Recorregut Jurats - Falles Majors 2019
Horaris del recorregut del Jurat per a les Falles Majors 2019
SECCIÓ ESPECIAL
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
34 PILAR, PLAZA DEL EL PILAR-SANT FRANCESC |
8:30 |
2 |
12 |
CONVENTO JERUSALEN-MATEMATICO MARZAL |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
9:30 |
3 |
28 |
CUBA - LITERATO AZORIN |
RUZAFA - B |
10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
177 |
SUECA - LITERATO AZORIN |
RUZAFA - B |
11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
187 |
REGNE DE VALENCIA, AVDA.-D. CALABRIA |
RUZAFA - A |
12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
14 |
ALMIRANTE CADARSO-CONDE ALTEA |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
13:30 |
|
|
|
|
|
7 |
22 |
EXPOSICION-MICER MASCO-A. BACA |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
16:00 |
|
|
|
|
|
8 |
9 |
NA JORDANA, PLAZA DE |
EL CARMEN |
17:00 |
|
|
|
|
|
9 |
197 |
MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA |
CAMPANAR |
18:00 |
SECCIÓ PRIMERA - A
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
44 MAESTRO GOZALBO - CONDE DE ALTEA PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
8:30 |
2 |
83 |
CISCAR - BURRIANA |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
9:00 |
3 |
84 |
GRABADOR ESTEVE-CIRILO AMOROS |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
9:30 |
|
|
|
|
|
4 |
384 |
SANTA GENOVEVA TORRES-ARQUITECTO TOLSA-ALFAH |
RASCANYA |
10:00 |
|
|
|
|
|
5 |
151 |
JUSTO VILAR - PLAZA MERCADO CABAÑAL |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
10:30 |
|
|
|
|
|
6 |
178 |
ISLAS CANARIAS-TRAFALGAR |
CAMINS AL GRAU |
11:00 |
|
|
|
|
|
7 |
100 |
ARZOBISPO OLAECHEA-SAN MARCELINO |
LA CREU COBERTA |
11:30 |
|
|
|
|
|
8 |
291 |
JERONIMA GALES-LITOGR. PASCUAL Y ABAD |
LA CREU COBERTA |
12:00 |
|
|
|
|
|
9 |
96 |
QUART EXTRAMUROS - VELAZQUEZ |
OLIVERETA |
12:30 |
|
|
|
|
|
10 |
17 |
QUART-PALOMAR |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
13:00 |
|
|
|
|
|
11 |
1 |
MERCADO CENTRAL |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
13:30 |
|
|
|
|
|
12 |
11 |
MERCED, PLAZA DE LA |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
16:00 |
|
|
|
|
|
13 |
6 |
LINTERNA-NA ROBELLA-AV. DEL OESTE |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
16:30 |
|
|
|
|
|
14 |
89 |
SAN VICENTE - PERIODISTA AZZATTI |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
17:00 |
|
|
|
|
|
15 |
242 |
RIBERA-CONVENTO SANTA CLARA |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
17:30 |
SECCIÓ PRIMERA - B
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
129 RAMIRO DE MAEZTU-LOS LEONES CAMINS AL GRAU |
8:30 |
2 |
145 |
DUQUE DE GAETA - PUEBLA DE FARNALS |
CAMINS AL GRAU |
9:00 |
3 |
112 |
MALVARROSA AVDA.-A. PONZ-CAVITE |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
9:30 |
|
|
|
|
|
4 |
227 |
GAYANO LLUCH |
RASCANYA |
10:00 |
|
|
|
|
|
5 |
111 |
BURJASOT AVDA.-PADRE CARBONELL |
BENICALAP |
10:30 |
|
|
|
|
|
6 |
3 |
DOCTOR COLLADO, PLAZA |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
11:00 |
|
|
|
|
|
7 |
300 |
SANTA MARIA MICAELA - MARTIN EL HUMANO |
BOTANIC-LA PETXINA |
11:30 |
|
|
|
|
|
8 |
79 |
FDO. EL CATOLICO - ANGEL GUIMERA |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
12:00 |
|
|
|
|
|
9 |
204 |
ESPARTERO-GRAN VIA RAMON Y CAJAL |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
12:30 |
|
|
|
|
|
10 |
78 |
OBISPO AMIGO,PLAZA-CUENCA |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
13:00 |
|
|
|
|
|
11 |
173 |
JESUS - SAN FRANCISCO DE BORJA |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
13:30 |
|
|
|
|
|
12 |
53 |
PINTOR SEGRELLES, PLAZA DEL |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
16:00 |
|
|
|
|
|
13 |
101 |
CARRERA MALILLA-ING.J. BENLLOCH |
QUATRE CARRERES |
16:30 |
|
|
|
|
|
14 |
55 |
ZAPADORES - VICENTE LLEO |
QUATRE CARRERES |
17:00 |
|
|
|
|
|
15 |
149 |
CONDE SALVATIERRA - CIRILO AMOROS |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
17:30 |
|
|
|
|
|
16 |
31 |
LO RAT PENAT |
CAMINS AL GRAU |
18:00 |
SECCIÓ SEGONA - A
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
56 AZCARRAGA - FERNANDO EL CATOLICO BOTANIC-LA PETXINA |
8:30 |
2 |
29 |
PIE DE LA CRUZ-D. JUAN DE VILLARRASA |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
9:00 |
3 |
10 |
OESTE, AVDA. DEL |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
9:30 |
|
|
|
|
|
4 |
65 |
SERRANOS-PLAZA DE LOS FUEROS |
EL CARMEN |
10:00 |
|
|
|
|
|
5 |
5 |
DR. OLORIZ-ARZOBISPO FABIAN Y FUERO |
ZAIDIA |
10:30 |
|
|
|
|
|
6 |
120 |
MOLINELL-ALBORAYA |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
11:00 |
|
|
|
|
|
7 |
125 |
BARON S.PETRILLO-L.JOVANI |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
11:30 |
|
|
|
|
|
8 |
264 |
LEPANTO-D. JUAN DE AUSTRIA |
MISLATA |
12:00 |
|
|
|
|
|
9 |
165 |
PIZARRO - CIRILO AMOROS |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
12:30 |
|
|
|
|
|
10 |
278 |
JOAQUIN COSTA - CONDE ALTEA |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
13:00 |
|
|
|
|
|
11 |
174 |
P.SALVADOR ABRIL-PERIS Y VALERO "EL QUARANTAHUI |
RUZAFA - A |
13:30 |
|
|
|
|
|
12 |
181 |
BARRIO BETERO |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
16:00 |
SECCIÓ SEGONA - B
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
169 MAYOR-MORAIRA-NAZARET CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
8:30 |
2 |
49 |
BARRACA - ESPADAN |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
|
3 |
184 |
INDUSTRIA - SANTOS JUSTO Y PASTOR |
CAMINS AL GRAU |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
330 |
VICENTE SANCHO TELLO - CHILE - AVDA.ARAGON |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
|
|
|
|
|
|
5 |
115 |
FEDERICO MISTRAL - MURTA |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
366 |
SANTIAGO RUSIÑOL - CONDE LUMIARES |
RASCANYA |
|
|
|
|
|
|
7 |
358 |
ANDRES PILES IVARS - SALVADOR TUSET |
BENICALAP |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
274 |
TIENDA, PLAZA DE LA |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
|
|
|
|
|
|
9 |
317 |
CAMINO NUEVO PICANYA-NICOLAU PRIMITIU |
PATRAIX |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
316 |
ARCHIDUQUE CARLOS - MUSICO GOMIS |
PATRAIX |
|
|
|
|
|
|
11 |
232 |
PIO XI - FONTANARES |
JESUS |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
310 |
DR. GIL Y MORTE - DR. VILA BARBERA |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
|
|
|
|
|
|
13 |
289 |
ISABEL LA CATOLICA - CIRILO AMOROS |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
32 |
DOCTOR SERRANO-CARLOS CERVERA-CLERO |
RUZAFA - A |
|
|
|
|
|
|
15 |
27 |
CADIZ - LOS CENTELLES |
RUZAFA - B |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
279 |
MATIAS PERELLO - LUIS SANTANGEL |
RUZAFA - A |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
114 |
CRA. SAN LUIS - AVDA. DR. WAKSMAN |
QUATRE CARRERES |
|
|
|
|
|
|
18 |
276 |
CARRERA MALILLA - ISLA CABRERA |
QUATRE CARRERES |
16:45 |
SECCIÓ TERCERA - A
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
122 CERVANTES - PADRE JOFRE LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
8:30 |
2 |
15 |
BOLSERIA-TROS ALT |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
|
3 |
62 |
MOSEN SORELL-CORONA |
EL CARMEN |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
235 |
BARRIO DE LA LUZ |
OLIVERETA |
|
|
|
|
|
|
5 |
217 |
ESPARTERO-MAESTRO PLASENCIA |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
61 |
MARQUES DE MONTORTAL-JOSE ESTEVE |
RASCANYA |
|
|
|
|
|
|
7 |
33 |
MONTORTAL - TORREFIEL |
RASCANYA |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
43 |
MARQUES MONTORTAL- BERNI CATALA |
RASCANYA |
|
|
|
|
|
|
9 |
107 |
BILBAO - MAXIMILIANO THOUS |
ZAIDIA |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
77 |
BARRIO DE SAN JOSE |
ALGIROS |
|
|
|
|
|
|
11 |
328 |
INGENIERO MANUEL MAESE-C. LLORENS |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
192 |
RAMIRO DE MAEZTU-H. FURIO |
CAMINS AL GRAU |
|
|
|
|
|
|
13 |
179 |
HIERROS - JUAN BAUTISTA PERALES |
CAMINS AL GRAU |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
183 |
ISLAS CANARIAS - DAMA DE ELCHE |
CAMINS AL GRAU |
|
|
|
|
|
|
15 |
375 |
PASEO ALAMEDA-AV. FRANCIA |
CAMINS AL GRAU |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
23 |
TOMASOS-CARLOS CERVERA |
RUZAFA - A |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
132 |
GLORIA-FELICIDAD-TREMOLAR |
POBLATS AL SUD |
|
|
|
|
|
|
18 |
94 |
MERCADO DE MONTEOLIVETE, PLAZA |
QUATRE CARRERES |
16:45 |
SECCIÓ TERCERA - B
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
377 |
AVDA. DE |
FRANCIA - ALFREDO TORAN I OLMOS |
CAMINS AL GRAU |
8:30 |
2 |
68 |
CONSERVA-BERENGUER MALLOL |
CAMINS AL GRAU |
|
3 |
86 |
BLOCS PLATJA |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
109 |
SAN RAFAEL - ANTON MARTIN |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
|
|
|
|
|
|
5 |
123 |
L'ALGUER - ING.RAFAEL JANINI |
ALGIROS |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
74 |
ALQUERIAS DE BELLVER - GARBI |
BENICALAP |
|
|
|
|
|
|
7 |
267 |
MARIANO BENLLIURE - A. TORMOS |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
325 |
MAESTRO RODRIGO, AVDA-GENERAL AVILES |
CAMPANAR |
|
|
|
|
|
|
9 |
334 |
DR. MARAÑON - MAESTRO PALAU |
MISLATA |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
350 |
TRIBUNAL DE LES AIGUES |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
|
|
|
|
|
|
11 |
103 |
VALENCIA - T.LLORENTE (CHIRIVELLA) |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
231 |
POETA ALBEROLA - TOTANA |
OLIVERETA |
|
|
|
|
|
|
13 |
140 |
SAN JOSE DE LA MONTAÑA-TERUEL |
BOTANIC-LA PETXINA |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
39 |
CASTELLON - SEGORBE |
RUZAFA - B |
|
|
|
|
|
|
15 |
348 |
CADIZ - CURA FEMENIA - PUERTO RICO |
RUZAFA - B |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
161 |
REGNE DE VALENCIA, AVDA.-CISCAR |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
283 |
JACINTO BENAVENTE, AVDA-REINA D.GERMANA |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
|
|
|
|
|
|
18 |
186 |
OBISPO JAIME PEREZ-LUIS OLIAG |
QUATRE CARRERES |
16:45 |
SECCIÓ TERCERA - C
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
35 JUAN DE AGUILO - GASPAR AGUILAR JESUS |
8:30 |
2 |
249 |
SEGOVIA, PL.-AVDA. DR. TOMAS SALA |
LA CREU COBERTA |
|
3 |
284 |
CERAMISTA ROS - J.MARIA MORTES LERMA |
PATRAIX |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
87 |
ARCHIDUQUE CARLOS - CHIVA |
PATRAIX |
|
|
|
|
|
|
5 |
308 |
MERCADO DE CASTILLA |
OLIVERETA |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
82 |
OLIVERETA-CERDA Y RICO |
OLIVERETA |
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
LUIS LAMARCA - VELAZQUEZ |
OLIVERETA |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
110 |
LOPE DE VEGA, PLAZA |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
|
|
|
|
|
|
9 |
45 |
SAGUNTO - SAN ANTONIO - PADRE URBANO |
ZAIDIA |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
118 |
ACACIAS - PICAYO |
BENICALAP |
|
|
|
|
|
|
11 |
288 |
PERIODISTA GIL SUMBIELA-AZUCENA |
BENICALAP |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
214 |
CRISTOBAL SORNI-M. MARTIN |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
|
|
|
|
|
|
13 |
269 |
NAQUERA - LAURI VOLPI |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
162 |
GRUPOS VIRGEN DEL CARMEN |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
|
|
|
|
|
|
15 |
349 |
SANTOS JUSTO Y PASTOR - SERRERIA |
CAMINS AL GRAU |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
144 |
PROGRESO-TEATRO LA MARINA |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
285 |
RODRIGUEZ DE CEPEDA-L. PALMIREÑO |
CAMINS AL GRAU |
|
|
|
|
|
|
18 |
41 |
CUBA - PUERTO RICO |
RUZAFA - B |
16:45 |
SECCIÓ QUARTA - A
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
135 BURJASOT AVDA.-JOAQUIN BALLESTER-REUS CAMPANAR |
8:30 |
2 |
201 |
PALLETER - ERUDITO ORELLANA |
BOTANIC-LA PETXINA |
|
3 |
211 |
LEPANTO - GUILLEN DE CASTRO |
BOTANIC-LA PETXINA |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
102 |
FELIX PIZCUETA - CIRILO AMOROS-RUZAFA |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
BAILEN - XATIVA |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
158 |
ALBACETE - MARVA |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
|
|
|
|
|
|
7 |
47 |
ALBERIQUE - HEROE ROMEU |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
146 |
TRES FORQUES-CUENCA-PEREZ GALDOS |
JESUS |
|
|
|
|
|
|
9 |
38 |
COSTA Y BORRAS - AGUSTINA DE ARAGON |
JESUS |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
260 |
BARRIO DE SAN ISIDRO |
PATRAIX |
|
|
|
|
|
|
11 |
353 |
ALCACER - YATOVA |
OLIVERETA |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
331 |
MARQUES DE SOLFERIT |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
|
|
|
|
|
|
13 |
332 |
POETA LLORENTE |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
147 |
VIRGEN DE LEPANTO, PLAZA |
POBLATS AL SUD |
|
|
|
|
|
|
15 |
59 |
ARAS DE ALPUENTE - CASTELL DE POP |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
228 |
ARQUITECTO ALFARO-FRANCISCO CUBELLS |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
247 |
LEONES-POETA MAS Y ROS |
ALGIROS |
|
|
|
|
|
|
18 |
380 |
PINTOR MAELLA - AVDA. FRANCIA-MENORCA |
CAMINS AL GRAU |
16:45 |
SECCIÓ QUARTA - B
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
133 REINA - VICENTE GUILLOT MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
8:30 |
2 |
155 |
BARRACA-TRAV. IGLESIA ROSARIO |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
|
3 |
226 |
JUAN JOSE DOMINE-PORT |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
71 |
TRINIDAD - ALBORAYA |
ZAIDIA |
|
|
|
|
|
|
5 |
295 |
CAMINO DE MONCADA - PINTOR JACOMART |
RASCANYA |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
320 |
ECUADOR, AVDA - ALCALDE GURREA |
BENICALAP |
|
|
|
|
|
|
7 |
121 |
LUIS CANO, PLAZA |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
245 |
MANUEL DE FALLA-TAMARINDOS |
CAMPANAR |
|
|
|
|
|
|
9 |
254 |
PADRE SANTONJA-C. BENLLOCH |
MISLATA |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
130 |
PATRAIX, PLAZA DE |
PATRAIX |
|
|
|
|
|
|
11 |
152 |
SAN VICENTE MARTIR-PIANISTA A. ITURBI |
LA CREU COBERTA |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
250 |
CADIZ - DENIA |
RUZAFA - B |
|
|
|
|
|
|
13 |
126 |
PINTOR S. ABRIL- PEDRO III EL GRANDE |
RUZAFA - A |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
170 |
REGNE DE VALENCIA, AVDA.-SAN VALERO |
RUZAFA - A |
|
|
|
|
|
|
15 |
239 |
PERIS Y VALERO, AVDA - CUBA |
RUZAFA - B |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
259 |
OLTA-JUAN RAMON JIMENEZ |
QUATRE CARRERES |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
216 |
RUBEN VELA-AVD. DR. WAKSMANN |
QUATRE CARRERES |
|
|
|
|
|
|
18 |
218 |
AUSIAS MARCH , AVD.-NA ROBELLA |
QUATRE CARRERES |
16:45 |
SECCIÓ QUARTA - C
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
19 SANT BULT, PLAZA DE LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
8:30 |
2 |
205 |
NORTE- DR. ZAMENHOFF |
BOTANIC-LA PETXINA |
|
3 |
93 |
GENERAL LLORENS |
BENICALAP |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
262 |
CAMPAMENTO - LA YESA |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
|
|
|
|
|
|
5 |
188 |
PRIMADO REIG,AVDA - VINAROZ |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
272 |
MENENDEZ Y PELAYO-AVDA. CATALUÑA |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
|
|
|
|
|
|
7 |
171 |
RAMON DE ROCAFULL-CONDE ALACUAS |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
225 |
ROSARIO - PLAZA CALABUIG |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
|
|
|
|
|
|
9 |
153 |
SAN PEDRO - VIRGEN DE VALLIVANA |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
314 |
TRES CAMINOS - PINEDO |
POBLATS AL SUD |
|
|
|
|
|
|
11 |
265 |
RIO SEGURA,PLAZA-HORNO DE ALCEDO |
POBLATS AL SUD |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
324 |
GARCIA LORCA, AVDA - OLTA |
QUATRE CARRERES |
|
|
|
|
|
|
13 |
141 |
FRAY J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA |
LA CREU COBERTA |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
199 |
VENEZUELA-AGUSTIN SALES |
JESUS |
|
|
|
|
|
|
15 |
340 |
FRANCISCO CLIMENT - URUGUAY |
JESUS |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
85 |
CUBA - DENIA |
RUZAFA - B |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
54 |
JOAQUIN COSTA - BURRIANA |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
|
SECCIÓ QUINTA - A
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
128 MAESTRO VALLS-MARINO ALBESA CAMINS AL GRAU |
8:30 |
2 |
168 |
JOSE BENLLIURE-TEATRO DE LA MARINA |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
|
3 |
113 |
REPUBLICA ARGENTINA-DR.PALLARES IRANZO |
ALGIROS |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
360 |
RUBEN DARIO - FRAY LUIS COLOMER |
ALGIROS |
|
|
|
|
|
|
5 |
303 |
ALEMANIA - EL BACHILLER |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
270 |
CUENCA TRAMOYERES - LA GUARDIA CIVIL |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
|
|
|
|
|
|
7 |
138 |
PADRE VIÑAS-AGUSTIN LARA |
RASCANYA |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
266 |
MENDIZABAL |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
RIPALDA-BENEFICIENCIA-SAN RAMON |
EL CARMEN |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
160 |
SAN IGNACIO DE LOYOLA-JESUS Y MARIA |
BOTANIC-LA PETXINA |
|
|
|
|
|
|
11 |
164 |
PEREZ GALDOS, AVDA.-CALIXTO III |
BOTANIC-LA PETXINA |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
81 |
GOYA - BRASIL |
OLIVERETA |
|
|
|
|
|
|
13 |
335 |
LA ELIANA - CID |
MISLATA |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
326 |
HELLIN - PEDRO DE LUNA |
POBLATS AL SUD |
|
|
|
|
|
|
15 |
258 |
CALVO ACACIO |
LA CREU COBERTA |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
154 |
SAN VICENTE - MARVA |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
180 |
PLAZA DE ESPAÑA-GRAN VIA RAMON Y CAJAL-P.BENEDI |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
|
|
|
|
|
|
18 |
24 |
CADIZ - LITERATO AZORIN |
RUZAFA - B |
16:45 |
SECCIÓ QUINTA - B
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
357 MORERIA, PLAZA DE LA MISLATA |
8:30 |
2 |
221 |
LIBERTAD-TEODORO LLORENTE |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
|
3 |
223 |
BENICADELL-SAN ROQUE |
BENICALAP |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
336 |
SIERRA MARTES-MIGUEL SERVET |
CAMPANAR |
|
|
|
|
|
|
5 |
176 |
CAMPANAR, AVDA.-HIPOLITO ROVIRA |
CAMPANAR |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
64 |
DR. PESET ALEIXANDRE-EN GUILLEN FERRER |
ZAIDIA |
|
|
|
|
|
|
7 |
75 |
SAGUNTO - SAN GUILLEN |
ZAIDIA |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
90 |
NADOR - MILAGROSA |
ZAIDIA |
|
|
|
|
|
|
9 |
106 |
PRIMADO REIG, AVDA.-SAN VICENTE PAUL |
RASCANYA |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
185 |
POETA ALTET - BENICARLO |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
|
|
|
|
|
|
11 |
318 |
TARONGERS, AV.DELS-UNIVERS. POLITECNICA |
ALGIROS |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
304 |
ISAAC PERAL - MENDEZ NUÑEZ |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
|
|
|
|
|
|
13 |
98 |
MAESTRO AGUILAR - MATIAS PERELLO |
RUZAFA - A |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
2 |
MERCADO DE RUZAFA, PLAZA |
RUZAFA - A |
|
|
|
|
|
|
15 |
58 |
SEVILLA - DENIA |
RUZAFA - A |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
57 |
PELAYO - MATEMATICO MARZAL |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
7 |
BORRULL - TURIA |
BOTANIC-LA PETXINA |
|
|
|
|
|
|
18 |
294 |
JACINTO LABAILA - MANUEL SIMO |
JESUS |
16:45 |
SECCIÓ QUINTA - C
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
224 PLAZA LA SEQUIOTA-EL PALMAR POBLATS AL SUD |
8:30 |
2 |
333 |
MAESTRO SERRANO - ALICANTE |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
|
3 |
116 |
JOSE MAESTRE |
OLIVERETA |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
166 |
STA.CRUZ DE TENERIFE |
OLIVERETA |
|
|
|
|
|
|
5 |
215 |
BARON DE PATRAIX-CUENCA |
JESUS |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
341 |
CARTEROS - LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD |
LA CREU COBERTA |
|
|
|
|
|
|
7 |
309 |
NEGRITO, PLAZA DEL |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
40 |
CALABAZAS - EN GALL |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
|
|
|
|
|
|
9 |
305 |
PATRIARCA, PLAZA DEL |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
127 |
DR. SANCHIS BERGON - TURIA |
BOTANIC-LA PETXINA |
|
|
|
|
|
|
11 |
292 |
MAESTRO ARAMBUL SANZ, PLAZA-CAMPANAR |
CAMPANAR |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
26 |
CIUDAD DEL ARTISTA FALLERO |
BENICALAP |
|
|
|
|
|
|
13 |
163 |
PUEBLA DEL DUC-BENIPEIXCAR |
ZAIDIA |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
281 |
MINISTRO LUIS MAYANS-PLATERO SUAREZ |
ZAIDIA |
|
|
|
|
|
|
15 |
342 |
INGENIERO VTE. PICHO-AV.VALLADOLID |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
156 |
GENERAL PANDO-SERRANO FLORES |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
142 |
CUBA - BUENOS AIRES |
RUZAFA - B |
|
|
|
|
|
|
18 |
354 |
MARQUES DE LOZOYA-POE.CERVERA GRIFOL |
QUATRE CARRERES |
16:45 |
SECCIÓ SEXTA - A
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
210 ALICANTE QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
8:30 |
2 |
209 |
SAN ANTONIO |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
|
3 |
202 |
HUMANISTA MARINER-MANUEL SIMO |
PATRAIX |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
302 |
CHIVA - FRANCISCO DE LLANO |
PATRAIX |
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
ALTA - SANTO TOMAS |
EL CARMEN |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
311 |
CASTIELFABIB - MARQUES S. JUAN |
CAMPANAR |
|
|
|
|
|
|
7 |
388 |
MANUEL MELIA I FUSTER-CARLOS CORTINA |
BENICALAP |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
69 |
S. JOSE PIGNATELLI-AV.DR.PESET ALEIXAND. |
BENICALAP |
|
|
|
|
|
|
9 |
139 |
PORTUGAL, AVDA. - FRAGATA |
ZAIDIA |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
194 |
VISITACION - ORIHUELA |
ZAIDIA |
|
|
|
|
|
|
11 |
298 |
PEDRO CABANES - CONDE LUMIARES |
RASCANYA |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
319 |
SAN VTE.DE PAUL-DIPUT.CLARA CAMPOAMOR |
RASCANYA |
|
|
|
|
|
|
13 |
131 |
YECLA - CARDENAL BENLLOCH |
ALGIROS |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
351 |
DR. ALVARO LOPEZ - SAN JUAN DE DIOS |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
|
|
|
|
|
|
15 |
230 |
MOSSEN JOSE CUENCA - PINEDO |
POBLATS AL SUD |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
195 |
GRABADOR JORDAN-ESCULTOR PASTOR |
QUATRE CARRERES |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
251 |
CARRERA SAN LUIS-RAFAEL ALBIÑANA |
QUATRE CARRERES |
|
|
|
|
|
|
18 |
233 |
AVDA. DE LA PLATA - LA SENYERA |
QUATRE CARRERES |
16:45 |
SECCIÓ SEXTA - B
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
323 FUENCALIENTE - LEBON CAMINS AL GRAU |
8:30 |
2 |
312 |
SENECA - POETA MAS Y ROS |
ALGIROS |
|
3 |
97 |
SENECA - YECLA |
ALGIROS |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
244 |
JOSE MARIA HARO-POETA MAS Y ROS |
ALGIROS |
|
|
|
|
|
|
5 |
70 |
VIDAL DE CANELLES - SANCHEZ COELLO |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
105 |
POETA ASINS - ALEGRET - PUZOL "ELS JOVENILS" |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
|
|
|
|
|
|
7 |
352 |
POETA EMILIO BARO-ENRIQUE GINESTA |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
157 |
SAN JUAN BOSCO - DUQUE DE MANDAS |
RASCANYA |
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
POUET, PLAZA DEL |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
268 |
ISAAC PERAL - MICER MASCO |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
|
|
|
|
|
|
11 |
50 |
CORRETGERIA-BANY DELS PAVESOS |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
63 |
RIPALDA - SOGUEROS |
EL CARMEN |
|
|
|
|
|
|
13 |
385 |
PLAZA VTE. CASTELL MAIQUES |
OLIVERETA |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
48 |
CRUZ Y MISLATA |
MISLATA |
|
|
|
|
|
|
15 |
263 |
SALVADOR GINER-GREGORIO GEA |
MISLATA |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
255 |
BARRIO QUINT-PIZARRO |
MISLATA |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
236 |
JESUS, PLAZA DE |
JESUS |
|
|
|
|
|
|
18 |
359 |
INGENIERO JOSE SIRERA - PIO IX |
LA CREU COBERTA |
16:45 |
SECCIÓ SEXTA - C
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
339 BLANQUERIAS EL CARMEN |
8:30 |
2 |
148 |
ALFONSO EL MAGNANIMO, PLAZA - NAVE |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
|
3 |
344 |
POLO Y PEYROLON - CIUDAD DE MULA |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
30 |
VALLE DE LAGUAR - PADRE FERRIS |
CAMPANAR |
|
|
|
|
|
|
5 |
277 |
GUARDACOSTAS - MUSICO JARQUE CUALLADO |
ZAIDIA |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
253 |
PI Y MARGALL-A. CERVELLERA |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
|
|
|
|
|
|
7 |
137 |
QUART - TURIA |
BOTANIC-LA PETXINA |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
99 |
G.VIA FERNANDO CATOLICO-ERUDITO ORELLANA |
BOTANIC-LA PETXINA |
|
|
|
|
|
|
9 |
104 |
ROJAS CLEMENTE, PLAZA |
BOTANIC-LA PETXINA |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
136 |
FELIPE BELLVER-MADRE RAFOLS |
MISLATA |
|
|
|
|
|
|
11 |
229 |
ANTONIO MOLLE-GREGORIO GEA |
MISLATA |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
364 |
PIO XII - JAIME ROIG |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
|
|
|
|
|
|
13 |
25 |
CAMINO ALBA-CASTILLO CULLERA |
LA CREU COBERTA |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
189 |
GIORGETA, AVDA - ROIG DE CORELLA |
LA ROQUETA-ARRANCAPINS |
|
|
|
|
|
|
15 |
51 |
CTRA. ESCRIVA -COOP.SAN FERNANDO |
JESUS |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
240 |
MAESTRO BELLVER - MARIANO RIBERA |
PATRAIX |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
282 |
VIRGEN DE LA CABEZA-J.M.MORTES LERMA |
PATRAIX |
|
|
|
|
|
|
18 |
124 |
LUIS OLIAG-MARIOLA-GRANADA |
QUATRE CARRERES |
16:45 |
SECCIÓ SETENA - A
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
175 BARRIO MONTE DE PIEDAD QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
8:30 |
2 |
327 |
PINTOR PASCUAL CAPUZ - FONTANARES |
PATRAIX |
|
3 |
361 |
CIUDAD DE CORDOBA-VICENTE TOMAS MARTI |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
293 |
BENIMODO - INGENIERO DICENTA |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
|
|
|
|
|
|
5 |
356 |
EVARISTO BAS - CULLERA |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
374 |
PEDRO CABANES-JUAN XXIII |
BENICALAP |
|
|
|
|
|
|
7 |
287 |
RIO BIDASOA - CONDE TORREFIEL |
RASCANYA |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
257 |
MUSICO ESPI- GRABADOR FABREGAT |
RASCANYA |
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
ARBOL, PLAZA DEL |
EL CARMEN |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
167 |
EN PLOM - GUILLEN DE CASTRO |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
|
|
|
|
|
|
11 |
20 |
SALAMANCA - CONDE ALTEA |
PLA DEL REMEI-GRAN VIA |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
212 |
ARTES Y OFICIOS - ACTOR LLORENS |
CAMINS AL GRAU |
|
|
|
|
|
|
13 |
159 |
DR. MANUEL CANDELA-BEATRIZ TORTOSA |
ALGIROS |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
150 |
DR. MANUEL CANDELA-AVDA. DEL PUERTO |
CAMINS AL GRAU |
|
|
|
|
|
|
15 |
322 |
BARRACA - COLUMBRETES |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
246 |
JOSE SOTO MICO-SINDICO MOCHOLI |
LA CREU COBERTA |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
392 |
BLAS GAMEZ - ANGEL VILLENA |
QUATRE CARRERES |
|
SECCIÓ SETENA - B
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
207 MAESTRO LOPE - JOSE CARSI BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
8:30 |
2 |
238 |
BURJASOT, AVDA-SIERRA DE AGULLENT |
BENICALAP |
|
3 |
389 |
MANUEL MELIA I FUSTER-MARIA FERNANDA D'OCON |
BENICALAP |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
60 |
CONCHITA PIQUER-MONESTIR DE POBLET |
CAMPANAR |
|
|
|
|
|
|
5 |
379 |
LA VALL D'ALBAIDA-LA CANAL DE NAVARRES |
CAMPANAR |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
95 |
CAMINO BARCELONA-TRAVESIA MONCADA |
ZAIDIA |
|
|
|
|
|
|
7 |
370 |
LLORERS - ARQUITECTO LUCINI |
ZAIDIA |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
117 |
DAROCA - PADRE VIÑAS |
RASCANYA |
|
|
|
|
|
|
9 |
42 |
LA CRUZ, PLAZA - LOS ANGELES |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
73 |
SANTA CRUZ, PLAZA DE |
EL CARMEN |
|
|
|
|
|
|
11 |
203 |
JUAN BAUTISTA VIVES |
OLIVERETA |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
367 |
PUEBLA DE VALVERDE-II REPUBLICA ESPAÑOLA |
PATRAIX |
|
|
|
|
|
|
13 |
371 |
JOSEP MARIA BAYARRI-LOS ISIDROS |
OLIVERETA |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
72 |
JOAQUIN NAVARRO - CARRICOLA |
LA CREU COBERTA |
|
SECCIÓ SETENA - C
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
200 CARCAGENTE - COMPROMISO DE CASPE JESUS |
8:30 |
2 |
193 |
MANUEL ARNAU - CRUZ CUBIERTA |
LA CREU COBERTA |
|
3 |
391 |
MONTESA - DR.MARAÑON |
LA CREU COBERTA |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
108 |
PINTOR STOLZ - BURGOS |
OLIVERETA |
|
|
|
|
|
|
5 |
286 |
PLAZA PERE MARIA ORTS I BOSCH |
MISLATA |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
206 |
DR. GOMEZ FERRER |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
|
|
|
|
|
|
7 |
363 |
L'ALCOTA - SAGUNTO |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
362 |
LUZ CASANOVA - PADRE ESPASA |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
|
|
|
|
|
|
9 |
21 |
BORRULL-SOCORS |
BOTANIC-LA PETXINA |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
198 |
ANGEL, PLAZA DEL |
EL CARMEN |
|
|
|
|
|
|
11 |
297 |
HERNANDEZ LAZARO - VALLE BALLESTERA |
CAMPANAR |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
13 |
ACTOR MORA-AVENIDA CONSTITUCION |
ZAIDIA |
|
|
|
|
|
|
13 |
290 |
CASAS DE BARCENA |
RASCANYA |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
208 |
ESCALANTE - MARINA |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
|
|
|
|
|
|
15 |
386 |
MENORCA-LUIS BOLINCHES |
CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
338 |
EMBARCADERO - HISTORIADOR BETI |
POBLATS AL SUD |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
343 |
PIANISTA MARTINEZ CARRASCO,AVDA - ESLIDA |
QUATRE CARRERES |
|
|
|
|
|
|
18 |
213 |
VIVONS - ROMEU DE CORBERA |
RUZAFA - A |
16:45 |
SECCIÓ OCTAVA - A
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
383 HORTA SUD - LA COSTERA CAMPANAR |
8:30 |
2 |
220 |
FERMIN GALAN Y GARC. HERNANDEZ-PRIMAVERA |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
|
3 |
252 |
MARIA ROS-SANTO TOMAS |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
237 |
SENENT IBAÑEZ-MASSARROJOS |
RASCANYA |
|
|
|
|
|
|
5 |
321 |
ESCULTOR GARCIA MAS-PUERTO SANTA MARIA |
CAMPANAR |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
191 |
PADRE DOMENECH, PLAZA - AVDA PIO XII |
CAMPANAR |
|
|
|
|
|
|
7 |
134 |
VILLANUEVA DE CASTELLON-HORT. GALAN |
ZAIDIA |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
46 |
BAJA - MESON DE MORELLA |
EL CARMEN |
|
|
|
|
|
|
9 |
241 |
PADRE ALEGRE-ENRIQUE NAVARRO |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
76 |
JOSE BENLLIURE-VICENTE GUILLOT |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
|
|
|
|
|
|
11 |
299 |
MARIA ROS - MANUEL IRANZO |
POBLATS AL SUD |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
307 |
ANGEL VILLENA - PINTOR SABATER |
QUATRE CARRERES |
|
SECCIÓ OCTAVA - B
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
234 ESCALANTE - AMPARO GUILLEN MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
8:30 |
2 |
373 |
ANTIGUA SENDA SENENT-PASEO ALAMEDA |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
|
3 |
271 |
PLAÇA MOSSEN MILA |
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
8 |
MURILLO-PALOMAR |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
|
|
|
|
|
|
5 |
196 |
GUILLEN SOROLLA-RECAREDO |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
36 |
GUILLEN DE CASTRO-TRIADOR |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
|
|
|
|
|
|
7 |
18 |
SAN MIGUEL-PLAZA DE VICENTE IBORRA |
EL CARMEN |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
16 |
MARQUES DE CARO-DR. CHIARRI |
EL CARMEN |
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
PORTAL DE VALLDIGNA-SALINAS |
EL CARMEN |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
248 |
SAINETERO ARNICHES,PL.-A. RIBES |
OLIVERETA |
|
|
|
|
|
|
11 |
190 |
VIRGEN DE LA FUENSANTA |
OLIVERETA |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
261 |
GRUPO ANTONIO RUEDA |
OLIVERETA |
|
|
|
|
|
|
13 |
52 |
MICER RABASA - POETA MARAGALL |
JESUS |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
273 |
REGNE DE VALENCIA, AVDA.-MAESTRO SERRANO |
RUZAFA - A |
|
|
|
|
|
|
15 |
381 |
SIRENA-DELFINES |
POBLATS AL SUD |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
387 |
JESUS MORANTE I BORRAS - CAMINOT (LA PUNTA) |
POBLATS AL SUD |
|
SECCIÓ OCTAVA - C
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
1 |
313 |
POBLE, PLAZA DEL - SAN ROC |
(CARPESA) |
RASCANYA |
8:30 |
2 |
222 |
DR. DOMINGO OROZCO-BAILEN |
BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI |
|
3 |
365 |
ALFARA DEL PATRIARCA - P.GIL SUMBIELA |
BENICALAP |
9:15 |
|
|
|
|
|
4 |
119 |
BURJASOT AVDA. - CARRETERA DE PATERNA |
CAMPANAR |
|
|
|
|
|
|
5 |
243 |
MALAGA-DR. MONTORO |
ZAIDIA |
10:00 |
|
|
|
|
|
6 |
355 |
SAN JUAN, PLAZA DE |
QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
|
|
|
|
|
|
7 |
280 |
DR. BERENGUER FERRER, PLAZA |
OLIVERETA |
10:45 |
|
|
|
|
|
8 |
172 |
PEREZ GALDOS-JESUS-MAESTRO SOSA |
JESUS |
|
|
|
|
|
|
9 |
92 |
EN SENDRA - PLAZA COLL |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
11:30 |
|
|
|
|
|
10 |
91 |
PINTOR DOMINGO-GUILLEN DE CASTRO |
EL PILAR-SANT FRANCESC |
|
|
|
|
|
|
11 |
369 |
POETAS ANONIMOS-REAL DE GANDIA |
PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
12:15 |
|
|
|
|
|
12 |
306 |
CEDRO - EXPLORADOR ANDRES |
ALGIROS |
|
|
|
|
|
|
13 |
296 |
HONDURAS, PLAZA DE |
ALGIROS |
13:00 |
|
|
|
|
|
14 |
256 |
BLASCO IBAÑEZ-PLAZA MAESTRO RIPOLL |
ALGIROS |
|
|
|
|
|
|
15 |
347 |
PADRE LUIS NAVARRO - REMONTA |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
13:45 |
|
|
|
|
|
16 |
346 |
RIO TAJO - CAVITE |
MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
16:00 |
|
|
|
|
|
17 |
329 |
GRUP DE PEIXADORS DEL PERELLONET |
POBLATS AL SUD |
|
|
|
|
|
|
18 |
368 |
HUERTO SAN VALERO-AVDA. DE LA PLATA |
QUATRE CARRERES |
16:45 |
FORA DE CONCURS
ORDRE CENS COMISSIÓ SECTOR HORA
|
182 ANGEL GUIMERA-PINTOR VILA PRADES BOTANIC-LA PETXINA |
|
|
143 REINA, PLAZA DE LA-PAZ-SAN VICENTE
|
|
|
182 ANGEL GUIMERA-PINTOR VILA PRADES BOTANIC-LA PETXINA |
|