Programació Teatre Faller 2018
XXXV CONCURS DE TEATRE INFANTIL
XLIV CONCURS DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIANA
Ací pots consultar tota la programació de Teatre Faller 2018.
Ací pots consultar tota la programació de Teatre Faller 2018.
SETEMBRE
08/09/2017 – 22:00hores
PLAÇA MERCAT DE RUSSAFA/ ADUOSADES / PROMOCIO
10/09/2017 – 18:00hores
PLAÇA DEL DR. COLLADO/FINS QUE LA MORT ENS SEPARE/PROMOCIO
10/09/2017 – 22:00hores
JUST VILAR-MERCAT DEL CABANYAL /LES COSES DE GOMES/ PROMOCIO
11/09/2017 – 22:00 Hores
CADIÇ-RETOR FEMENIA-PUERTO RICO/FALLA AMBULANT DELS MONTY PYTHON / PROMOCIO
12/09/2017-22:00 Hores
JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA/ESTIU AL DESEMBRE/ PROMOCIO
13/09/2017 – 22:00 Hores
DR. SANCHIS BERGON -TURIA/UN EMBOLIC PER CASTIC/ PROMOCIO
17/09/2017 22:00 Hores
TOMASOS – CARLES CERVERA/PARELLES DE FET, DE FET PARELLES/ PROMOCIO
18/09/2017 22:00Hores
BORRULL-SOCORS /SOMIART/ PROMOCIO
19/09/2017 22:00Hores
VILA-NOVA DE CASTELLO – HORTICULTOR GALAN/UNA FAMILIA MOLT PECULIAR/PROMOCIO
20/09/2017 22:00 Hores
FRAI JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA /ZERO GRAUS/ PROMOCIO
21/09/2017 22:00 Hores
AV. GARCIA LORCA – OLTA /EL MALSOM/ PROMOCIO
25/09/2017 22:00 Hores
AV. PRIMADO REIG – VINAROS/EL DIMARTS ATRA VEGA/PROMOCIO
26/09/2017 22:00 Hores
GENERAL BARROSO – LITOGRAFO PASCUAL I ABAD /I PER QUE NO?/ PROMOCIO
27/09/2017 22: 00 Hores
ELS LLEONS – POETA MAS I ROS/A CAP DE LLOC/PROMOCIO
28/09/2017 22:00 Hores
JOSEP SOTO MICO- SINDIC MOCHOLI/CINC XIQUES I UN CRIAT, JA TENIM L´EMBROLL ARMAT/PROMOCIO
OCTUBRE
01/10/2017 11:00 Hores
QUART EXTRAMURS-VELAZQUEZ /PALMIRA I EL GUINYOL MÁGIC/INFANTIL
ARQ. OLAECHEA-SANT MARCE-LI /FANTASMADES/INFANTIL
01/10/2017 18:00 Hores
FRAI JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA /TOC TOC/ JUVENIL
JESUS-SANT FRANCESC DE BORJA/JÓLIBUD EM MATA/ JUVENIL
02/10/2017 22:00 Hores
MARIÀ BENLLIURE- ACEQUIA DE TORMOS /TRES /PROMOCIO
03/10/2017 22:00 Hores
ESCULTOR GARCIA MAS – PORT DE SANTA MARIA/EIXA PORTA/PROMOCIO
05/10/2017 22:00Hores
AV. REGNE DE VALENCIA – DUC DE CALABRIA/NO ESTEM TOGETHER/ PROMOCIO
10/10/2017 22:00Hores
SEVILLA – DENIA /LES FERIDES DEL VENT/PROMOCIO
11/10/2017 22:00 Hores
GUILEM DE CASTRO-TRIADOR /UN CADÀVER A LES DEU/PROMOCIO
12/10/2017– 11:00hores
VILA-NOVA DE CASTELLO-HORTICULTOR GALAN /DESGAVELL/ INFANTIL
L´ELIANA-CID /UN MONSTRE EN EL MEU ARMARI/ INFANTIL
12/10/2017 18:00 Hores
RIPALDA-SOGUEROS /UNA VESPRADA AMB MOLIERE /JUVENIL
14/10/2017 11:00 Hores
JOSEP SOTO MICO-SINDIC MOCHOLI/ÚLTIM ASSAIG/INFANTIL
AV. GARCIA LORCA-OLTA/SENTENCIA MENUDA, MENUDA SENTENCIA/INFANTIL
14/10/2017 18:00 Hores
STA. MARIA MICAELA-MARTI L´HUMA/L´ÚLTIM SOPAR/JUVENIL
14/10/2017 22:00 Hores
BARRACA-TRAV. ESGLESSIA DEL ROSARI/VIDA,FETS I MORTUORI DEL VALENT DON JUAN TENORI /PROMOCIO
15/10/2017 11:00 Hores
FRAI JACINT RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA/AIXO ERA I NO ERA/INFANTIL
MARIA BENLLIURE-ACEQUIA DE TORMOS/TIRANT LO CLOW/INFANTIL
15/10/2017 18:00 Hores
DUC DE GAETA-POBLA DE FARNALS/VALGA´M ZEUS!/ JUVENIL
15/10/2017 22:00 Hores
L´ELIANA-CID/DE LA LLIMONA AL XAMPANY/PROMOCIO
16/10/2017 22:00 Hores
QUART-PALOMAR /MODES DEITÉS/ PRINCIPAL
17/10/2017 22:00 Hores
STA. MARIA MICAELA-MARTI L´HUMA/LO INVISIBLE /PRINCIPAL
18/10/2017 22:00 Hores
CADIÇ -RETOR FEMENIA-PUERTO RICO /RUMORS / PRINCIPAL
23/10/2017 22:00 Hores
PINTOR SALVADOR ABRIL-PERIS I VALERO/EL SEPTIM SOBRE /PRINCIPAL
24/10/2017 22:00 Hores
PLAÇA DE LA MERCE/RÉQUIEM /PRINCIPAL
25/10/2017 22:00 Hores
ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCE-LI/LES BICICLETES SÓN PER A L´ESTIU/PRINCIPAL
29/10/2017 11:00 Hores
SANTA MARIA MICAELA-MARTI L´HUMA/”LA”LIADA”...I NO ÉS D´HOMER/INFANTIL
NORD-DR. ZAMENHOFF /UN ASSAIG DIFERENT/INFANTIL
NOVEMBRE
06/11/2017 22:00 Hores
CADIÇ-DENIA/SER O NO SER. UN DRAMA PER FER/PRINCIPAL
13/11/2017 22:00 Hores
AV. GIORGETA-ROIS DE CORELLA/TOTES MORTES /PRINCIPAL
14/11/2017 22:00Hores
SEVILLA-DENIA /MARIBEL I L´ESTRANYA FAMIIA /PRINCIPAL
15/11/2017 21:00 Hores
ARXIDUC CARLES-MUSIC GOMIS /BEBE /PRINCIPAL
DESEMBRE
04/12/2017 21:30 Hores
RUBEN DARIO-FRAI LLUIS COLOMER/ELS 80 SON NOSTRES /JUVENIL
SAGUNT-SAN ANTONI-PARE URBANO/TRES REFLEXIÓNS ESTÉTIQUES/JUVENIL
05/12/2017 22:00 Hores
L´ELIANA-CID /OSCAR /PRINCIPAL
06/12/2017 11:00 Hores
JUST VILAR-PLAÇA MERCAT DEL CABANYAL/PALLASOS DE REVISTA /INFANTIL
QUART-PALOMAR/AQUELARRE/INFANTIL
06/12/2017 18.00 Hores
BARRI BETERO /AL FACEBOOK/ INFANTIL
STA. GENOVEVA TORRES-ARQUITECTE TOLSA/OPERACIÓ LLUNA DE VALENCIA/INFANTIL
06/12/201 22:00 Hores
BORRULL-TURIA/CONSELLER MATRIMONIAL /PRINCIPAL
07/12/2017 22:00 Hores
DR. OLORIZ-ARQ.FABIAN I FUERO /AY CARMELA/ PRINCIPAL
10/12/2017 10:30 Hores
DR. GIL I MORTE-DR. VILA BARBERA/SI? O SI /INFANTIL
DUC DE GAETA-POBLA DE FARNALS/AUCA VA!/INFANTIL
SAGUNT-SANT ANTONI -PARE URBANO/EL DIA DE LA GRANOTA /INFANTIL
12/12/2017 22:00 Hores
AV. REGNE DE VALENCIA-DUC DE CALABRIA/LA VERITAT (SI AXÍ LA CONSIDEREU) /PRINCIPAL
13/12/2017 22:00 Hores
RUBEN DARIO-FRAI LLUIS COLOMER /EL ROSSINYOL QUE VA CANTAR AL MIG DE LA BATALLA / PRINCIPAL
14/12/2017 21:00 Hores
FRAI JACINT RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA/AGOST /PRINCIPAL