Orient González

    Ithaisa Orient González

    falla Sant Vicent Màrtir-Pianista Ampar Iturbi

  • Tania López Caba

    Tania López Caba

    falla Manuel Arnau-Creu Coberta
  • Esther Ordinas Llop

    Esther Ordinas Llop

    falla Arzobispo Olaechea-San Marcelino
  • Rocío Benet Luque

    Rocío Benet Luque

    falla Camino de Alba-Castillo de Cullera

La Roqueta-Arrancapins

  • Rocío Songel García

    Rocío Songel García

    falla Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal
  • Cayetana Santacruz Blasco

    Cayetana Santacruz Blasco

    falla Ferran el Catòlic-Àngel Guimerà
  • Natalia Landete Alonso

    Natalia Landete Alonso

    falla Cervantes-Pare Jofré

  • Carmen Carbonell Zamorano

    Carmen Carbonell Zamorano

    falla Jesús-Sant Francesc de Borja
  • Anabel Esparza Piñero

    Anabel Esparza Piñero

    falla Alberic-Heroi Romeu
  • Andrea Alfonso Tornero

    Andrea Alfonso Tornero

    falla Albacete-Marvà

La Seu-La Xerea-El Mercat

  • Daniela Alcoy Damía

    Daniela Alcoy Damía

    falla Negret (Pl.)
  • Mª Amparo Nadal Gresa

    Mª Amparo Nadal Gresa

    falla Lope de Vega (Pl.)
  • Eva Piquer Corbatón

    Eva Piquer Corbatón

    falla Sant Bult (Pl.)

  • Sofía Guillot Aleixandre

    Sofía Guillot Aleixandre

    falla Lope de Vega (Pl.)
  • Sara Paya Garrido

    Sara Paya Garrido

    falla Reina-Pau-Sant Vicent
  • María Hermenegildo Zamora

    María Hermenegildo Zamora

    falla Universitat Vella-Patriarca (Pl.)

Malvarrosa-Cabanyal-Beteró

  • Claudia Estrela Moraño

    Claudia Estrela Moraño

    falla Sant Pere-Mare de Déu de la Vallivana
  • Marina Martín García

    Marina Martín García

    falla Doctor Álvaro López-Sant Joan de Dèu
  • Paula Lacomba Sánchez

    Paula Lacomba Sánchez

    falla Barraca-Espadà

  • M. Ilina Benalba Navalón

    M. Ilina Benalba Navalón

    falla Vidal de Canyelles-Sánchez Coello
  • Nuria Reig Gascón

    Nuria Reig Gascón

    falla Barri Beteró
  • Noelia Candela Nacher

    Noelia Candela Nacher

    falla Malva-Rosa-Antoni Ponz-Cavite

Mislata

  • Paula Entrena Picazo

    Paula Entrena Picazo

    falla Salvador Giner-Gregori Gea
  • Sofía Estudillo Levia

    Sofía Estudillo Levia

    falla L'Eliana-El Cid

  • Esther Merino Bernabeu

    Esther Merino Bernabeu

    falla L'Eliana-El Cid
  • Esmeralda Sanchis García

    Esmeralda Sanchis García

    falla Felip Bellver-Mare Ràfols

Olivereta

  • Belén García Vilata

    Belén García Vilata

    falla Alcàsser-Iàtova
  • Carmen Giménez Amaro

    Carmen Giménez Amaro

    falla Olivereta-Cerdà i Rico
  • Adriana González Quilis

    Adriana González Quilis

    falla Lluís Lamarca-Velàzquez

  • Carmen Martín Carbonell

    Carmen Martín Carbonell

    falla Poeta Alberola-Totana
  • Mariela Saavedra Peiró

    Mariela Saavedra Peiró

    falla Barri de La Llum
  • Lucía Herraiz Palomares

    Lucía Herraiz Palomares

    falla Lluís Lamarca-Velàzquez

Patraix

  • Daniela García Martínez

    Daniela García Martínez

    falla Mare de Déu de la Cabeça-J.M. Mortes Lerma
  • Adriana Pastor Mico

    Adriana Pastor Mico

    falla Humanista Mariner-Manuel Simó

  • Sandra Mayoral Cicuendez

    Sandra Mayoral Cicuendez

    falla Mestre Bellver-Marià Ribera
  • Emilia Carbó Rubio

    Emilia Carbó Rubio

    falla Xiva-Francisco de Llano

Pla del Reial-Benimaclet

  • Alba Hurtado Escobar

    Alba Hurtado Escobar

    falla Frederic Mistral-Murta
  • Carla Ramírez Torán

    Carla Ramírez Torán

    falla Vicent Sancho Tello-Xile
  • Aitana Sepúlveda Porta

    Aitana Sepúlveda Porta

    falla Avinguda Valladolid-Enginyer Vicent Pichó

  • Claudia Mas Galarza

    Claudia Mas Galarza

    falla Exposició-Misser Mascó
  • Irene Celda Soriano

    Irene Celda Soriano

    falla Poeta Altet-Benicarló
  • María Mur Moreno

    María Mur Moreno

    falla Poeta Asins-Alegret-Puçol

Pla del Remei-Gran Via

  • Carla Alcocer Mayordomo

    Carla Alcocer Mayordomo

    falla Regne de València-Ciscar
  • Carlota Bordils Cabedo

    Carlota Bordils Cabedo

    falla Mestre Gozalbo-Comte d'Altea
  • Valentina Ravelló Faubel

    Valentina Ravelló Faubel

    falla Comte de Salvatierra-Ciril Amorós

  • Ana Villanueva Real

    Ana Villanueva Real

    falla Regne de València-Ciscar
  • Ester Monte Martínez

    Ester Monte Martínez

    falla Mestre Gozalbo-Comte d'Altea
  • Paloma Eroles Martínez

    Paloma Eroles Martínez

    falla Comte de Salvatierra-Ciril Amorós

Poblats al Sud

  • Adela García Gimeno

    Adela García Gimeno

    falla Glòria-Felicitat-El Tremolar
  • Ana Cervera David

    Ana Cervera David

    falla Mare de Déu de Lepanto (Pl.)

  • Lidia Rodrigo Catalá

    Lidia Rodrigo Catalá

    falla Glòria-Felicitat-El Tremolar
  • Carolina Soriano Alabau

    Carolina Soriano Alabau

    falla Mare de Déu de Lepanto (Pl.)

Quart de Poblet-Xirivella

  • Carme Salut Calabuig Montroy

    Carme Salut Calabuig Montroy

    falla Sant Antoni
  • Berta Mª Fronteras Sanmartin

    Berta Mª Fronteras Sanmartin

    falla Alacant
  • Natalia Medina Izquierdo

    Natalia Medina Izquierdo

    falla l'Alcoià-Sagunt

  • Beatriz Buigues Montoliu

    Beatriz Buigues Montoliu

    falla Marqués de Solferit
  • Olga Cervero Carbonell

    Olga Cervero Carbonell

    falla Mestre Serrano-Alacant
  • Mª Amparo Pozuelo

    Mª Amparo Pozuelo

    falla Pius XII-Jaume Roig

Quatre Carreres

  • Carla García Vivó

    Carla García Vivó

    falla Mercat de Montolivet (Pl.)
  • Natalia Quilis Bleda

    Natalia Quilis Bleda

    falla Lluís Oliag-Mariola-Granada
  • Lucía Tamarit Tamarit

    Lucía Tamarit Tamarit

    falla Sapadors-Vicent Lleó

  • Carla Pascual Arroyo

    Carla Pascual Arroyo

    falla Carrera de Malilla-Illa Cabrera
  • Ángela Gajate Hernández

    Ángela Gajate Hernández

    falla Ausiàs Marc-Na Rovella
  • Paula Rosaleny Rubio

    Paula Rosaleny Rubio

    falla Carrera de Malilla-Enginyer J. Benlloch

Rascanya

  • Irene González Soriano

    Irene González Soriano

    falla Santa Genoveva Torres-A. Tosal
  • Erika Segovia Sánchez

    Erika Segovia Sánchez

    falla Músico Espí-Gravador Fabregat
  • Paula Escribano Díaz

    Paula Escribano Díaz

    falla Gayano Lluch

  • María Burillo Cabrera

    María Burillo Cabrera

    falla Santiago Rusiñol-Conde Lumiares
  • María Fernández Fernández

    María Fernández Fernández

    falla Gayano Lluch
  • Shauni Álvaro García

    Shauni Álvaro García

    falla Primado Reig-S. Vte. Paul

Russafa A

  • Nahia Almero Calero

    Nahia Almero Calero

    falla Mercat de Russafa
  • Alba María Casasús Calabria

    Alba María Casasús Calabria

    falla Tomasos-Carles Cervera

  • Camila Román Pérez

    Camila Román Pérez

    falla Regne de València-Sant Valer
  • Lucía Paya Ramírez

    Lucía Paya Ramírez

    falla Mestre Aguilar-Maties Perelló

Russafa B

  • Patricia Zurano Cívico

    Patricia Zurano Cívico

    falla Cuba-Puerto Rico
  • Valeria Gaspar Pérez

    Valeria Gaspar Pérez

    falla Cádiz-Dénia

  • Sandra Sanchis Peyro

    Sandra Sanchis Peyro

    falla Cuba-Puerto Rico
  • Ana Sebastiá Gimeno

    Ana Sebastiá Gimeno

    falla Cadiz-Literato Azorín

Saïdia

  • Mar Gautier Martínez

    Mar Gautier Martínez

    falla Nador-Miraculosa
  • Isabel Esplugues Balaguer

    Isabel Esplugues Balaguer

    falla La Pobla del Duc-Benipeixcar
  • Adriana Balaguer Delgado

    Adriana Balaguer Delgado

    falla Vil·lanova de Castelló-Horticultor Galán

  • Andrea Mª Calabuig Mestre

    Andrea Mª Calabuig Mestre

    falla Sagunt-Sant Guillem
  • Carla Colprin Martínez

    Carla Colprin Martínez

    falla Doctor Olóriz-Arquebisbe Fabián i Fuero
  • Mª Begoña Micó Ferrandis

    Mª Begoña Micó Ferrandis

    falla Trinitat-Alboraia

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h